• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Okolina i komentari
Okolina i komentari






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2019-02-27 , 11:20 AM

Zanima me zašto uvek kažemo, ma šta me briga šta drugi misle, a ovamo opet nas mišljenje drugih ljudi ponekad zaboli...

Da cujemo zasto :*










699
poruka na forumu
750 8679



post # 2 | 2019-02-27 , 9:31 PM

odavno sam prestala da obracam paznju sta misle ljudi oko mene...ima previse dusebriznika i kad bih obracala paznju na njihovo misljenje..to me nikud ne bi odvelo,jer nije cilj zrtvovati sebe ili ono sto bi zelela biti,samo zato sto neko drugi ima problem sa tim,,JER OVO JE MOJ ZIVOT,MOJI IZBORI,MOJE GRESKE I DOK DRUGE NE POVREDJUJEM NE TREBA DA BRINEM STA  MISLE O MENI da  :D








718
poruka na forumu
55 286



post # 3 | 2019-02-27 , 11:38 PM

Quote Natasha77 ()
odavno sam prestala da obracam paznju sta misle ljudi oko mene...ima previse dusebriznika i kad bih obracala paznju na njihovo misljenje..to me nikud ne bi odvelo,jer nije cilj zrtvovati sebe ili ono sto bi zelela biti,samo zato sto neko drugi ima problem sa tim,,JER OVO JE MOJ ZIVOT,MOJI IZBORI,MOJE GRESKE I DOK DRUGE NE POVREDJUJEM NE TREBA DA BRINEM STA  MISLE O MENI
 
ja nemam sta da dodam


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








829
poruka na forumu
588 3749



post # 4 | 2019-03-04 , 1:56 AM


Quote
Zanima me zašto uvek kažemo, ma šta me briga šta drugi misle, a ovamo opet nas mišljenje drugih ljudi ponekad zaboli...


Bola  u  Kur.. sam oduvek imao previse za misljenja  drugih ljudi lol    ,,,ali iskreno nisam uvek govorio onako bukvalno kako sam ja zeleo,iz razloga zato sto ce to zaboleti ljudi koje ja volim.
Tudje misljenje  me ponekad povredi (a da ja nisam prisutan,nedaj boze da jesam)  jedino kad o nekom mom pricaju negativno ,a sa istim su nekada sedeli pili ,jeli za istim stolom!!!


Quote
ima previse dusebriznika

Natasha77,   jel se secas kad sam ti rekao """pricam ti pricu"""" ??!!!  ;)


Poruku je menjao/la KISSME - Ponedeljak, 2019-03-04, 1:58 AM


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2019-03-04 , 10:36 AM

Iskreno uvek zavisi ko kaze a ne sta kaze ;)




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Okolina i komentari
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]