• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Misterije » Vanzemaljci / Oteti !!! (ljudi koji su bili "oteti" od strane alien !!!)
Vanzemaljci / Oteti !!!






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-02-26 , 4:39 PM

Ne znam koliko ste upouceni u ovo i koliko gledate dokumentarene emisije .
Ja sam ovisnik o tim stavrim da kazem ,
Gledajuci jednu emisiju dosla je i ova Vanzemljci i Oteti ( ljudi koji su bili oteti ) ti ljudi koji su bili
oteti nesjecaju se nicega ... jednu dva sata.. i vecinom kad dodju sebi skontaju da je proslo nekoliko sati
a oni su kontali da je proslo samo 10 min:
Gledajuci zadnju epizodu .. zena koja se kao sjetila da je bila oteta .. i da je vidjela "alien" kaze upsijela je
da fotografise unutranjost broda i da se sjecas sta se dogadjalo.
Letjelicu opisuje kao poveću strukturu s prozorima iz kojih je isijavala svjetlost. Objekt je uspjela i slikati te je fotografiju podijelila s entuzijastičnim ufolozima putem interneta.
Njene rijeci:
Objekt se jednostavno pojavio ispred mene iako ga trenutak prije nije bilo, a mene je potpuno paralizirao. Sljedeće što se sjećam je da sam se probudila na drugom mjestu.'
Naime, nakon manje od minute, žena je proputovala preko 15 kilometara. Dok je bila u nesvijesti, uspjela je slučajno uslikati unutrašnjost letjelice.


Jos jedan slucaj:
Amerikanac kojeg su 1973. "oteli vanzemaljci" ponovo u javnosti
Čovjek na slice se zove Kelvin Parker tvrdi je sa svojim ocem vidjeo neidentifikovani leteći objekat (NLO) i njegovu posadu, te da su ih vanzemaljci oteli dok su pecali.

Parker kaže da je gajio sumnje o svom susretu sa, kako je naveo "sivim, izboranim, stvorenjima, sa kleštima kao u krabe, a stopalima kao u slona". Bila su, grubo gledajući, humanoidnog oblika, visine metar i po, nisu imali oči koje su oni mogli da vide, i prorez na mestu usta.

Ilustracija vanzemaljaca koje su Parker i njegov otac navodno vidjeli.

Zanima me vase misljenje u vezi ovog?
Da li stavrno mislite da su ljudi bili oteti?
Ako mislite da JESU,zasto tako mislite ?


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 2 | 2014-02-26 , 5:50 PM

pa ovako ima dosta ovakvih i slicnih primera da ljudi tvrde da su bili oteti i da su im se desile brojne cudne stvari e sad naravno tesko je to dokazati na bilo koji nacin......ja licno sam gledao dosta takvih dokumentaraca i ponekad ljudi pricaju dosta nepovezane stvari ali ponekad zaista ima ko se seca velikog broja detalja.....
najpoznatiji je slucaj sa onim drvosecama u americi kada su se vracali sa posla i kada su navodno bili oteti oni su se secali dosta toga u vezi sa otmicom cak je i film snimljen po njihovoj prici gledao sam ga :D nadjeni su polugoli razbacani oko tog gradica gde su ziveli a jedan od njih nikada nije pronadjen ..........lokalni serif ih je nekoliko puta vodio na poligraf uz tvrdnju da su sve lazirali ali su svaki put svi prosli ...........
po meni neke od tih prica mogu biti istinite jer jednostavno posto smatram da prosto ne mozemo biti sami prevelik je svemir postoji jos nesto tamo :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2014-02-26 , 10:15 PM

Hahaha ne bih ja o ovoj temi mnogo, to bi bile dugeee debate. :D
Samo ću reći:''Istina je negde tamo.'' :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-02-26 , 11:40 PM

Quote vega777 ()
film snimljen po njihovoj prici gledao sam ga

Gledala sam taj film ... nisam znala da je po tome necmu snimljen .. i koliko se sjecam njih dva se stalno vracaju .. na to mjesto i ne znaju zasto ... :D

Quote Life_is_good ()
to bi bile dugeee debate

TEMA za to i sluzi .. i svako ima pravo na svoje misljenje :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








108
poruka na forumu
35 310



post # 5 | 2014-03-09 , 2:40 PM

Zanimljivo je to da su svi amerikanci. Taj film se zove Vatra na nebu. Prosli su poligraf ali poligraf nije tesko proci ako sam sebe ubedis u to. Moc sugestije. Za gledao sam dosta dokumentaraca na tu temu gde se kasnije dokazalo da su ljudi izmislili te price cak ni poligraf nisu prosli. Vrlo je moguce da su drvosece paranoidne osobe koje su bile izlozene prevelikom stresu . Mada samo je pitanje vremena kada ce se uspostaviti da je agent Molder bio u pravu.


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 6 | 2014-03-10 , 5:16 PM

Kako god okrenete mi smo vanzemaljci, i mi smo na tudjoj teritoriji, i sve nas treba istrijebiti :)










49
poruka na forumu
30 132



post # 7 | 2014-03-13 , 9:24 PM

pa ako vec imaju toliku tehnologiju da putuju po svemiru, i da neprimetno dodju na zemlju, sto jos uvek otimaju ljude.. nije da smo se nesto promenili u zadnje vreme ... i kako bre da uvek isto opisuju ... ili bar vecim delom isto ...

a da je neko stvarno proucavan, to jest... e sad na koji nacin, mislim da necemo nikad saznati ...


imam milion godina
i nadživeću boje ...








186
poruka na forumu
321 1340



post # 8 | 2014-03-20 , 3:46 PM

lol Sta reci .. ne vjerujem u NLO :D








16
poruka na forumu
5 56



post # 9 | 2014-03-24 , 7:52 PM

JaaNa11, nemas sta verovati ili ne u neidentifikovani leteci objekat.. :) a i ne verovati da postoji zivot izvan zemlje je isto ograniceno slozices se..problem je sto ga verovatno nema u blizini,vec u nekoj udaljenoj galaksiji,pa dok se dodje od 1 do druge galaksije treba vremena..moje neko misljenje..Ne sumnjam da su u proslosti vanzemaljci dolazili na zemlju,ali ne verujem da je to bilo tako skoro i verovatno su imali veze sa tako brzim razvitkom ljutskog rod-a EdwardElric, lepo si to objasnio oko poligrafa,slazem se sa tobom..kao sto ljudi tvrde da su videli Isusa,andjele ili tako nesto zbog jake vere i ubede sebe u to


But no matter how many fish in the sea. It'll be so empty, without ME!








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 10 | 2016-11-17 , 9:04 PM

Ko zna,mislim da bi' verovatno saznali nekako da postoje vanzemaljci,i da bi' ih neko video,snimio,ili slikao,postoji dosta zapravo tih snimaka i slika,ali rekao bih da su sve to montaže..Ali opet,ko će ga znati :D


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Opste diskusije » Misterije » Vanzemaljci / Oteti !!! (ljudi koji su bili "oteti" od strane alien !!!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]