• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Guuuužvanje!
Guuuužvanje!






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2015-03-18 , 0:20 AM

Ćaskamo malo o nasilnicima i dobrim dušicama...

Da li su vas druga djeca nekad ismijavala u školi jer imate velik nos, uši, protezu, višak kg i sl?
A vi? Da li ste nekad stali na stranu "slabijih".


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2015-03-18 , 10:53 AM

pa eto imala sam tu decju srecu,da me nisu imejavali ili se bar ne secam,umela sam vesto da prikrijem klempavo uvo :D

nisam ni ja (ne preterano) ali volela sam da dajem nadimke ahahahahahahaha pa ja samo pocnem drugi zavrse andjeo andjeo andjeo eto jedan je bio Ćurka u osnovnoj i dan anas je tako zovu :D

Uvek sam bila na strani slabijih i borac za pravdu,pa su me oni ''jaci'' uvek izbegavali jel se nisam dala :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








295
poruka na forumu
45 307



post # 3 | 2015-03-18 , 8:30 PM

Niko mi se nije smejao, takodje nikad ni ja nisam. Ne volim da se smejem nikome, a pogotovo nekom ko ima neku manu, da li to bila telesna ili govorna..nbtno, ne treba se smejati nikome, ko ima takve mane, jer nije kriv on sto se tako rodio. Takodje treba imati na umu, da se sve u zivotu VRAĆA.


My life, my rules!








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 4 | 2015-03-19 , 10:06 PM

nisam se smejao nikome cak sta vise branio sam one koji su bili ismevani :) ....jednostavno bilo mi je glupo i to i dan danas mrzim i nervira me kad se neko ponasa kao nasilnik .......


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








172
poruka na forumu
79 708



post # 5 | 2015-03-28 , 1:04 AM

Sve se vraca... Popi*dim kada vidim nesto tako, kada sam u prilici da odreagujem ... odreagujem... no ipak nisam neko ko se mesa u tudje stvari (jer kako stvari stoje neki ne cene kada se pobunis u mesto njih) ali nekad prsnem kad vidim da nekoga po*jebavaju i taj cuti... pa dodje mi da progovorim na d*pe umesto njega....


Poruku je menjao/la GothicWolf - Subota, 2015-03-28, 1:06 AM


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








782
poruka na forumu
47 137



post # 6 | 2015-04-01 , 10:30 AM

Pre par godina cekam ja jednog prvacica ispred skole. U redu da udju stoje deca i medju njima mali romac (cigancic, kako hocete). Pada kisa, prolom oblaka a njegov kisobran se raspada, zice strce na sve strane. Bori se on, jadan, s njim, u nekim patikama, mokar kao mis. Prvi su razred, 6 godina... obracaju mu se drugari iz reda i smeju se jer mu je kisobran pokvaren, kosa mokra....okrutno kako samo deca mogu. Placem ja kao kisna godina, ne zbog neke svoje traume, vec me dusa boli...
Pridjem mu, dam mu svoj kisobran....kaze hvala, uze kisobran a pare nije hteo, ne treba mu, kaze, dala mu je mama za uzinu. Izlazi moj prvacic i broji meni kako cemo kuci bez kisobrana, sto sam mu dala, sta me briga za cigane...i tako opalim joj samar pred svom decom, majku joj razmazenu. Ona se i danas seca tog samara, a ja tog cigancica. Traume su to kad vas ismevaju, bar bi meni bile. Ali mislim da je to svojstveno deci i iskompleksiranim ljudima. Glupim, naravno.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2015-04-01 , 7:54 PM

Quote elllena70 ()
Pre par godina cekam ja jednog prvacica ispred skole. U redu da udju stoje deca i medju njima mali romac (cigancic, kako hocete). Pada kisa, prolom oblaka a njegov kisobran se raspada, zice strce na sve strane. Bori se on, jadan, s njim, u nekim patikama, mokar kao mis. Prvi su razred, 6 godina... obracaju mu se drugari iz reda i smeju se jer mu je kisobran pokvaren, kosa mokra....okrutno kako samo deca mogu. Placem ja kao kisna godina, ne zbog neke svoje traume, vec me dusa boli...
Pridjem mu, dam mu svoj kisobran....kaze hvala, uze kisobran a pare nije hteo, ne treba mu, kaze, dala mu je mama za uzinu. Izlazi moj prvacic i broji meni kako cemo kuci bez kisobrana, sto sam mu dala, sta me briga za cigane...i tako opalim joj samar pred svom decom, majku joj razmazenu. Ona se i danas seca tog samara, a ja tog cigancica. Traume su to kad vas ismevaju, bar bi meni bile. Ali mislim da je to svojstveno deci i iskompleksiranim ljudima. Glupim, naravno.


ruza :* :* :*


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Guuuužvanje!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]