Page 2 of 2«12
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Da li vam je tesko da prihvatite suprotan stav od vaseg?
Da li vam je tesko da prihvatite suprotan stav od vaseg?

166
poruka na forumu
78 689

post # 1 | 2015-03-28 , 11:24 PM

Pa ovako cesto vidjam da se ljudi bas svadjaju zvog toga... neko ima jedan stav neko drugaciji i onda nastane zbrka.... Kako vi reagujete kada je neko protiv vaseg stava, misljenja? Da li postujete tudje ili vas to vrlo uznemiri?

Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...

450
poruka na forumu
460 4415

post # 16 | 2016-08-15 , 1:33 PM

lako nekog banovati ko se ne slaze samnom :D xd salim se :D ako sam siguran da sam u pravu onda mora biti po mom :D

Marko

Zajebavam sistem
141
poruka na forumu
54 353

post # 17 | 2016-08-15 , 3:10 PM

Naravno da mi je tesko, jer sam ja onaj koji sve zna i koji najbolje zna. Ne postujem tudje misljenje ako nije ispravno. Cuuj kako reagujem, pa kako mozes da reagujes kad znas da se neko buni protiv istine ? :D Ako ja kazem da je Dzingis Kan najveci osvajac svih vremena, onda je Dzingis Kan najveci osvajac svih vremema. Ako kazem da su bolesni oni koji Cecu nazivaju srpskom majkom onda su bolesni. Ako kazem da je Cavic pobedio Felpsa, pobedio je Felpsa. Mesi je bolji od Ronalda. Vucic je veci gej nego sto mislite. 

cika_kristijan, Vidim odrala nas Kina u basketu. Pocni da navijas za Srbiju, ne Ameriku. :D E tuu je tvojaa greska. Tebe je udario brzi voz, a ti se i dalje trkas sa putnickim cikice.

BMW FREAK
932
poruka na forumu
301 1016

post # 18 | 2016-08-15 , 10:51 PM

Nema sanse, ja se drzim svog nek se ostali drze svog, samo da mi ne namecu :D

MAJOR LAZER

Massachusetts, Boston
210
poruka na forumu
89 514

post # 19 | 2016-08-15 , 11:36 PM

Samo ako se ispostavi da je on stvarno upravu

Pozelite mi srecu.

9
poruka na forumu
0 10

post # 20 | 2016-10-29 , 5:53 AM

Лично, не ми е тешко да прифатам нечие мислење, критика или слично, зошто?
- Затоа што, едноставно е, сите луѓе на планетава сме различни, како и прстите наши, не? 
Отисоците. Треба да се соочиме со тој факт, дека не сме исти, сите си имаат свој карактер и свое гледиште на работите. Треба да се поштуваме сите и само така би дошле до некое разбирање. :)

353
poruka na forumu
326 1238

post # 21 | 2016-11-06 , 11:57 PM

ja nemam problem prihvatiti drukcije misljenje, sta vise ja od ljudi i ocekujem da ga izraze.

Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Da li vam je tesko da prihvatite suprotan stav od vaseg?
Page 2 of 2«12
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]