• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » "I kada svi odu, ostaju samo prijatelji
"I kada svi odu, ostaju samo prijatelji






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2017-04-01 , 4:57 PM

Da li je to bas tako....mozete li se osloniti na svoje naj prijatelje? Imate li ih uopste? Jesu li vas ikad izneverili? Ponekad se zapitam da li pravih prijatelja jos uvek ima....ili su izumrli kao dinosaurusi....imam nekoliko razocarenja....ljudi koje sam jako volela i smatrala ih kao nekog svog naj'rodjenijeg... imam prijatelja jos uvek....jako dobrih... ali... Da li su Vas nekad razocarali... izneverili?!










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2017-04-01 , 6:44 PM

Pravo prijateljstvo ne možeš ugasiti. Istina, povremeno se posvađamo, prepiremo, ljutimo bez razloga, osjećamo zapostavljeno ili odbačeno. Premda, kada zagusti, kada postane teško, tu smo jedni za druge. Prijatelj uz prijatelja. Rame uz rame.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2017-04-20 , 10:37 AM

Quote Dusomoja ()
Da li je to bas tako....mozete li se osloniti na svoje naj prijatelje? Imate li ih uopste? Jesu li vas ikad izneverili?
Postoje oni na koje mogu da se oslonim, zahvalna sam Bogu sto ih imam u svom zivotu, a postoje i oni koji su dokazali da su prijatelji samo kad imaju licnu korist i kada si ti njima potreban. 

Mada uvek isticem da su mi najveci prijatelji uvek bili i bice moji roditelji i sestra.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » "I kada svi odu, ostaju samo prijatelji
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]