Forum » Opste diskusije » Misterije » Duhovi
Duhovi






759
poruka na forumu
24 112



post # 46 | 2013-10-24 , 2:35 PM

neznam koliko sam imao godina... znam samo da sam bio klinac...
bio sam na kupanju sa bratom... ima tu blizu jedno kupalište...

Brat je otišao u dublji dio da se malo ''razgiba'' ostavio je mene u plićaku... (slab sam plivač bio i ostao)
Skakao sam tu sa jednog većeg kamena koji se nalazio tu u vodi... skakao, skakao...
jedan put sam pokušao da otplivam malo... tu sam promašio smjer i zaputio se u dubinu...
Otišao sam prema obali... krenuo prema ''onom'' kamenu i našao ''ga''. Bio je to jedan drugi kamen koji je vodio u dubinu....
Skočio sam i našao se u dubini... ispod mene metar vode iznad mene metar vode... a ja ne znam plivati... nigde ništa da dohvatim... gušenje-počelo
Najednom osetim kako me neka ženska ruka zgrabi za levu nadlakticu i povuče/odgurnu nekako na više u stranu.
Tu izletih na površinu i vidim da se nalazim u plićaku... pogledam oko sebe da li me brat vidio.. i....
vidim da oko mene nigde nikoga nema... izadjem na obalu i sunčam se... kasnije nisam smio da udjem u vodu...








2
poruka na forumu
2 38



post # 47 | 2014-01-19 , 2:01 AM

Nije dokazano da postoje ali ja verujem da postoje posto sam video jos cudnijih stvari nego duhova :-D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 48 | 2014-01-19 , 3:35 AM

Quote Marko-Cune ()
cudnijih stvari nego duhova

mozes li nam reci koje si ti to cudnije stvari od duhova vidioo kao nije probelem :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








186
poruka na forumu
321 1340



post # 49 | 2014-01-24 , 5:00 AM

hmm .. Vjerujem samo u ono sto vidim .. nisam još imala iskustva s tim .. tako da ..








58
poruka na forumu
7 39



post # 50 | 2014-01-26 , 1:07 AM

I onda je mrmot zavio čokoladicu...

Bulshit.


Мислим да сам видео муњамикса!








111
poruka na forumu
3 34



post # 51 | 2014-04-09 , 10:42 PM

Nisam znao gde da napišem ovo pa ću ovde napisati. U zadnje vreme budim se u toku noći ne znam ni sam zašto, i kada se okrenem pošto uvek kada se probudim sam okrenut ka zidu, i onda kada se okrenem vidim kako neko stoji 1m od kreveta, ali već tako nedelju dana, rekao sam mojima meni je mama rekla prekrsti se samo i to je to. Ali to opet se dešava, čak se jedno desilo kada sam se okrenuo da je neko sedeo na stolicu, i baš kao zelen čovek tako je svetlucao i mahao mi. Ne znam šta mi se dešava :S








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 52 | 2014-04-10 , 11:23 PM

mozila013, ne znam sta da ti kazem zelenog sam coeka vidjala i ja dok sam bila dete ,ali nikad to necu zaboraviti


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 53 | 2014-04-16 , 9:48 PM

pa iskreno nisam imao dodira sa njima hahahah i mozda i bolje sto je tako :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 54 | 2014-04-17 , 3:07 PM

Duhovi ne postoje :p :p


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








172
poruka na forumu
79 708



post # 55 | 2014-04-19 , 7:24 PM

Quote LaMistress ()
ne znam sta da ti kazem zelenog sam coeka vidjala i ja dok sam bila dete ,ali nikad to necu zaboravit

Mozes li reci nesto vise o tome? :D


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








54
poruka na forumu
1 16



post # 56 | 2014-06-10 , 8:00 AM

Quote LAstrumfi ()
idem i kucii i cujem lance iza sebe kako idu za mnom...

To se i meni dešavalo, leto je bilo, šorc, majca i to je to, nigde jednog dugmeta, rajsfešlusa, ničeg na meni što bi prouzrokovalo taj zvuk. Samo što ja nisam ubrzavao, nego stanem, i prestane zvuk, krenem čuje se, hodam, hodam, slušam sve vreme, stanem brzo se okrenem, nigde nikog, stao zvuk. Da li je duh, ili šta je ne znam, ali eto samo da podelim i ja priču :D
Quote mozila013 ()
Nisam znao gde da napišem ovo pa ću ovde napisati. U zadnje vreme budim se u toku noći ne znam ni sam zašto, i kada se okrenem pošto uvek kada se probudim sam okrenut ka zidu, i onda kada se okrenem vidim kako neko stoji 1m od kreveta, ali već tako nedelju dana, rekao sam mojima meni je mama rekla prekrsti se samo i to je to. Ali to opet se dešava, čak se jedno desilo kada sam se okrenuo da je neko sedeo na stolicu, i baš kao zelen čovek tako je svetlucao i mahao mi. Ne znam šta mi se dešava :S

Znam ja šta ti se dešava :D I meni se to dešavalo jedno vreme, više noći za redom, i uvek mi se učini da neko stoji u sobi, sedi na stolici itd. Trepnem par puta i nestane. E sad, jednom sam se zainatio da saznam šta se dešava, i nisam ni jednom trepnuo kad mi se to pričinilo, tako da kažem, i tako blenem ja u tu figuru, blenem, i ta figura koja sedi na stolici, se pretvara u moj duks, koji je na istoj toj stolici, tako da mogu da ti kažem da to nije ništa. :) Uglavnom, ako mi ne veruješ, isprobaj moju metodu. :D


Poruku je menjao/la D4mj4n - Utorak, 2014-06-10, 8:11 AM








272
poruka na forumu
399 1461



post # 57 | 2014-07-28 , 10:12 PM

Pa i ne vjerujem bas...










63
poruka na forumu
50 166



post # 58 | 2014-07-28 , 11:25 PM

- Apsolutno verujem u svakakve stvari , a posebno u Paranormalne ili duhove ..... :o :o :o zbunjen zbunjen da cao


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !








61
poruka na forumu
78 435



post # 59 | 2015-01-12 , 7:31 PM

Mnogi ce reci da izmisljam i lupam gluposti ali stvarno nije tako,kad vam kazem..pricali su mi o njima had,tanatos i anubis, ali ja kao i uvek skeptican i nisam im nesto verovao..secam se da sam imao 3 godine i sedeo na na plasticnoj stolici..pored mene su bile igracke ako se dobro secam optimus prajm,hulk,hi men,plavi i crveni rendzer,neke zivotinjice iz doba jure i manje krdo bizona..na stolu je bila poluprazna casa vode,na malom crnom tv-u je talicni tom izvodio bracu dalton pred lice pravde,a na radiju se culo ''we don't need no education, we don't need no thought control'' - znam jer sam tih godina slusao pink floyd..postajalo je napeto i u jednom trenutku vrata su zaskripela,a prethodno poluotvoren prozor je sada vec bio poptpuno otvoren..neko bi pomislio da je promaja,ali sam ja odmah znao da su to duhovi o kojima su mi had i drugari pricali..od tad verujem u duhove i uvek sam ljubazan kad me posete.
Zapanjujuce je to kako se neki clanovi do detalja secaju stvari koje su im se desile pre 5/10/15 godina i kako divno pripovedaju o tome.. xD


Never compromise. Not even in the face of Armageddon.

Every fairy tale needs a good old fashioned villain.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 60 | 2015-01-19 , 4:22 PM

Quote cannabis ()
Mnogi ce reci da izmisljam i lupam gluposti ali stvarno nije tako,kad vam kazem..pricali su mi o njima had,tanatos i anubis, ali ja kao i uvek skeptican i nisam im nesto verovao..secam se da sam imao 3 godine i sedeo na na plasticnoj stolici..pored mene su bile igracke ako se dobro secam optimus prajm,hulk,hi men,plavi i crveni rendzer,neke zivotinjice iz doba jure i manje krdo bizona..na stolu je bila poluprazna casa vode,na malom crnom tv-u je talicni tom izvodio bracu dalton pred lice pravde,a na radiju se culo ''we don't need no education, we don't need no thought control'' - znam jer sam tih godina slusao pink floyd..postajalo je napeto i u jednom trenutku vrata su zaskripela,a prethodno poluotvoren prozor je sada vec bio poptpuno otvoren..neko bi pomislio da je promaja,ali sam ja odmah znao da su to duhovi o kojima su mi had i drugari pricali..od tad verujem u duhove i uvek sam ljubazan kad me posete.


cannabis je cudo :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Misterije » Duhovi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]