• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Danasnji trendovi (Drustvo)
Danasnji trendovi






2620
poruka na forumu
330 2814



post # 1 | 2017-01-06 , 1:29 AM

Da li se meni cini ili je danas ljudima samo potrebno da spavaju, jedu i "surfuju" po internetu?
Svaki post (ne na ovom sajtu) procitam, ljudi samo pricaju o tome kako uspeli da izbegnu druzenje jer su spavali ili visili na internetu ili jeli?
Pitam ja vas: Da li vam je toliko vazno da samo spavate i gledate omiljene serije ili jedete ili jednostavno visite na net-u? (Imajte na umu da se ne obracam direktno korisnicima ovog sajta)
I da li se u poslednje vreme, novoj i starijoj generaciji zivot svodi na spavanje, hranu i internet?


Poruku je menjao/la ElGato - Petak, 2017-01-06, 1:39 AM


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 2 | 2017-01-18 , 0:05 AM

ElGato, Odlicna tema burazeru. :)

Ja cu ukratko da odgovorim. Previse se druzimo sa telefonima. Toliko.










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 3 | 2017-01-18 , 1:51 AM

Quote Marko ()
Odlicna tema burazeru.
Hvala care. Ali nisu u pitanju samo telefoni.
Ja ne kapiram kako neko vise voli da spava nego da izadje sa drustvom?
Stalno kukaju kako su sami (single), a ne idu nigde jer spavaju.
I onda klasicna seljacka fora "Biti single je stvar izbora."
Nije stvar izbora, vec je neko previse lenj


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 4 | 2017-01-18 , 4:16 AM

ElGato, Telefoni su glavni izvor svega. Pa i kad odu na pice sa nekim, vade se telefoni, proveravaju obavestenja, slika se i odma izbaca na net, sto je i glavni razlog slikanja. :D Devojke kukaju kako su single zato sto su istripovane do zla Boga pored stotina lajkova i hiljade pratilaca, i onda nece normalnog decka, nego sponzora. Decka lako mogu da nadju, ali nece, pa onda kenjaju na fejsu, a ovamo se kidaju za 20 evra. Pa ribo, zato te niko nece !!! Momci kukaju kako su single jer se po celi dan dopisuju sa nekim nepoznatim ribama, cest slucaj je da devojka nije iz istog grada, umesto da izadju i budu vidjeni. Vise im se svidja zivot na netu po celi dan, spavanje, i sta ti ja znam, nego da se krecu, da budu u pokretu, da upoznaju nove ljude.
Pre par dana sam na trafici upoznao strasnu ribu koja prodaje cigare. Mislim ne prodaje nego nosi ono Filip Moris, pa te smara da kupis. Bas smo se ispricali ekstra, ismejali, i zakasnio sam da odgledam drugo poluvreme. Zaboravio sam kako joj je ime. :D Al da ne skrecem sa teme.

Quote ElGato ()
Ja ne kapiram kako neko vise voli da spava nego da izadje sa drustvom?


Stalno si na netu, dopisujes se, ne izlazis nigde, i to ti udje u rutinu. Tako jedan, drugi, treci dan i zaboravise te svi. :D








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 5 | 2017-01-18 , 3:01 PM

Poz,
Kontam sve to, razumijem da se neko smori ne ide mu se pa ono pobjegne ovde druzi se ne izlazi mu se, ok je to, ja sam to radim nekada kada mi je bas mrsko i ne izlazi mi se, ali ponavljati to i odbijati drustvo non-stop nevalja logicno, ja imam ortaka koji je igrao igre ko nenormalan razlog toga mu je dosta dosta problema i bjezao je u svjet igrica da pobjegne od realnosti, ne zovem ga na fon da izadje nego dodjem mu na vrata nenajavljen i istjeram ga iz kuce, jer drugacije nisi ga nikad mogao istjerati, pa sam ga natjerao u teretanu, sada potpuno drugi covjek, ne moze u kuci nikako :D Vecina nas kad tako neko nece, obicno kazemo ko ga jebe, nemora :D Ali nekad nije lose malo i smarati tog nekog, neko mozda padne u deperesiju ne ide mu se, nema novca itd. Ako bar vec pricamo msm o ljudima koje poznajemo, koji su nam prijatelji itd. ali kada vidite da neko nije izlazio prije 2god a sada kada izlazi i drugacije gleda na neke stvari, vama bude drago, barem meni jeste i ta osoba mi se svako malo zahvaljuje sto sam mu pomogao da izadje iz te "rupe".
Mislim da generalno te stvari radije bi da spavam nego da se druzim, tu se krije dosta drugih nekih stvari, problem u porodici, realno ima i dalje roditelja koji zabranjuju pogotovo djevojkama da i sanjaju o momku prate sta radi pa ima razloga i da im se ne izlazi, nemaju novca itd. ima dosta tu problema koji se mogu kriti iza toga Radije bih da spavam...
Mada generalno vecini je problem novac tako da... ne mozes ni osudjivati ovde neke koji bleje stalno, ja sam blejao na pocetku, bilo mi zanimljivo :D sad jedva u sedam dana provedem sat i po na sajtu :D




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Danasnji trendovi (Drustvo)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]