• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Roditeljske greske
Roditeljske greske



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-04-16 , 10:41 PM

Koje su greske napravili vasi roditelji dok su vas vaspitavali?
Sta biste uradili na njihovom mestu?
Da li mozete da im oprostite ili ne?


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 2 | 2012-04-25 , 3:23 PM

bila sam dobro dete xexex :p :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-06-10 , 5:05 AM

Moji roditelji nisu pravili greske.
Ja sam ona koja je konstantno pravila greske.
I dan danas ih pravim.
A roditelji su digli ruke od mene. :) Opametili se:)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








718
poruka na forumu
55 286



post # 4 | 2012-06-10 , 10:42 AM

imao sam srece, pa je samo malo osnove od roditelja, kasnije me je asfalt uzeo na prevaspitavanje i ...... napravi kvalitetnog coveka, ja bar mislim da to jesam


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








247
poruka na forumu
18 155



post # 5 | 2012-06-10 , 11:55 AM

I ja sam bila mirno dete :D


Nije zlato sve što sja.








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2012-06-12 , 5:55 PM

Quote (Leksi)
Koje su greske napravili vasi roditelji dok su vas vaspitavali? Sta biste uradili na njihovom mestu? Da li mozete da im oprostite ili ne?


Imam divne roditelje :) Jedino sto mogu zameriti, sto me je tata napravio, a mama rodila u julu, te sam preosetljivi Rak :) al dobro :) neko mora i to da bude. Salim se. Ne zameram im nista :) rado cu se ugledati na njih danas sutra kad budem imala svoje dete :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 7 | 2012-06-28 , 1:42 PM

S obzirom kakva sam bila, nemirna, preaktivna, mali djavolak, tvrdoglava, radoznala, nestasna, neposlusna mami pre svega skidam kapu sto je uspela da me izvede na pravi put ,da me napravi covekom, ljudskim bicem za postovanje, nemam sta drugo reci nego HVALA TI MAMA!





  Atina



0
poruka na forumu
16 145



post # 8 | 2012-06-28 , 6:29 PM

pa nisu pravili greske,nisu stigli,ja sam nekako brzo odrasla,al hvala im sto su me lepo vaspitali dok sam bila mala


Duboko veruj u ono sto zelis i zapamti izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli!
U zivotu pozeli samo jedno-da nikada ne volis izgubljeno i izgubis voljeno!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2013-05-30 , 10:52 PM

Neznam da mogu suditi roditeljima jer mislim da svaki cini ono najbolje sto zna.










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 10 | 2013-07-04 , 4:05 AM

Hm, s jedne strane imam zamerke , a sa druge strane kao sto kaze Dusomoja ne mogu nikome da sudim :)

Zameram tati , ostavio je mamu sa 4oro dece samu da se bori , i sa te strane ne mogu da ga shvatim nikako lele Nema tih opravdanja koje moze da mi ponudi da ga shvatim , jer ako si dovoljno covek da nas napravis , onda budi odgovoran do kraja :)

Licno meni to ne smeta toliko zbog mene.. Jer uspela sam sama da se izborim nekako i formiram svoj stav i razmisljanje, meni je zao moje brace , jer oni su ti kojima je trebao otac kao uzor kako da postanu muski .. Hajde i oni se izborise nekako , no to ce da im ostane zauvek negde urezano :)

Pozitivno iz toga je sto cemo svo 4oro paziti da ne napravimo iste greske
:)

A mojoj majci skidam kapu , zena je zlatna vredna... ne zato sto je moja majka vec zato sto je uspela 4oro dece da odgaji i da ispadnem skroz okej i uspela je da nam usadi sve potrebne kvalitete :) A i toliko toga se odrekla da bi se posvetila nama i obezbedila nam osnovne stvari , da bi je svako pozeleo za majku :) ruza


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








387
poruka na forumu
34 201



post # 11 | 2014-01-20 , 2:47 AM

moji roditelji su pravili greske i zato ja danas veoma pazim da ne ponovim te greske na mojoj deci.ne razmisljam o oprastanju,ali zato pomislim svaki dan na moju baku i mog dedu,koji su imali jako puno uticaja na mene i na moju licnost.oni su me vaspitali i izgradili.baba i deda su za mene sve ono sto predstavljaju pravi roditelji.


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Roditeljske greske
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]