• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Zbog koga se zene doteruju?
Zbog koga se zene doteruju?






699
poruka na forumu
750 8679



post # 1 | 2020-07-14 , 11:24 AM

Sta mislite o recenici Zene se ne sredjuju toliko zbog muskarca koliko protiv drugih zena?
Sta vi mislite o tome?








4
poruka na forumu
5 135



post # 2 | 2020-07-15 , 7:42 AM

Realno vi niste normalne lol lol Šalim se naravno, nego to je predpostavljam neka vrsta natjecanja između vas koju mi s muške strane nikad razumjet nećemo. Na kraju krajeva čemu toliko šminke kao da fasadu pravite? Ja ne znam kog ste vi "pobijedile" u tom "natjecanju" ako više na sebe ne ličite. Znam par njih kod kojih je to u opsesiju prešlo i ljubomora iz njih vrije, što je po meni patetično i jadno. Ili stvar da ćeš se osjećat superiorno ako se pojaviš u skupljoj haljini. Ali za te cijene odjeće ne brinu samo žene već i mi, što je iskreno besmislica. Al kako gledam, danas se sve svodi na to.


"That's crap. You always have a choice. You can either roll over and die or you can keep fighting, no matter what."

— Dean Winchester








197
poruka na forumu
197 1524



post # 3 | 2020-10-04 , 8:38 PM

većinom ženske osobe iz moje okoline kažu da se sređuju zbog sebe. neke to rade zbog podizanja samopouzdanja. a dobar dio ih se, priznao ili ne, sređuje zbog muškaraca ..








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 4 | 2020-10-05 , 2:35 AM

Ja se sređujem zbog sebe, jer je na kraju poenta da si zadovoljan svojim izgledom i briga te sviđa li se nekom ili ne, ako se sviđa i dobro je, ako ne još bolje. lol
Mada, u poslednje vrijeme trenerka je nešto najbolje, može se dobro izgledati i bez utezanja, komfort je nešto najljepše. :D


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 5 | 2020-12-06 , 0:21 AM

doteruju se da bi bile lepse od drugih zena i time privukle paznju muskog pola :) nekako je to ostalo u genima zene kroz istoriju istakni atribute sredi se da budes lepa druge da zasenis a muski ce te gledati i obletati oko tebe..... i nema tu previse filozofije .......

po meni da naglasim nepotrebno tona sminke i slicne stvari moze malo onako ali danas sve lice jedna na drugu sto je skroz jadno i smesno


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








197
poruka na forumu
197 1524



post # 6 | 2021-06-08 , 11:43 AM

Quote vega777 ()
danas sve lice jedna na drugu sto je skroz jadno i smesno

mora da današnji plastičari, operišu ih po istim šablonima lol








134
poruka na forumu
150 1011



post # 7 | 2021-06-08 , 11:28 PM

Ne znam zasto, valjda podupiru kozmeticku industriju :D
Meni su "seljanke" simpa :)








829
poruka na forumu
588 3749



post # 8 | 2021-12-05 , 3:15 PM

Ja mislim  zbog Ogledala, bitno im je da ogledalo odobri da


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Zbog koga se zene doteruju?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]