• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Zbog koga se zene doteruju?
Zbog koga se zene doteruju?

1153
poruka na forumu
714 8463

post # 1 | 2020-07-14 , 11:24 AM

Sta mislite o recenici Zene se ne sredjuju toliko zbog muskarca koliko protiv drugih zena?
Sta vi mislite o tome?

Savetujem ti da se ne igras sa mnom.
Znam: karate,dzudo,dziu dzicu,te kvon do i jos 29 drugih opasnih reci .

5
poruka na forumu
5 135

post # 2 | 2020-07-15 , 7:42 AM

Realno vi niste normalne lol lol Šalim se naravno, nego to je predpostavljam neka vrsta natjecanja između vas koju mi s muške strane nikad razumjet nećemo. Na kraju krajeva čemu toliko šminke kao da fasadu pravite? Ja ne znam kog ste vi "pobijedile" u tom "natjecanju" ako više na sebe ne ličite. Znam par njih kod kojih je to u opsesiju prešlo i ljubomora iz njih vrije, što je po meni patetično i jadno. Ili stvar da ćeš se osjećat superiorno ako se pojaviš u skupljoj haljini. Ali za te cijene odjeće ne brinu samo žene već i mi, što je iskreno besmislica. Al kako gledam, danas se sve svodi na to.

"That's crap. You always have a choice. You can either roll over and die or you can keep fighting, no matter what."

— Dean Winchester

Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Zbog koga se zene doteruju?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]