• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Da li vam je tesko da prihvatite suprotan stav od vaseg?
Da li vam je tesko da prihvatite suprotan stav od vaseg?






172
poruka na forumu
79 708



post # 1 | 2015-03-29 , 0:24 AM

Pa ovako cesto vidjam da se ljudi bas svadjaju zvog toga... neko ima jedan stav neko drugaciji i onda nastane zbrka.... Kako vi reagujete kada je neko protiv vaseg stava, misljenja? Da li postujete tudje ili vas to vrlo uznemiri?


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








592
poruka na forumu
518 8144



post # 16 | 2016-08-15 , 2:33 PM

lako nekog banovati ko se ne slaze samnom :D xd salim se :D ako sam siguran da sam u pravu onda mora biti po mom :D


http://prntscr.com/ioauvr





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 17 | 2016-08-15 , 4:10 PM

Naravno da mi je tesko, jer sam ja onaj koji sve zna i koji najbolje zna. Ne postujem tudje misljenje ako nije ispravno. Cuuj kako reagujem, pa kako mozes da reagujes kad znas da se neko buni protiv istine ? :D Ako ja kazem da je Dzingis Kan najveci osvajac svih vremena, onda je Dzingis Kan najveci osvajac svih vremema. Ako kazem da su bolesni oni koji Cecu nazivaju srpskom majkom onda su bolesni. Ako kazem da je Cavic pobedio Felpsa, pobedio je Felpsa. Mesi je bolji od Ronalda. Vucic je veci gej nego sto mislite. 

cika_kristijan, Vidim odrala nas Kina u basketu. Pocni da navijas za Srbiju, ne Ameriku. :D E tuu je tvojaa greska. Tebe je udario brzi voz, a ti se i dalje trkas sa putnickim cikice.








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 18 | 2016-08-15 , 11:51 PM

Nema sanse, ja se drzim svog nek se ostali drze svog, samo da mi ne namecu :D








Massachusetts, Boston
220
poruka na forumu
93 624



post # 19 | 2016-08-16 , 0:36 AM

Samo ako se ispostavi da je on stvarno upravu


Pozelite mi srecu.








11
poruka na forumu
2 28



post # 20 | 2016-10-29 , 6:53 AM

Лично, не ми е тешко да прифатам нечие мислење, критика или слично, зошто?
- Затоа што, едноставно е, сите луѓе на планетава сме различни, како и прстите наши, не? 
Отисоците. Треба да се соочиме со тој факт, дека не сме исти, сите си имаат свој карактер и свое гледиште на работите. Треба да се поштуваме сите и само така би дошле до некое разбирање. :)


Admini su super!








308
poruka na forumu
349 1445



post # 21 | 2016-11-07 , 0:57 AM

ja nemam problem prihvatiti drukcije misljenje, sta vise ja od ljudi i ocekujem da ga izraze.


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








699
poruka na forumu
750 8679



post # 22 | 2018-06-14 , 10:59 PM

Zivim u skladu sa onim kako mislim da treba i ne pokusavam svoje misljenje nametnuti drugima,
jer ne ocekujem da drugi zive kao ja. Uvek postujem slobodu drugih da iskazu svoj stav i misljenje... :)








417
poruka na forumu
137 1408



post # 23 | 2018-06-14 , 11:45 PM

Uvek saslusam tudje misljenje ,pa ako on cak nije u pravu (provereno) ,probam polako da mu promenim misljenje ,ali ako ima "am" kao "konj" (mrzim takve ljude !) ,obicno kazem "da ti si podpuno u pravu" i nastavim svoj zivot ,ali taj covek mi vise ne sluzi za savete bilo kakve vrste ,nego samo ,ono kad je tu ,tu je pa moze pice ,razgovor ,a ja sam tada povucen i smeta mi u zivotu (pa ga lagano sve manje i manje vidjam ,dok ga ne odstranim skroz - nazalost) ... Ne zamaram se ljudima koji su "uvek i za sve u pravu + jos ako sve i znaju o svacemu" = D O V I Dj E Nj A !!!      B)





  buuuu



16
poruka na forumu
15 141



post # 24 | 2018-07-05 , 8:46 PM

dobro je saslušat pametnog čovjeka ali pametni ljudi u principu ne govore puno i ne govore svakom. ovi što govore već su usvojili nečiji stav i to loš. tako da nemam problema s tim. rijetko dođe nešto kvalitetno na razmatranje lol








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 25 | 2018-10-08 , 9:55 PM

Saslušam uvek. Sad, ne prihvatam baš svačiji.


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








23
poruka na forumu
4 70



post # 26 | 2018-10-20 , 9:47 PM

Ne,svako ima pravo na svoje misljenje








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 27 | 2018-10-20 , 9:52 PM

Jedino sto moze mene da iznervira je glupost :D Ali slazem se u sledeceem iskazu:

Quote buuuu ()
dobro je saslušat pametnog čovjeka ali pametni ljudi u principu ne govore puno i ne govore svakom. ovi što govore već su usvojili nečiji stav i to loš. tako da nemam problema s tim. rijetko dođe nešto kvalitetno na razmatranje


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  ARAR

nebitno
18
poruka na forumu
3 60



post # 28 | 2020-04-20 , 4:26 PM

Lično volim kada imamo više različitih mišljenja,i volim da vodim diskusije ali argumentovane,naravno sa time da obje strane poštuju svoje sagovornike,i da niti u jednom trenutku ne osjetim da je neko povisio ton ili da sebe smatra više važnim ili boljim od nekoga drugog,nego da se osjeti do poštivanje i jednoakost. Drugačije mišljenje uvijek dobro dođe,upotpuni nedostatke prvog mišljenja ,ili da potpunu drugu argumentovanu sliku o nekoj stvari koju sam vidio na sasvim drugi način ,i rado ću onda priznati da sam pogriješio u nečemu  da


nebitno





  buuuu



16
poruka na forumu
15 141



post # 29 | 2020-08-24 , 10:37 PM

Svoje sam stavove stvorio s godinama iskustva, nisam ih dobio u pakovanju žvakaći guma stoga ne dolazi u obzir da prihvatim nečiji stav,posebno onaj koji je suprotan.Mogu saslušati tuđi stav,ne moram ga odobrit.posebno ako je u pitanju nešto loše. kakav bi ja bio prijatelj kad bi nekom dao palac gore za nešto što mu ne valja ali isto tako ne namećem sebe nikom.usvajanje stava je proces koji traje godinama. mogu dati savjet ako se traži. to je to, meni moje tebi tvoje.možda se nađemo na istoj stranici jednog dana.








121
poruka na forumu
479 4165



post # 30 | 2020-10-09 , 9:47 PM

Nikada mi nije bilo teško prihvatiti drugačiji stav od mog, ali samo ako ima jake argumente.  :)


"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Da li vam je tesko da prihvatite suprotan stav od vaseg?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]