Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Smrtna kazna - pravda ili zlocin
Smrtna kazna - pravda ili zlocin






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-01-30 , 4:47 PM

Danas u svijetu ima svega cesto cujemo kad neko kaze treba ga ubiti jer je ucinio to i to!
Sta vi mislite kakvi su to kriminalci sto zasluzuju smtrnu kaznu?
Dali bi taj zakon trebao da ima i kod nas?







  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 2 | 2012-01-30 , 8:03 PM

Koliko god je tvoje delo lose, nema opravdanja za ono sto si uradio, ali i najgorima treba da se ukaze druga sansa u zivotu :)










42
poruka na forumu
16 66



post # 3 | 2012-01-30 , 9:00 PM

Nema druga sansa, kad neko siluje malo dete bre, to samo treba na giljotinu!










64
poruka na forumu
5 10



post # 4 | 2012-01-30 , 9:54 PM

DA naravano da sam za tu kaznu i ovde pedofilima i ostalim govnima nema milosti,ili coveku koji je mostruoazan nacin ubio nekog njemu lepo metak i zid i gotovo >( >( >( >( >( >( da jasam za to ;)


pozdrav svima








78
poruka na forumu
8 11



post # 5 | 2012-02-14 , 6:06 AM

Ja sam za to. Za silovanja dece i neka ubistva oni dobiju 5-10 godina? TO NIJE NORMALNO. Za pedofiliju, bilo kakvo ubistvo, nema tu 1, 2 stepen, to su gluposti, bre smrtna kazna. Jeste da covek nema pravo da oduzima nekom zivot, ali takvim osobamaaa, uff, nemaju bre pravo da zive i ne znam kako oni sami mogu da zive sa time na ledjima. >(





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-02-24 , 10:12 PM

Smrtna kazna je pravda za namerna i monstruozna ubistva.

Imaju srece sto ja ne sprovodim istu.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 7 | 2012-02-24 , 10:53 PM

Ma treba ih muciti, nije dovoljno samo ga usmrtiti, treba da oseti sve ono sto je zrtva prozivela(zavisi sta je u pitanju). A silovateljima i pedofilima bih odsekla onu stvar! Jezim se tih zlocinaca!


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








348
poruka na forumu
18 69



post # 8 | 2012-02-26 , 2:45 PM

Quote (Mortal)
Koliko god je tvoje delo lose, nema opravdanja za ono sto si uradio, ali i najgorima treba da se ukaze druga sansa u zivotu


Mislim da se zezao za ovo... Ali treba postoji smrtna kazna, jer gore navedene osobe da ne ponavljam se i treba smrtna kazna, ali ovde u Srbiji njima je da kazem skoro minimalna kazna za njihova dela.... Sto je i zalosno...


Hvaliti se je znak sirotinje...








199
poruka na forumu
16 83



post # 9 | 2012-11-25 , 5:56 PM

Po meni je smrtna kazna pravedna ukoliko je zaslužena.

Rigorozna ubistva koja neko može počiniti u najmanju ruku trebaju se kazniti ovim.


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








5
poruka na forumu
0 0



post # 10 | 2012-11-25 , 9:11 PM

Нисам само за смртну казну него и за физичко кажњавање и присилни рад. Убио си, радио против народа и државе (издаја), купио си или продао испит на медицинском факултету, продавао дрогу - на вешање, украо си - цап рука којом си украо или 5 година у руднику, педофилија - 1 сат у рукама родитеља детета које је упропаштено, са алатом по жељи родитеља (нож, жица, усијано гвожђе и сл.). За неке типове се добровољно јављам да будем џелат. Кад би постојала смртна казна било би добро да се врши јавно. На стадион, обавезно присуство народа, директан телевизијски пренос и удри. Кина и Саудијска Арабија знају знање, а око за око је приближно правој мери.


Обишао сам цео свет, био сам у Клагенфурту чак.








718
poruka na forumu
55 286



post # 11 | 2012-12-02 , 9:36 PM

verujem da bi vredelo pogledati ovaj film pre bilo kakvog nastavka razgovora

http://www.vojvodinanet.com/publ....0-10960


Poruku je menjao/la gutabgd - Nedelja, 2012-12-02, 9:43 PM


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 12 | 2012-12-03 , 0:16 AM

Niko ko nije nekom stvorio zivot ne sme ni da ga oduzme ali...
Vidim naslove u novinama silovao bebu,silovao dete od tri godine,gasio pikavce na njemu,a onda onaj monstrum sto ubio devojku prebivsi je do smrti,lomeci joj prste i imam zelju da ih nema na ovom svetu.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








718
poruka na forumu
55 286



post # 13 | 2012-12-03 , 1:17 AM

Quote (Korisnica)
Niko ko nije nekom stvorio zivot ne sme ni da ga oduzme

da li ovime zelis reci da majka i otac smeju ubiti svoje dete?????
bizarno


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 14 | 2012-12-03 , 2:44 AM

Guto bukvalisto ! :*
Citaj izmedju redova,tumaci napisano-Bog je dao zivot on moze da ga uzme ali...
Ne citas izmedju redova.
Bizarno na kub.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 15 | 2012-12-03 , 10:44 AM

jok smrtna to je prelako

ja bi uvela onu od npr 5dozivotnih bez pomilovanja

to je ono sto psihicki ubija kad trunes u zatvoru a nit mozes umrijeti nit izaci

jos zatvorenici npr oni koji su tu zbog pljacke,droge i tako nekih djeba koja nisu vezana za covjeka i ubistva i silovanja...obozavaju da maltretiraju takve ,sto znaci da je mucenje zagarantovano :)

bas sam sinoc gledala emisiju o Antoniji Bilic koju je vjerovatno silovao pa onda ubio Dragan Paravinja
za to djelo i jos par pokusaja i koje silovanje je dobio samo 40 god zatvora sramota

kad vec nemamo dozivotnu ja bi mu dala bar 60 jer sad ima 35 pa neka mu bude dozivotna
al ionako ce ga drugi zatvorenici ubiti


Poruku je menjao/la Uranijum - Ponedeljak, 2012-12-03, 10:47 AM


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Smrtna kazna - pravda ili zlocin
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]