• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Misterije » Vreme u svetu
Vreme u svetu






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-10-30 , 3:44 PM

Sta mislite o ovom novom globalnom zagrevanju i promeni vremena u celom svetu.Ne postoji vise prolece leto jesen zima.Nekad u jednom danu imamo promenu svih godisnjih doba.Da li ce nas to unistiti do kraja...Pojacani zemljotresi vulkani sneg gde nikad nije padao...Da li nam zemlja govori da ce malo da se poigra sa nama i da nam kaze da necackamo vise nju










478
poruka na forumu
107 311



post # 2 | 2012-10-30 , 11:19 PM

Quote (Dusomoja)
Da li ce nas to unistiti do kraja

Hoce ako se prije medjusobno ne pokoljemo.

Quote (Dusomoja)
Da li nam zemlja govori da ce malo da se poigra sa nama i da nam kaze da necackamo vise nju

Ne znam da li sta govori no znam da je prekasno za promjene.
Cackamo tamo gdje nebi trebali, radimo svasta sto nebi trebali i to nam se obija o glavu.

Nego,da li je tko cuo za program "HAARP" i sto mislite o tome?


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








421
poruka na forumu
65 124



post # 3 | 2012-10-31 , 1:57 AM

Fizica, sve si rekla.
Mogla bi da pojasnis u kratkim crtama (ako je moguce) sta je to "HAARP".








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2012-10-31 , 11:13 PM

HAARP (skraćenica za engl. High Frequency Active Auroral Research Program, Program aktivnog auroralnog istraživanja visoke frekvencije) američki je civilni i vojni istraživački program pri kojem se rabe visoko frekventni radio valovi za istraživanje gornjih djelova zemljine atmosfere (osobito ionosfere).
Druga svrha je istraživanje širenja radio valova, komunikacije i navigacije.Nalazi se sjeveroistočno od mjesta Gakona u Aljasci a projektom upravljuje Sveučilište Aljaske, US Air Force i Ratna mornarica SAD. Ukupno je 14 sveučilišta bilo su uključeno u planiranje sustava.
HAARP je nastao od patentiranih istraživanja Bernarda Eastlunda i Nicholasa Christofilosa 1980. godine.

HAARP je predmet raznih teorija urote u kojima se označava kao "tajni projekt" i povezuje sa nastancima prirodnih katastrofa poput potresa, poplava i vulkanskih erupcija.
Civilni zaposlenici projekta dolaze iz nekoliko sveučilišta i privatnih tvrtki kao primjerice Sveučilišta u Aljasci, Stanford University, University of Massachusetts, Clemson University, Penn State University, Dartmouth College, University of Tulsa, University of Maryland i Cornell University. Fotografije projekta nisu tajne i dostupne javnosti. Provode se redovito dani "otvorenih dana", a studenti mogu raditi u praksu na stanici HAARPa.

evo ukratko o HAARP-u sa wikipedie

dosta sam citala o tom i neznam iskreno sta da kazem,al ima tu dosta istine i urota ...


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-11-01 , 7:39 PM

Neznam sta bi dodala na vase odgovore osim ja se mnogo plasim gledati na tv sta se sve pocelo desavati
i kako se svet proemnio narod ljudi mrznja zavidnost bolesti pitam se do kad ce ovo ovako trajati
da li se sve desava polako ili ce jednog dana zaista biti smak sveta.







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2012-11-01 , 10:02 PM

Necu da vam kazem , raspricace te xd xd xd te vladi reko krajne je vrema , te minut je do dvanaest xaxaxaxax :p :p :p








478
poruka na forumu
107 311



post # 7 | 2012-11-01 , 11:28 PM

Quote (Deluxe)
Mogla bi da pojasnis u kratkim crtama (ako je moguce) sta je to "HAARP".


Hmmm...HAARP je tesko pojasniti u kratkim crtama...
Pokusat cu. :)

Sa radom je poceo pocetkom devedesetih a globana mreza osnovana je 2007.godine.
Po sluzbenim dokumentima svrha programa je da analizira i istrazuje ionosferu a cilj je manipulacija atmosfere zbog kreiranja nove generacije radio signala,nadzora planete i sl.
Pokusavaju i pronaci rijesenje kako sprijeciti klimatske promjene uzrokovane globalnim zagrijavanjem,modificirati atmosferu...upravljati vremenskim prilikama,klimom..
HAARP je zapravo veoma mocno oruzje, u njega se ulaze mnogo.
Cijela ideja krenula je od Nikole Tesle i njegovih istrazivanja,ideja...(npr."Teslin stit" i "smrtonosna zraka".) i na tome se temelji patent ovih sto je Uranijum navela.
HAARP se sastoji od niza uspravnih antena koje tvore fazni odasiljas a takvih postrojenja ima po cijelom svijetu.
HAARP djeluje tako da antena umjesto da prima salje signal fokusiranom i upravljivom elektro magnetskom zrakom a zna se da je ionosfera elektricno nabijen sloj nase atmosfere.
Uglavnom zagrijava je a zagrijavanjem ionosfere utjece se ne vremenske prilike.
Ma tesko je sve ovo objasniti u kratkim crtama..

Ljudi diraju tamo gdje nebi trebali, pokusavaju ovladati necime cime se ne moze vladati.Posljedice njihove igre i eksperimenata i toga sto ova tehnologija moze izazvati su nesagledive.
Brzina kojom se klima mijenja zadnjih godina je nevjerojatna. Ona se mijenjala i prije ali nikad ovakvom brzinom.
Da je to slucajno ili ne?Da li je to sve stvar klimatskih promjena ili HAARP-ovog cackanja?
Teorija zavjere vezanih uz HAARP postoji bezbroj, ima tu mnogo budalastina sto novine pisu no kad se odbace sve teorije i sagleda se ono sto HAARP zaista radi...

Quote (Uranijum)
Fotografije projekta nisu tajne i dostupne javnosti. Provode se redovito dani "otvorenih dana", a studenti mogu raditi u praksu na stanici HAARPa.

To da je CIJELI projekt javan nebi se bas reklo da je.
Javan je samo mali dio, veoma mali.
Malo je smijesno da ne postoje nikakvi konkretni javni izvjestaji o tome sto su do sad otkrili svojim proucavanjem a projekt je u pogonu oko 20 godina i u njega se godisnje ulazu milijarade dolara.


Poruku je menjao/la Fizica - Cetvrtak, 2012-11-01, 11:41 PM


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








1667
poruka na forumu
317 1890



post # 8 | 2012-11-02 , 0:57 AM

mislim da uskoro dolazi smak sveta..


ஐ Vuk je možda slabiji od lava ili medveda ali zato, nikad ne igra u cirkusu. ஐ








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 9 | 2012-11-02 , 1:37 PM

Quote (Fizica)
To da je CIJELI projekt javan nebi se bas reklo da je.
Javan je samo mali dio, veoma mali.
Malo je smijesno da ne postoje nikakvi konkretni javni izvjestaji o tome sto su do sad otkrili svojim proucavanjem a projekt je u pogonu oko 20 godina i u njega se godisnje ulazu milijarade dolara.


naravno da te tako inace bi se svi sa njim koristili kao sa interentom ,samo meni se nije dalo pisati moje misljenje malo sam lijena za pisanje :D

svasta tu ima svasta ....... gdje samo Tesla i ''krateri''


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








287
poruka na forumu
36 149



post # 10 | 2012-11-02 , 5:48 PM

Jedan kompleks HAARP antena se nalazi i nedaleko od svih nas.

Pogledajte:

http://www.kurir-info.rs/haarp-k....-361189


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








478
poruka na forumu
107 311



post # 11 | 2012-11-02 , 10:12 PM

1divljak1,
Ne,u Barajevom (tocnije Beljini) nema nicega, ovo je samo jedna od onih novinarskih budalastina sto sam spomenula.
U Srbiji postoji jedna antena ali ona sluzi samo kao prijemnik i uopce se ne nalazi u Barajevom.
Ona biljezi promjene u atmosferi (ionosferi) nakon sto HAARP-ove antene (ona prava postrojenja) emitiraju odredjeni signal/kolicinu energije u nju.


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








421
poruka na forumu
65 124



post # 12 | 2012-11-02 , 11:23 PM

Quote (Fizica)
Ljudi diraju tamo gdje nebi trebali, pokusavaju ovladati necime cime se ne moze vladati.Posljedice njihove igre i eksperimenata i toga sto ova tehnologija moze izazvati su nesagledive. Brzina kojom se klima mijenja zadnjih godina je nevjerojatna. Ona se mijenjala i prije ali nikad ovakvom brzinom.


Univerzum postoji milijardama godina.
Koliko je nasoj planeti bilo potrebno da stvori ravnotezu u kojoj ce da nastane zivot?
I sada ce covek, koji po mom misljenju, nije nesto previse evoluirao tj. uznapredovao dalje od majmuna, da sredi planetu koja je savrsena ali njemu ne odgovara pa pokusava (ocigledno bezuspesno) da je "popravi".
Kotimo se kao zecevi, prenatrpacemo ovu planetu.
Istrebicemo sve zivotinje sem onih koje nam sluze za prehranu. Postojacemo samo mi (u debeloj formi), stoka i klanice gde ce ta stoka "humano" da se ubija.
Da. Bice i ona forma ljudi, ona mrsava forma koja ce gladovati i umirati u teskim mukama. Takvih ce biti dosta mada ih i danas ima previse. :(
Ne bih voleo to da dozivim.
I sve vise razmisljam o tome da odem negde u p. m. ali plasim se da ce i tamo covek da dodje sa svojim pohlepnim ambicijama da vlada prirodom i uopste svetom i da necu imati vise mira da cujem ni svoje misli.
Da mi je nekoliko atomskih, da im sravnim ta njihova sedista zla...


Poruku je menjao/la Deluxe - Petak, 2012-11-02, 11:42 PM








287
poruka na forumu
36 149



post # 13 | 2012-11-03 , 3:15 AM

Quote (Fizica)
Ne,u Barajevom (tocnije Beljini) nema nicega, ovo je samo jedna od onih novinarskih budalastina sto sam spomenula.
U Srbiji postoji jedna antena ali ona sluzi samo kao prijemnik i uopce se ne nalazi u Barajevom.
Ona biljezi promjene u atmosferi (ionosferi) nakon sto HAARP-ove antene (ona prava postrojenja) emitiraju odredjeni signal/kolicinu energije u nju.


Izgleda da sam nasjeo.. A kako to da se ti toliko zanimaš za HAARP ?? Baš me zanima. :D


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








478
poruka na forumu
107 311



post # 14 | 2012-11-03 , 11:10 PM

Quote (1divljak1)
A kako to da se ti toliko zanimaš za HAARP ??

Zanimam se za mnogo stvari ne samo za HAARP,
mada nebih to ni nazvala zanimanjem,mozda (kako se kaze) gledanjem malo "dalje od nosa".
:D


Poruku je menjao/la Fizica - Subota, 2012-11-03, 11:55 PM


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 15 | 2012-11-04 , 7:32 PM

Quote (Fizica)
Nego,da li je tko cuo za program "HAARP" i sto mislite o tome?


cuo i mislim da je prenapuhano a ljudi se danas pimaju na razne teorije zavere...

Inace magnetni talasi su jasno ocitljivi da ne kazem "vidljivi", sama kolicina magnetnog zracenja koju bi taj sistem trebao da proizvede je abnormalna da bi ostala ne primecena al da ne duzim postoje mnogi "logicni" dokazi da je prica prenapuhana a skoro nikakvi da je stvarna ( u tom obliku u kojem se prica u ovoj temi )..

da stvari budu jos zanimljivije taj sistem je od celog sveta postavljen bas u "Srbiji" ( ah te teorije zavere moras da ih volis kao )..

evo link na jedan od zanimljivih clanaka na tu temu: http://amitzdulniker.com/2012/08/11/u-srbiji-ne-postoji-haarp/

i nemoj te molim vas da mi sad neko stavi link do onoga dokumentarca na youtube itd danas ima dokumentarac za sve samo recite sta vam treba :)

sto se teme tice ja iskreno verujem da ce negde u sledecih 10 god da se desi neko veliko sranje sad hoce li biti u pitanju priroda ili nesto od strane ljudi ne znam, al kako stvari stoje i u kom se pravcu krecu samo lud covek moze da kaze bice sve ok... :)


Forum » Opste diskusije » Misterije » Vreme u svetu
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]