• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Da li volite da gledate u zvezde nebo?
Da li volite da gledate u zvezde nebo?






172
poruka na forumu
79 708



post # 1 | 2015-03-29 , 0:34 AM

Kako se tada osecate? Sta vidite? O cemu razmisljate?
- Da li vam je zanimljivo da pokusavate da odgonetnete koje se oblici kriju u oblacima? ^^ Da li ste to radili kao deca ili to radite jos uvek?


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








712
poruka na forumu
219 844



post # 2 | 2015-03-30 , 10:20 AM

volim i voleo sam kao djete i jos uvijek gledam u zvijezde fascinira me to sve generalnooo....


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 3 | 2015-06-19 , 6:33 AM

Vazda sam bio mastar i avanturista,i kao mali imao sam jednog komsiju koji je imao teleskop,njemu je skupljao prasinu pa sam ga uzeo bio od njega... Uzivao sam ,i dan danas,obozavam da gledam u zvezde,otvaraju mi mozak i opusta me to


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








263
poruka na forumu
211 997



post # 4 | 2018-04-04 , 9:11 AM



Ljubav odoleva vremenu koje sve otima. Nikada nije istinski voleo onaj
ko misli da je ljubav prolazna"


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Da li volite da gledate u zvezde nebo?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]