• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Misterije » Moto klubovi – lice i nalicje
Moto klubovi – lice i nalicje






61
poruka na forumu
13 69



post # 16 | 2016-08-25 , 8:37 PM

Fox1e®, ovo je balkan svi znamo kako se ponasamo u saobracaju,i pesaci i vozaci :)

Moto klubovi nekada i danas su neka druga prica,sada se sve zasniva na druzenju i ispijanju piva,predrasude su cudo :)

I Putin je bajker,kod prve posete Srbiji prvo se pozdravio sa bajkerima posle sa Tadicem lol










1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 17 | 2016-11-24 , 12:11 PM

Quote Admin ()
bio sam na poprilicnom broju bajkerski zurki i okupljanja i nikad nije bilo nekih problema.  Sto vise ako cemo realno 100x su bili normalniji i opusteniji ljudi tamo nego na onim "narodnjackim" zurkama.


Bas tako.  :)
srce






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 18 | 2016-11-24 , 5:36 PM

Tadic i nije neki covjek, nebi ga ni ja pozdravio :D










105
poruka na forumu
25 644



post # 19 | 2017-02-07 , 5:06 PM

Vozim motore preko 25 godina i jos uvek kad sednem osecam kao da je prvi put. Većina motorista, koje poznajem, reći će da im vožnja daje osjećaj slobode, ali niko ne zna to opisati ili kako bi to rekao Rousseau: »Čovek se rodio slobodan, ali je svugde okovan u lance«. Nije važno koliko košta mašina među nogama, bitno je to da jašemo nešto, što je većini nedokučivo, nesavladljivo. Zato smo elita. Od peta do prstiju na rukama osjećam vibracije, nečega, što ni sam ne mogu objasniti. Motor osećaš, auto voziš i za kraj,cesto je potrebno potrošiti pun rezervoar da vam se um opusti...


Forum » Opste diskusije » Misterije » Moto klubovi – lice i nalicje
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]