• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Srecni ljudi su lepsi?
Srecni ljudi su lepsi?






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-03-08 , 4:46 PM

Da li je tacno da srecni ljudi nekako zrace a da i privlacna osoba ako je stalno nervozna,nezadovoljna,namrgodjena moze postati manje privlacna? Sta vi mislite o tome ?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








437
poruka na forumu
65 203



post # 2 | 2012-03-08 , 7:01 PM

ne,to nema nikakve veze ali moze biti moguce :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-03-10 , 7:31 PM

Srecne osobe zrace zadovoljstvom ali to je sve cesce i lazno.
Malo je danas osoba koja je srecna i potpuno zadovoljna samo iz jednog razloga
a to je jer je zdrava:

Ima osoba koje su uvek nasmejane koje se ponasaju kao da nikad nisu bile srecnije a iza tog osmeha se tuga krije koju samo ta osoba zna.
Mislim da ma koliko neko rekao srecan je samo on iskreno zna da li je . :)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2012-03-11 , 0:54 AM

pa zrtace pozitivno naravno ali nisu lepsi xaxaxaxa neznam ko je definiciju reko ali reko bi mu da gresi :p :p :p





  Maree



169
poruka na forumu
14 35



post # 5 | 2012-03-11 , 5:03 AM

Od mrstenja se dobijaju bore :D kao


Pametan covek moze da se razocara samo u sebe.
Da je zivot lep nebi se rodili placuci.
Ja sam lepak za lepotice, tema za hejtere (:





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-03-11 , 8:54 PM

Ma ja zracim kao da sam u Japanu bila.

Istina je.
Cak se moze i raspoznati onaj lazni osmeh, odnosno lazna sreca, tako
da ne moras biti nesto posebno ni pametan da shvatis ko je istinski srecan.

Ja nisam, mada mnogi kazu da jesam. Ali ako vecina to kaze, nema mi druge nego potvrditi njihovu tezu.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 7 | 2012-03-11 , 9:38 PM

:) citala sam neka istrazivanja koja pokazuju, da ljudi koji su srecni zive duze od onih koji nisu. Oni objašnjavaju da srećniji ljudi lakše prevazilaze traumatične događaje u životu, više se druže i ostvaruju svoje ciljeve.

Ja se slazem sa tom cinjenicom, jer pozitivni i ispunjeni ljude zrace nekom energijom i sire je na ljude oko sebe.
Kad nisam ispunjena iznutra, ne moze mi pomoci ni ni šminka, ni garderoba,ni frizura....jednostavno nisam zadovoljna onim sto vidim kad se pogledam u ogledalo, pa kako onda da budem drugima lepa :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 8 | 2012-04-05 , 3:42 PM

nisam lepotica al zracim poz.energijom,srecna sam i to je ono sto me cini lepom








592
poruka na forumu
518 8144



post # 9 | 2012-04-05 , 4:14 PM

nemam pojma


http://prntscr.com/ioauvr








1354
poruka na forumu
453 256



post # 10 | 2012-04-05 , 4:37 PM

Sebe ne smatram lepoticom al srecna osoba jesam i tacno je sreca je lek za dug zivot :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 11 | 2012-04-25 , 3:39 PM

ja sam srecnaaaa i to je meni vazno :) :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








102
poruka na forumu
36 299



post # 12 | 2013-06-30 , 5:52 PM

Da, jer srecan covek se mnogo smeje a ogromna je razlika izmedju nasmejanog i tuznog lica.Ta unutrasnja sreca zraci iz nas i cini srecnim i druge ljude oko nas.


I'm not telling you it's going to be easy, I'm telling you it's going to be worth it.









49
poruka na forumu
12 134



post # 13 | 2013-06-30 , 6:03 PM

Ne mora da znaci,ali polazim od sebe..Kad se sredim,kad se nasminkam i kad sam zadovoljna svojim izgledom,srecna sam i nasmejana! :) odmah mi je i dan lepsi! :)


Dzepna Venera!








52
poruka na forumu
24 91



post # 14 | 2013-08-14 , 5:13 PM

ja sam lep i srecan,jednom sam dv aputa prosetao pored izlog agde se prodaje burek sa ljudskim mesom,izlgdaju ti covjekoliki ljudi anonimnog osmejha i pogleda u sanjivo jezivim ocima,kriju u dubini svog dusevnog podruma nekad adavno zakljucanu patku koja histericno zeli da vrisne i kaze ja sam slobodan,ja sam slobodan i hocu da budem lep kao zirafa u podne kada jede svoej bandera lisce koej daje sjaj i srecu u ocima,naravno i dlake su tu bitne mda za dlake su potrebn ajaja,dlake su realnost je rniej dzaba stari dobri krlaj iz vizantije,ime poznato redakciji,kazao:ako je edo majka,zasto dino rajd akad je goran karan..e ta filozofiaj mozdanog uma u skadu sa razumnim razmisljanejm i dvogled pogledom u odima treba da razuveri u sujeverne u to da su srecni ljudi ljepsi...kada se sont adefinicija srece a d anema veze sa suzanom mancic onda cu se slozoti sa tim da je i ljepot apoal srece i da jedno bez drugog nisu niko i nista :)


filozofija smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesna








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 15 | 2013-08-16 , 8:16 PM

Quote (Anna_Anna)
a li je tacno da srecni ljudi nekako zrace a da i privlacna osoba ako je stalno nervozna,nezadovoljna,namrgodjena moze postati manje privlacna?


pa sad sretne osobe zrace srecoom.. jednostvno su nesto posebnoo i izgledaju sretnoo. normalno je da
ce neko prije prici nekom kad visi da se :D da zarci tom nekom pozitivnom energijom.. da siri
veselje oko sebe.. Mislim da su "ljepse" svi su fini na svoj nacin :D

A Ako je neko namrgodjen <_< ima taj neki izraz lica covjek se prepadne ii upita boze ... sta mu
je kako mu prici.. prva ja bih se prepala .. da mi ne bih sta lose uradioo ili slicnoo.. a isto takvi ljudii
mogu nas mamiti ... jer prestavljaju "izaziv" ...

al osmjeh cinu cuda .. dan je bolji kad ti je osmije :D

rock rock


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Srecni ljudi su lepsi?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]