• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Misterije » A šta se dešava pre smrti
A šta se dešava pre smrti



  usama



2
poruka na forumu
0 0



post # 16 | 2017-07-21 , 2:22 AM

Stvarno se treba osoba dobro zapitati ako ne veruje u zivot posle smrti....

Jer voleo bi cuti bilo koje pojasnjenje  zasto smo stvoreni ? Koji je cilj naseg stvaranja?  Ali to kada dodje smrt i ne bude iznenada svaki covek koji u svom zivotu nije verovao da posle ovog prolaznog zivota sledi vecni zivot i nije se pripremao  za to ce se plasiti da ode sa ovog sveta. 

Ono sto je poznato meni je da  dosta slucajeva  se moze videti da ljudi znaju ili imaju predrasude kada ce umreti ili da li im je smrt blizu..

A ja cu vam reci jedno u sta sam ja ubedjen:

Svaki covek ce ugledati Meleka Smrti(Andjeo Smrti) Njega je Uzviseni stvorio samo sa tom svrhom da uzima duse kada On odredi to i poznato je da ce ga osoba videti pred smrt. Isto tako je poznato da dusa nece odma otici  sa ovog sveta sve dok se telo  njegovo u zemlju ne ukopa. To je deo  dogadjaja gde ce svaka osoba pricati sa Melekom smrti, e sad ako bude od dzenetlija( zasluzila raj) Melek smrti dolazi u lepom obliku, ako bude od nevernika onda ce doci u sto strasnijem izdanju  i govorice mu razne stvaari...  Osoba kada umre bit ce tu  pored tela. Kada samo pomislim na to nije mi svejedno -- gledajuci svoje voljene kako placu ili gledajuci kada sahrana moja bude ljudi pricaju od raznoraznim temama  uopste ne spominju osobu koja se seli. Ali svaki onaj koji ne veruje u ovo - neka zapita sam sebe IMAM LI JA DOKAZ da ovo nije istina.

E sada los primer je da se covek kocka tako sto nista ne pripremi, tj. primer : BAS ME BRIGA OSTAVICU TA `PRAZNOVJERU`` KOJU PRIPOVEDAJU VERNICI  necu se nikom pokoravat, ja krojim svoju sudbinu itd.. Mislim da se treba zapitat malo. A STA AKO JE ZAPRAVO ISTINA DA POSTOJI ZIVOT NAKON ZIVOTA, zar ne bi trebao proucavat to ipak bolje pokusat nesto  nego nista.

Isto kao u skolama. Ako se ne prijavim na ispitu onda ne mogu polagat ako ga bude imalo.








829
poruka na forumu
588 3749



post # 17 | 2017-07-21 , 2:45 AM


Quote
neka zapita sam sebe IMAM LI JA DOKAZ da ovo nije istina.
Nek zapita sebe dali ima DOKAZE da je ovo ISTINA!

Quote
trebao proucavat to ipak bolje pokusat nesto  nego nista.


Neke stvari koje nerazumemo ni ne treba dirati nek stoje  kako jesu :) ...
...Koliko god puta pokusali da ti objasne i dalje neces razumeti (nije do tebe do tvog verovanja je )
Neko veruje(slepo) bez dokaza ,nekom je potreban dokaz (koji se opet zasniva na cinjenicama)

...Apropo teme (niti imam pojma nit me zanima)  verujem da kad bih previse razmisljao na ovu temu poceo da verujem u nesto sto bi mi promenilo nacin razmisljanja(samim tim i nacin zivot) ...Ma koliko mi je zivot gresan( opet necija verovanja)  ja sam srecan i zadovoljan i trudim se da svoju okolinu ucinim srecnom....Da mogu opet sve bih ispocetka da


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 18 | 2017-07-28 , 4:47 AM

Nista








ССД
43
poruka na forumu
80 1330



post # 19 | 2017-07-29 , 7:51 PM

A šta se dešava pre smrti

Шта се дешава, па ЖИВОТ! То се дешава пре смрти, сви сте промашили тему. Седи један.


Poruku je menjao/la Krsto1 - Subota, 2017-07-29, 7:52 PM








94
poruka na forumu
2 40



post # 20 | 2019-03-13 , 2:20 AM

Evo da vam ja napišem Šta se Po Meni Dešava nakon Smrti.
Theorija:Naše tijelo pripada ovom svijetu a naša duša Paralelnom svijetu Raj I Pakao.
RAJ=Dobra strane zemlje za poštene ljude
Pakao=Kriva Strana Zemlje za Kriminalce i sve ostale zle ljude.
Naša duša se provjerava koliko je čista to jest svaki događaj našeg života se sortira u Loše I Dobro.
Čega bude najviše tamo idemo.


Forum » Opste diskusije » Misterije » A šta se dešava pre smrti
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]