• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Misterije » Mandela Efekat (blow mind !)
Mandela Efekat






232
poruka na forumu
1329 2114



post # 1 | 2018-07-20 , 11:26 PM

Posto sam se u pocetku bas istripovao na ovu temu :D Da li vam se sjecate neke upecatljive recenice iz filma,serije,crtaca i sada kada slucajno pogledate nesto od toga vidite da ta recenica ili ne postoji ili je totalno promenjena od onoga kako je se vi sjecate? Da ljudi dobro ste procitali , bukvalno ne postoji ili je izmenjena :D :D

Ovaj efekat je dobio ime po Nelsonu Mandeli , jer sjecanje na ovog covjeka kod ljudi je da je preminuo u zatvori 80tih godina ,a zapravo je umor 2013 godine :S Mnogi kazu da ovo ima nekakve veze sa preklapanjem alternativnih stvarnosti s toga dosta ljudi i vjeruje u ovo jer mnogo je onih koji su dozivjeli bar 1 primjer od mnogih primjera koje danas mozete pronaci na internetu... Ah da i nauka ne spori mogucnost postojanja multiuniverzuma i svega ostalog, samo se sad postavlja pitanje da li je to neko ovladao time i sada testira ljudsku populaciju i njihovu reakciju .

Ovih nekoliko primjera je npr. mene bas ono freak out jer mogao sam glavu na panj da stavim da se dobro sjecam.

Prvo za onog gospodina Monopola , koliko vas se sjeca da ima monokular na oko? E pa zamislite nikad u nijednoj verziji on nije imao to :) :D



Da li se sjecate poznate recenice iz "Star Wars" gde Dard Vejder govori Skajvokeru "Luk, i'm your father" ? E pa zapravo nije rekao tako vec "No,Luk i'm your father" !



Kako se sjecate Miki Mausa , sa tregerima ili bez tregera? Ako se sjecate kao ja sa tregerima , onda imate falinku neku kao i ja posto on nema tregera niti je ikada imao .

Svi znamo da se sprdamo i citiramo recenicu iz Snezane i sedam patuljaka, dje vjestica govori "Ogledalce,ogledalce ko je naljepsi na cijelom svijetu" ? E pa to zapravo ne postoji cak i u engleskoj verziji koju sam ja gledao i u kojoj je isto postojalo to "Mirror Mirror ....." Zapravo kaze "Carobno ogledalce ti na zidu ...." ili "Magic mirror" :D

Ima jos dosta primjera kojih se ja sjecam , a ne postoje :D Coca cola npr logo nije isti kakvog se ja sjecam , Dzejms Bond scena onaj sa metalnom protezom kad se susrece sa onom djevojkom i ona je po mom sjecanju imala tu mentalnu protezu koja je u jednom trenu zasijala,a zapravo u jednoj verziji filma danas to ne postoji i devojka je bez metalne proteze ! !

Da li vi imate neki primjer koji nije zvanicni ? Sta mislite o cemu se ovde radi?


Poruku je menjao/la Incredible - Petak, 2018-07-20, 11:35 PM


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2018-09-11 , 8:21 PM

Ja se tebe secam kao pametne osobe,a sad vidim da nisi ni blizu pametnoga  lol 

Ni paralelno,ni uzduz ni popreko,ni u kom univerzumu lele


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 3 | 2018-10-16 , 12:59 PM

Ovo za ogledalce nisam znao.  zbunjen


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Opste diskusije » Misterije » Mandela Efekat (blow mind !)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]