• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Misterije » Paralelni Svet (Zivot posle smrti....)
Paralelni Svet






348
poruka na forumu
18 69



post # 1 | 2012-01-05 , 1:57 PM

Ova Misterija je tesko resiva ali svaki covek ima svoje osecanje i predosecanje sa pitanjem sta se desava posle Smrti....

Svako od nas ima neko uverenje i svoju sliku sveta koji nas ceka posle smrti....

Pre sam mislio da postoji jedan krug gde smo pre bili neka zivotinja pa sad covek i tako u krug, ali sad mi se stvara nova slika oko toga, sve u dan mislim da ima paralelan zivot, da bude isto zemlja al da se ne vidimo jedni druge....

Jer stvarno ne mogu da verujem da kad umres bas nista se ne dogadja, nesto se dogadja samo se mi ne secamo proslih zivota smile


Hvaliti se je znak sirotinje...








100
poruka na forumu
6 33



post # 2 | 2012-01-05 , 6:44 PM

Nacelnik, upravu si dry ima tu necega wink


Basketball player #11
Klay Thompson
Insta: milos.smi








2
poruka na forumu
2 8



post # 3 | 2012-03-11 , 5:14 PM

Paralelni svet? Fantazija ili stvarnost? Ja bih pre rekla stvarnost :D :D subi


Korak po korak...lagano...bez zurbe...
Zivot je dug, pun iskusenja...
Puteva jeste puno, trnja ima svuda...
Ali udahni duboko svaki put kad si uplasen...
Strah je dokaz da smo zivi i da osecamo...








592
poruka na forumu
518 8144



post # 4 | 2012-03-30 , 10:21 PM

pitanje na koje nemam odg


http://prntscr.com/ioauvr





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 5 | 2012-05-08 , 2:14 AM

Quote (Nacelnik)
Jer stvarno ne mogu da verujem da kad umres bas nista se ne dogadja, nesto se dogadja samo se mi ne secamo proslih zivota

definitivnije ima tu neceg, bash kao sto si rekao sta posle smrti, gde ode duse .... ali to je ja mislim (Citiracu cika_nessko)
Quote (cika_nessko)
pitanje na koje nema odgovora







  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 6 | 2012-05-17 , 1:46 PM

ne znam ni sama... u dilemi sam sa sobom ima li ili nema... sta li rade sad meni dragi ljudi negde tamo, u kom obliku... tako mi dodje da je pozovem da je cujem, da mi kaze kako je sada, da li je srecna sada negde tamo kad u ovom svetu nije bila.. i da li je duhovno bole rane koje je zadobila dok su je ubijali, boli nozem i mucili...... tuga tuga tuga tuga tuga
znam da materijalno ide materijalnome, znam da se energija vraca energiji, jer energija ne moze da se unisti al ono sto ne znam kako, u kom obliku itd...
da li sebi da kazem kao sto bi rekli detetu-otisla je na nebo.... ne znam....
ne volim da rzmisljam o smrti a ceo zivot provodimo bezeci od smrti, sto vise bezimo, sve smo joj blizi %) %)
volela bih da mogu da gledam na smrt kao na neko oslobodjenje od patnji i materijalnog a ne mogu....

Added (2012-05-17, 12:46 PM)
---------------------------------------------
i ono sto znam da priroda ne trpi jace od sebe i zato ih uklanja sa ovog sveta.... sve sto protivureci prirodi ili se samounisti ili priroda nekako nadje nacin da unisti... %)






  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 7 | 2012-08-23 , 12:53 PM

no comment :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-09-09 , 0:32 AM

Neznam ali vam obecavam pisacu vam pp odem :D ako je extra mora da ima i net tamo :D

Salu na stranu svako skorom ima veru u koju veruje a vera nam pojasnjava taj drugi zivot.
Ma koliko da neko kaze ma daj ovo ono ja ne verujem kad dodju teski momenti svi mi kazemo Boze sta se desava tako da.
U ovom slucaju trebamo verovati da postoji drugi zivot a kakav je neznamo samo me plasi da ne budemo svi goli tamo :D %)
O ovoj temi sam pre par meseci pricala sa jednom starijom zenom na poslu i kaze Majo sta mislis mi goli pa sretnemo sefa %) :D :D smejale smo se ali mozda to nece biti smesno tad ajd videcemo gde jedan tu ce mo svi ;)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 9 | 2012-10-28 , 3:40 AM

To je samo prica kojom se tese oni koji izgube voljene da lakse podnesu gubitak inace to ne postoji.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 10 | 2013-01-08 , 12:50 PM

ne vjerujem u zivot poslije smrti...
niti u duhove koji "lutaju" izmedju dva svijeta, jer ne vjerujem da daj "drugi" postoji...
a samim tim ni u reinkarnaciju i to da cemo se jednom vratiti ili da smo vec negdje zivjeli... <_<


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 11 | 2013-01-09 , 3:08 PM

Ja mislim da postoji nesto,kao paralelni svet gde su isti mi samo malo razliciti,tj. mi kakvi smo sada,oni su samo suprotno od nas,bar ja tako mislim :D evo npr. hindusi veruju i reinkarnaciju,tj. da se posle smrti rodis u telu zivotinje,meni se to licno ne svidja,sta da se ponovo rodim kao komarac,neko me zvekne necim i opet gotovo,nema me :D :D :D


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








2
poruka na forumu
0 0



post # 12 | 2013-02-16 , 1:48 AM

secam se da sam gledao neku naucnu emisiju o paralelnim svetovima gde je neki naucnik govorio nesto o tome. Kolko se secam to je bilo vezano za dvoumljenje kao naprimer ako se razmisljas na raskrsnici da li da ides levo i desno da dodje do podele tako da si u jednom svetu otisao levo a u drugom desno i da bi bilo moguce da te je u jednom udarilo auto i da si mrtav a da u drugom si ziv i zdrav i tako to. Mada meni je to zvucalo pomalo cudno ali sigurno ima nesto u tome jer nikad nisam mogao da zamislim da sve nestane kad umrem.








108
poruka na forumu
35 310



post # 13 | 2014-03-11 , 10:56 PM

Zanimljiva tema pitam se jel iko cuo za Dzona Tajtora tacnije putnika kroz vreme, ko nije mogao bi da procita neke njegove clanke koje je pisao po forumima i shvatice ako je iole pametan da prica ima smisla. E sad da je on zaista putnik kroz vreme malo je verovatno ali nema sumnje da nema znanje sto se tice kosmofizike i ostalih teorija koje se ticu paralelnih svetova. Olaksacu vam muke pogledajte Steins gate anime i dosta stvari ce vam biti jasnije.

http://en.wikipedia.org/wiki/John_Titor

Ko nezna engleski ima ovde video na nasem.

http://www.youtube.com/watch?v=cYPa1LmR4kM

Added (2014-03-11, 8:56 PM)
---------------------------------------------
http://www.ivantic.net/Dejvid%20Ajk%20i%20zavere/Al_Bielek.htm

Evo necega veoma zanimljgog . Pa ko je fanatik poverovace u ove stvari. Tekst je duzi ali istrajte veoma je zanimljivo. Samo da kazem covek se prikazivao i u javnosti ima i na youtube pa ko voli nek pogleda.



Proleteri svih zemalja, ujedinite se.








49
poruka na forumu
30 132



post # 14 | 2014-03-13 , 9:12 PM

ne razumem zasto bi se opterecivali time, zivot posle smrti i slicne gluposti .. nije da mozete da uticete nekako ...

a paralelni svetovi, ne vidim nijedan razlog zasto ne bi postojali ... samo sto nemamo tehnologiju da proucavamo to ... jos uvek ...


imam milion godina
i nadživeću boje ...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 15 | 2014-03-16 , 9:54 PM

Ako postoji, nadam se da je drugi univerzum pismeniji od ovog.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Misterije » Paralelni Svet (Zivot posle smrti....)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]