• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kad ti bude 60 godina!!!
Kad ti bude 60 godina!!!






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-05-25 , 7:20 PM

Dosle su i te fine 60-te , hm odmarate , uzivate, šetate sa svojim djedom/dedom ...
Dolaze vam VASA djeca u posjetu sa svojom djecom, VAŠOM UNČADI ... ???

Bit teme je ova:

Znaci ima te toliko godina ... i vaša unčad VAS pita :

Nane/deda sta ste VI radili kad ste bili mladi?
Sta ćete im odgoviriti? ( bas me zanima)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2014-05-25 , 8:26 PM

Quote LAstrumfi ()
Sta ćete im odgoviriti?


Recicu:

E dragi moji vasa baka je bila admin na VN i dodavala je filmove i serije za druge ljude :D

lol

Salu na stranu, recicu da je pocetak mog detinjstva bio fenomenalan i da smo se druzili i izlazili i da sam bila srecna , a onda je dosao period interneta, fb-a i ostalih drustvenih mreza koje su unistile druzenje pa se sve svelo da ne moras da vidis vise ljude da bi bio povezan sa njima... Recicu i da sam provela najbolje godine zivota radeci za svoju porodicu jer nam je drzava u katastrofi i jer smo doziveli sto poplave sto zemljotrese, sto uragane i ta cuda i da sam samo jedna od mase koja se cupala tada radeci sta je sve stizala :) Ali recicu im takodje da je takav zivot i da moraju da se bore ako nesto zele :)

Da nema problema zivot bi bio monoton! :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








256
poruka na forumu
33 238



post # 3 | 2014-05-25 , 9:23 PM

Sve ono sto omladina radi. :)
a mozda im ispricam i neki sifi film. B)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-05-30 , 10:56 AM

Quote LAstrumfi ()
Nane/deda sta ste VI radili kad ste bili mladi?
Sta ćete im odgoviriti?

Rekla bi im: Djeco moja draga , cekaj te da vas djed ode negdje pa ce vam vasa nane onda da isprica ..
sta sam ja radila ... nije to za njegove usii :p :p :D

Dala bi im nekoliko ljepih savijeta da znaju sta je dobro, a sta ne ..
Rekla bi da nismo svi savrseni, da savrseni postajemo kad upoznamo pravu osobu, da on/ona nas cine onim savrsenim!
Da svijet nije savrsen, da su ljudi dvolicni ..
Zenskom dijetetu bi podijelila vise toga sta sam dozivijela i prosla. najvise to neko iskustvo sa muskarcima..
Ako vec ne zna da zna kako ...
Muskom bi rekla da svaku dijevojku negleda kao neki sexsualni objekad.. da je djevojka mnogo vise od toga, da se samo sjeti da je to necija sestra i da ne bih volio da neko to radi njegov sestri :)

Da sam bila,luda,nenormalna, da sam pila , da sam se nekad i znala i uozbiljiti i da je to mozda trajelo svega 45 min da
Jedno cu im posebno da naglasim a to je da nikad nisam uzimala nikavu vrstu droge!!

eto toliko od mene... mozda za nekih 30 god ako zalutam na forum napisem jos nesto lol :lol: lol

Added (2014-05-30, 9:56 AM)
---------------------------------------------



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2014-05-31 , 0:13 AM

Pricacu im...kako sam odrasla gde kako mi je bilo u skoli kako sam mastala kako cu jednog dana kad porastem vratiti se u Bosnu i kako se to nikad nije desilo :(
pricacu im da je bio rat u nasoj zemlji ali kakav nikad necu
Kako sam se u zivotu borila da steknem sve sto imam ali nikad nisam zaboravila narod oko sebe jer se samo tako postaje uspesan u srcu dusi pa onda i materijalno.

Ako budem imala unuku i bude me pitala bako jesi se ti ikad zaljubila onda cu joj nekog izdvojiti i opricati kako sam ga volela :) kako ce biti u mom srcu dok kod ja zivim .
A ako me pita pa zasto bako tako e onda cu joj reci bolje da ti to ne ispricam :)

Pricacu im moj zivot koji je bio pun pada i uspeha ali sam se uspela svaki put izboriti
ma sta pisem ja ko zna oculi dozivetu 60-desetu :D %) :D










305
poruka na forumu
403 1340



post # 6 | 2014-05-31 , 0:41 AM

Daj Boze da dozivim 60-etu....teska su vremena...a ako ikada,jednog dana to dozivim i uspem da se izgradim kao porodicni covek,pricacu im o tome da moraju samo jako kroz zivot i da veruju samo sebi...ali o tom po tom...
noc je dugacka a kamoli te godine.....


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2014-06-02 , 10:15 AM

Pricacu im da sam 1.juna 2014. lozila vatru i pila kafu vani u zimskoj jakni :D

verovatno cu im pricati i da je te iste godine pao sneg u avgustu :D

pricacu im,kako im je baba bila baksuz :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 8 | 2014-06-29 , 6:12 PM

jaooooooooo pa pricacu im kako je njihov deda odrastao u teskim vremenima,u vremenima rata i nemastine kako se u skoli cesto smrzavao jer nije bilo grejanja.....kako je radio svasta od malih nogu .....kako se borio i probijao kroz zivot :)
ali pricacu im i o druzenju izlascima i ono cuveno kako je to bilo u moje vreme :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








256
poruka na forumu
33 238



post # 9 | 2014-06-29 , 8:44 PM

Eh DA vam ispricam jednu pricu kad sam ja bio mlaaad.....(DEDA,SAD' SMO SE SETILI DA TREBA DA IDEMO NAPOLJE!)


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kad ti bude 60 godina!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]