• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kad prijatelj izda
Kad prijatelj izda






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2016-03-09 , 9:32 AM

Da li vam se ikad desilo da vas najbolji prijatelj ili prijateljica izdaju?

Kako ste se osećali povodom toga i da li ste mu/joj oprostili?










36
poruka na forumu
0 10



post # 2 | 2016-07-14 , 2:15 PM

Da!

Kada sam shvatila da me slagala, a znala je da mrzim laž, prvo sam pokušala s tim da se pomirim. Tačnije, napičila sam je prvo. Poslije toga sam plakala kao kada me prvi momak, prvi pravi jedini momak, ostavio. Osjećala sam se usamljeno.. izgubljeno. Nisam mogla da vjerujem. Ako mi je neko prijatelj, kao što je ona bila, to je jaka veza. Baš, baš jaka veza. Vežem se za osobu previše..
Poslije toga sam pokušala da probam s njom "plitko" druženje. Izlazci i slično. Nije išlo.
Krivim je za sve što mi se sada dešava, jer je samo ona kriva za sve! Rekla sam joj da više ne razgovaramo. Komšinice smo u Bosni, ali ja sam u stanju da je i ne pozdravim koliko mi se zgadila. I kada bude prošla kroz najgori pakao, ja ću biti zadovoljna!
Osobu koju sam voljela, sada mrzim! I mogu reći da je mrzim, iako je to kao "zabranjena" emocija. Kada bude patila, prošla kroz sve što ja prolazim i kada me bude molila da priča sa mnom, neće ništa od toga da dobije! Neka trunke kučka!
I svima je kao moje mišljenje smiješno.. ali samo ja znam kakav sam period života tada imala!








222
poruka na forumu
86 729



post # 3 | 2016-07-15 , 7:11 AM

Mene ne,ja imam dve verne drugarice i jednog druga njima više verujem nego bilo kome na ovom svetu,uvek su bili uz mene kad su mi trebali.Mislim da bi oprostila jednom svako može da pogreši :)




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kad prijatelj izda
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]