• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Što način jedenja pizze govori o nama
Što način jedenja pizze govori o nama



  Vita



555
poruka na forumu
76 586



post # 1 | 2016-05-18 , 1:49 PM

Na koji način jedete pizzu? To puno otkriva o vašoj osobnosti

Neki ljudi jedenje pizze ne mogu zamisliti bez vilice i noža dok je drugi vole uzeti komad u ruke i preklopiti. Jedni najprije pojedu koru, a drugi vole grickati dio po dio.



Načini na koji radimo određene stvari puno otkrivaju o karakteru, samo treba obratiti pažnju na to. Tako je i kod jedenja pizze. Netko to ne može zamisliti bez vilice i noža dok je drugome najdraže uzeti komad u ruke, preklopiti i jesti tako sokovi iz nje cure na sve strane. Neki najprije pojedu koru, a pojedinci vole grickati dio po dio.

Ovdje su četiri načina jedenja pizze. Pronađite se i pročitajte što to govori o vama. Ili, promotrite nekoga bliskog kako to radi i možda saznate nešto što niste znali.

1. Uzimate komad u ruke i preklopite

Vi ste netko tko ne uživa toliko u okusima pizze već to više doživljavate kao ljudi koji se natječu tko će brže pojesti određenu hranu. Uzimanje pizze u ruke, presavijanje i jedenje tako da sokovi cure na sve strane pokazuje da u životu niste skloni slijediti pravila, već sve radite na svoj način, odnosno pronalazite metodu koja vama najviše odgovara.

Po prirodi ste takvi da u svemu želite biti najbolji. Mnogi vas smatraju egocentričnima jer bez pardona pred drugima uzimate ono što smatrate da je najbolje. Na primjer, ako pizzu naručite s još nekime, bez srama ćete uzeti najbolji komad.

2. Prvo pojedete koru

Ovaj način jedenja pizze svakako je jedinstven, a takvi su i ljudi kojima je to najdraži način. Ako ste se pronašli, tad morate znati da želite biti drugačiji od drugih u svemu i skloni ste nametati drugima svoje stavove, ali ne agresivno već suptilno. U tome ste često uspješni jer zaista utječete na ljude koji vas okružuju. Skloni ste dramatiziranju, glasni ste i volite privlačiti pažnju svojim postupcima, a posebno uživate ako osjetite da vam se drugi dive.

Nemate problema reći svoje mišljenje o nečemu prvi, dok drugi šute i pogledavaju se, a zapravo misle što i vi. Ponekad toliko želite uživati u nečemu, da pripremnim radnjama to pokvarite. Na primjer, pizzu vjerojatno jedete na ovakav način da bi na kraju najviše uživali u najslasnijoj sredini. Ali, dok dođete do nje, više ne možete jesti, odnosno uživati u onome za što se toliko pripremali.

3. Jedete s nožem i vilicom

Vi uživate u svakom zalogaju i skloni ste stvari u životu raditi sustavno, na određeni način. Oslonac ste i potpora drugima, posebno ljudi do kojih vam je jako stalo. Stabilni ste i opušteni te često čujete komentare da ste vrlo ugodno i toplo društvo. Vi ste vrsta prijatelja kojeg bi svatko trebao imati u životu.

Niste egocentrični i pohlepni, i stalo vam je do dobrobiti drugih ljudi. Na primjer, prije nego uzmete komad pizze, pričekat ćete da svi ostali uzmu svoj dio. Ako imate pizzeriju u koji redovite odlazite ili naručujete iz nje, ne morate napominjati kakvu volite i čega treba biti više ili manje na njoj - oni to već znaju.

4. Držite komad u rukama ravno i grickate

Za vas je jedenje pizze pomalo zabavno iskustvo i obožavate eksperimentirati s okusima jer želite znati što se sve nudi. Takvi ste i u drugim aspektima života. Volite biti nesputani i skloni ste sve dobro istražiti kako bi bili sigurni da dobivate najbolje. Neki vas smatraju perfekcionistom, što i nije daleko od istine. Ako jedete pizzu u društvu, najprije ćete ju izrezati na gotovo identične komade kako nitko ne bi bio zakinut.

Dakle, ima li ovo što piše veze s vezom? B)


Rekla sam ti lijepo, hvataj drugi let.
Ja sam samo magla, svoj svijet.
Ja sam noć bez snova, jezik ljubavi...
Malo svoja, ne zamjeri.





  Byk



64
poruka na forumu
16 103



post # 2 | 2016-05-19 , 5:23 PM

Quote Vita ()
Dakle, ima li ovo što piše veze s vezom?


Nema. Nema ni moj nacin takodje lol lol lol





  raso

SimkePhotography
91
poruka na forumu
19 88



post # 3 | 2016-05-20 , 5:38 PM

Quote Byk ()
Nema. Nema ni moj nacin takodje lol lol lol


Znači 'krmačenje' ? Hahah
Byk nesrećo javi se :p








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 4 | 2016-05-21 , 1:26 AM

Prije da je zguzvam, nego sto je preklopim, al tu je to negdje, kod mene je u kuci il jedi il bjezi od stola, mljackanje, razvlacenje ne postoji.










58
poruka na forumu
10 107



post # 5 | 2016-05-21 , 2:45 AM

ja obicno polizem prvo pizzu pa posle sve ostalo :3


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Što način jedenja pizze govori o nama
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]