• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Sta vam je najcudnije vezano za ljudsku psihu?
Sta vam je najcudnije vezano za ljudsku psihu?






172
poruka na forumu
79 708



post # 1 | 2015-03-29 , 0:09 AM

Jednostavno sta vam je najcudnije ili interesanto u vezi sa tim sta covek moze da uradi sa svojim umom. Jeste li se nekada zapitali kako je neverovatno da toliko informacija prodje kroz taj mali ali zapravo ogroman deo nas? Da li je nas um zapravo iluzija i koliko mi zapravo znamo o tome? Da li je to mozda neka vrsta dimenzije povezana sa nama ili mi sa njom? Kako je moguce da posedujemo takve sposobnosti uma? Sta bi bilo bez njih? Kako bismo postojali i ko bismo mi bili? i glavno DA LI JE TO SVE STO MOZEMO?
hajmo sada malo o toj temi sta mislite, raspisite se :)


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 2 | 2015-06-19 , 6:38 AM

Hmmm ljudska psiha,meni je fascinatno do kojih krajnosti ta psiha moze da ide... Ne samo zbog informacija,vec zbog svih drugih stvari koje covjek moze da uradi,koliko svijetla a isto toliko koliko moze tamna da bude to je zaista nesto cudo... O njoj znamo jako malo,iako se tvrdi po naucnim drustvom da znamo dosta,pa se svako malo pojavi neko pitanje na koje se nema odgovor i bude iznenadjenje :)

Quote GothicWolf ()
Sta bi bilo bez njih? Kako bismo postojali i ko bismo mi bili?


Mi jednostavno ne bismo ni postojali da nema takve sposobnosti,mada se tvrdi da jos uvijek ne koristimo sve potencijale uma i mozga,ali .... mozda nekad,nesto...


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Sta vam je najcudnije vezano za ljudsku psihu?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]