• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Dva jednostavna pravila ???
Dva jednostavna pravila ???






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2015-09-02 , 5:42 PM

Zamislite da Vam svako jutro kada se probudite, banka stavi na račun tačno 86.400 eura.

TA banka uplaćivat će vam svaki dan 86.400 eura, ako budete poštovali DVA JEDNOSTAVNA PRAVILA!


Evo koja su dva pravila ove banke:

Prvo pravilo glasi Sve što niste uspjeli da potrošite tokom dana
uzima vam se uveče! Ne smijete varati, niti prebaciti novac na neki drugi račun. Imate pravo da
ga potrošite isključivo tokom tog istog dana, ali ne zaboravite da svako jutro kada otvorite oči banka
Vam otvara novi račun od novih 86.400 eura za taj dan i tako svaki dan.

Drugo pravilo Banka može prekinuti "igru" bez ikakvog upozorenja!
U bilo kom trenutku može Vas obavijestiti da je sve gotovo i da se račun definitivno zatvara.


Pa gdje ima takva banka?

Tu čudesnu banku imamo svi mi na raspolaganju.To je VRIJEME!

Svako jutro kada se probudimo, naša životna banka nam otvara kredit od 86.400 sekundi života za taj dan do spavanja.
Sve što nismo proživjeli toga dana – izgubljeno je.
Juče je zauvijek prošlo! I svako sljedeće jutro ta magija se ponavlja.
Zato nemojmo zaboraviti nezaobilazno pravilo da banka može zatvoriti naš račun svakog minuta, bez upozorenja.
U bilo kom trenutku naš život može stati!

Šta Vi radite sa Vaših 86.400 sekundi po danu?!


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Sreda, 2015-09-02, 5:44 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 2 | 2015-09-02 , 8:13 PM

Radim ko crnac od 2 do 11, na crno, nemam vremena ni da radim sta hocu, ne pita te niko kako si, sta si, mozes li..., na kraju me uvijek neko "utjesi" i kaze mi... lako je tebi... moze se reci poprilicno dobro vrijeme trosim. %) %) %)

rakija mafija mafija










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 3 | 2015-09-30 , 10:44 PM

kako kad nekad lencarim nekad radim po ceo dan i tako trosim tih 86 400 sekundi ......svaki dan razlicit a pun slicnosti .............. vazno je da ipak nastojimo da te silne sekunde ne prolaze uzalud to je ono vazno :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2015-10-01 , 5:01 PM

rintam kao konj i na kraju kad ja zavrsim,zatvore se i prodavnice........................................


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 5 | 2018-08-29 , 11:59 PM

Kradem Bogu dane..


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Dva jednostavna pravila ???
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]