Forum » Opste diskusije » Misterije » Nastanak sveta -koju teoriju podrzavate
Nastanak sveta -koju teoriju podrzavate






379
poruka na forumu
207 1209



post # 31 | 2013-05-26 , 1:02 AM

Ja verujem u veliki prasak i sve ono sto sledi posle njega.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








142
poruka na forumu
234 1993



post # 32 | 2013-05-26 , 1:19 AM

Koliko znam nista daje nista!!! i to se nikad nece promijeniti... podrzavam nauku ali samo ono sto je dokazano...

Vjerujem u Boga i da sve sto se zbiva i dogadja da biva Bozijom voljom i Bozijim odredjenjem!


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








199
poruka na forumu
16 83



post # 33 | 2013-06-18 , 11:38 PM

Ja vise ne znam ni u sta da verujem... Ni jedna ni druga strana mi nisu u potpunosti ispravne, imaju rupa, jedna vise, jedna manje....

Quote
Ja verujem u veliki prasak i sve ono sto sledi posle njega.


Jedna stvar koja mi nikad nije bila jasna, i kao dete sam se cesto pitala, u vezi velikog praska: Ta masa je eksplodirala, ili kako vec, i pocela da se siri... E sad, sta je iza svemira? Mislim, ako se siri mora da ima NESTO iza...


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








1203
poruka na forumu
58 815



post # 34 | 2013-06-19 , 5:43 PM

Quote (TheVampireGirl)
E sad, sta je iza svemira? Mislim, ako se siri mora da ima NESTO iza...

Ma ko ce da ga zna.... ;)





  JACZ



26
poruka na forumu
1 4



post # 35 | 2013-10-01 , 4:47 PM

Pa Bog je stvorio svet


Poruku je menjao/la JACZ - Utorak, 2013-10-01, 6:04 PM


Одрастао у Звездином крају па проблем решава се насиљем зајеби лепу реч проблем решавају батине .....








14
poruka na forumu
0 0



post # 36 | 2013-10-01 , 7:41 PM

..............................








712
poruka na forumu
219 844



post # 37 | 2013-10-03 , 3:07 PM

jako osjetljivo pitanje,ja licno vjerujem u boga u srcu,al mozda smo mi svi vanzemaljci stigli sa asteroidom prije 65mil..godina koji je istrebio dinosauruse...ko zna :D


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 38 | 2013-10-03 , 6:43 PM

pa verujem u boga jer neka visa sila mora da postoji, ali naravno nauka je dosta toga objasnila takodje, skoro su pronasli i taj bozon iliti bozju cesticu sta vec mislim da ima tu i jednog i drugog, naprimer bog zapoceo pa ostavio da vidi sta ce ispasti.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 39 | 2014-03-08 , 11:49 PM

Quote vega777 ()
pa verujem u boga jer neka visa sila mora da postoji, ali naravno nauka je dosta toga objasnila takodje, skoro su pronasli i taj bozon iliti bozju cesticu sta vec mislim da ima tu i jednog i drugog, naprimer bog zapoceo pa ostavio da vidi sta ce ispasti.

Slazem se s ovim :D ruze








278
poruka na forumu
526 2505



post # 40 | 2014-03-09 , 1:49 AM

Quote
Вјероватноћа да су овај свијет и живот на њему настали случајно, игром случаја, мања је од вјероватноће да ће торнадо који прође ауто-отпадом усисати у себе дијелове Шевролета и спојити их, саставивти од њих ауто, значи, створити Шевролета који може да се вози.


Ovo je inace konstatovao neki ugledni naucnik, tako kazu, nemam pojma ko je, ali meni se ovo mnogo svidja. Nemoguce da je svet nastao ni iz cega, tj. da je nista stvorilo nesto. Verujem u Boga i meni je to dovoljno. :)


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.








712
poruka na forumu
219 844



post # 41 | 2014-03-09 , 10:06 PM

svi smo mi nastali iz epruvete ja vam kazem neko nas stvorio vjestackim putem kao sto su englezi stvorili sebi wejna runija za fudbal lol lol lol sladoled :D


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








59
poruka na forumu
19 175



post # 42 | 2014-03-10 , 12:11 PM

smjesni, hahha :D ima smisla i ta :* ja sam za darvina :)


ja sam cvetak zanovjetak :)








186
poruka na forumu
321 1340



post # 43 | 2014-03-18 , 3:22 AM

U Boga i Bibliju ruza








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 44 | 2014-03-18 , 8:18 PM

Lithium, znam za tu izjavu pametan covek :D
pa danas nauka i dalje nema objasnjenja za zivot na zemlji znaju sve ono posle nastanka zivota ali ta pocetna varnica nju ne znaju......e sad da li je to bio bog ili intervencija vanzemaljaca ko zna :D sumnjam da je sve krenulo iz molekulske kase koja se stvorila u vodi i gde se izgradio prvi molekul zivota :D
znaci ili bog ili vanzemaljci :D darvin otpada jer nema prelaznih oblika teorija jeste lepa ali gde je ta zivotinja koja je faza izmedju riba i zemljanih zivotinja nema je :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








49
poruka na forumu
30 132



post # 45 | 2014-03-18 , 8:47 PM

ako već oćete tako da bi nešto nastalo, to mora da ima tvorca .. dakle bog ima svog tvorca, taj tvorac ima svog tvorca, taj tvorac ima svog tvorca, itd... zašto onda verujete u boga, a ne u njegovog tvorca, ili tvorčevog tvorca, ili tvorčevog tvorca tvorca ? lele lele


imam milion godina
i nadživeću boje ...


Forum » Opste diskusije » Misterije » Nastanak sveta -koju teoriju podrzavate
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]