• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Intuicija
Intuicija






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-02-27 , 1:14 AM

INTUICIJA je naš UNUTRASNJI GLAS, naše unutrasnje vodjstvo koje dolazi iz dubine duše. Koliko verujete svom osecaju, intuiciji? Kako je objasnjavate i da li verujete u nju?

U vecini slucajeva me nije izneverila, desavalo mi se da pogresim, ali obicno onaj prvi utisak koji steknem kada upoznam ljude ispostavi se na kraju kao tacan. Onda kada sam osecala da nesto nije u redu, posle nekog vremena se i to dokazalo. Moguce da je intuicija neki unutrasnji glas koji zapravo predstavlja nas prave kakvi jesmo, bez uticaja drugih iz nase okoline.
Desavalo mi se da ponekad pomislim na neku osobu i da je nakon dan, dva sretnem.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








348
poruka na forumu
18 69



post # 2 | 2012-02-27 , 12:26 PM

Veoma pametna tema i interesantna, dosta se desava ja uglavnom verujem u svoje osecanje jer do sad nije pogresilo i dobro procenim osobu, ali makar kod mene sto je najgore sto radim kad znam i osecam nesto da je lose ja idem dalje da se uverim. Primer: Momak je los i iskoriscava me i ja to znam ali ipak mu cinim pomoc (uslugu) :) A naravno i meni se desavalo da promenim jer u momentu vidim osobu kakva je i na kraju se uspostavi da je osoba sasvim super. To mi se desilo kad sam sluzio vojsku.

Tako za sad osecanja nisu me prevarila :)


Hvaliti se je znak sirotinje...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-02-27 , 7:41 PM

Quote (Nacelnik)
osecam nesto da je lose ja idem dalje da se uverim.


...i meni se to desavalo :) mada ja sam isla protiv svoje intuicije, samo zato sto verovatno nisam zelela da poverujem :) obicno u vezi, kada skontas neku promenu na gore, onda zavaravas sebe, jer ne zelis da poverujes u to. I dalje se nadas, kontas promenice se, bice bolje, mada tesko. :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-03-17 , 4:48 PM

Quote (Anchy88)
Koliko verujete svom osecaju, intuiciji?


Pa mnogo. Recimo ako me neka osoba cini nervoznom znaci, nema sile da cu biti kraj te osobe ubuduce :)

A intuicija me nikad ne vara, vrlo dobro procenim svakog coveka koji me zanima, i onda ide recikliranje iste, da li vredi mog slobodnog vremena ili ne. :)

Mada znala sam se nekad prevariti dok sam bila mladja, ali na svojim greskama ucim. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








335
poruka na forumu
29 72



post # 5 | 2012-03-22 , 9:04 PM

Quote (Anchy88)
U vecini slucajeva me nije izneverila, desavalo mi se da pogresim, ali obicno onaj prvi utisak koji steknem kada upoznam ljude ispostavi se na kraju kao tacan. Onda kada sam osecala da nesto nije u redu, posle nekog vremena se i to dokazalo. Moguce da je intuicija neki unutrasnji glas koji zapravo predstavlja nas prave kakvi jesmo, bez uticaja drugih iz nase okoline.
Desavalo mi se da ponekad pomislim na neku osobu i da je nakon dan, dva sretnem.


Taj rad! ;)

Inace, retko, ali retko kada me je moja intuicija prevarila. I svaki put kad nisam slusao taj "glas unutrasnjosti", zajebao sam se.


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 6 | 2012-04-05 , 3:29 PM

Intucija me vodi od kad znam za sebe i to nepogresivo!!!!!!!!!!!








478
poruka na forumu
107 311



post # 7 | 2012-04-07 , 11:00 AM

Moja intuicija radi savršeno, nikad me nije prevarila, ponekad ja nju ne slušam no nakraju ispadne da je ona bila u pravu, kao i uvijek. :D


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








437
poruka na forumu
65 203



post # 8 | 2012-04-07 , 12:04 PM

:D
Quote (Anchy88)
osecam nesto da je lose ja idem dalje da se uverim.

...i meni se to desavalo mada ja sam isla protiv svoje intuicije, samo zato sto verovatno nisam zelela da poverujem obicno u vezi, kada skontas neku promenu na gore, onda zavaravas sebe, jer ne zelis da poverujes u to. I dalje se nadas, kontas promenice se, bice bolje, mada tesko.

Quote (Leksi)
Koliko verujete svom osecaju, intuiciji?

Pa mnogo. Recimo ako me neka osoba cini nervoznom znaci, nema sile da cu biti kraj te osobe ubuduce

A intuicija me nikad ne vara, vrlo dobro procenim svakog coveka koji me zanima, i onda ide recikliranje iste, da li vredi mog slobodnog vremena ili ne.

Mada znala sam se nekad prevariti dok sam bila mladja, ali na svojim greskama ucim.








1641
poruka na forumu
171 425



post # 9 | 2012-04-07 , 5:18 PM

Treba verovati svom osecaju,retko kad zakaze.








305
poruka na forumu
403 1340



post # 10 | 2012-04-09 , 11:28 AM

Vrlo cesto se oslanjam na intuiciju,nekada se zeznem ali nekada pravovremeno reagujem sto mi olaksava posao :)


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 11 | 2012-04-25 , 3:26 PM

verujem dosta i nikad me do sad nije izneverila :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 12 | 2012-12-22 , 5:58 PM

Imam izuzetno jaku intuiciju i kad god uradim suprotno od onoga sto intuitivno znam da treba pogresim.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 13 | 2014-04-29 , 1:13 AM

Quote Anna_Anna ()
INTUICIJA je naš UNUTRASNJI GLAS, naše unutrasnje vodjstvo koje dolazi iz dubine duše. Koliko verujete svom osecaju, intuiciji? Kako je objasnjavate i da li verujete u nju?


uh mnogooo ... zena kad nesto predosjetii to onda .. nesto sigurnoo .. samo nekad zna i da prevarii .. al osjecaj je osjecaj .

Added (2014-04-29, 0:13 AM)
---------------------------------------------
Ma nikad me ne vara.. tacno kad osjetim nestoo ... uhh.... ???



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 14 | 2014-05-10 , 7:42 PM

Bgm me ne vara cini mi se nikada...po ko zna koji put sam se uvjerila :)








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 15 | 2015-02-02 , 1:42 AM

opasna ta intuicija sve ona zna izgleda hahaah :p :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Intuicija
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]