• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Misterije » Put na mesec. (Istina ili laz...)
Put na mesec.



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-03-27 , 8:02 PM

Mislite li vi, da se to zaista dogodilo ili ste od onih koji smatraju da je to odlicno izrezirana laz?
Da li je to samo obmana koja je dobrinela SAD da ima 'apsolutni' monopol?


Poruku je menjao/la Leksi - Utorak, 2012-03-27, 8:05 PM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








335
poruka na forumu
29 72



post # 2 | 2012-03-27 , 8:16 PM

Vrlo diskutabilna tema... Moj licni dozivljaj cele te price je ne samo da su putovali na Mesec, vec da su se mozda i nastanili tamo negde "u okolini" ili to planiraju. Amerikanci se garant bave nekim mutnim radnjama i verujem da im je cilj da preuzmu primat sa nad citavim svetom u cemu ce kako su poceli i uspeti, nazalost...


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-04-05 , 1:29 PM

Moje smatranje je da oni nikad nisu.
I da je to sve izrezirano i dobro upakovano.
Te samo jedan vid, kako da se nepotrebno bace miliioni dolara. A to sto im je veci postotak siromastva u drzavi to nikoga nije briga. I sto je 40% stanovnistva cine beskucnici i to nikom nista. Bitno da se kao kao putuje na mesec.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 4 | 2012-05-08 , 1:42 AM

Sad ne mogu ni ja tocno si odrediti sam na sobom u sta vjerujem, evo recicu vam zasto... postoje 2 misjenja u mojo glavi zbog ovih "dokaza" :D

1. Negde sam citao o tome, da je Roman Polanski rezirao to i posle to je "nestao" ... mada je ustvari on zivio do skoro al pod drugim imenom i sve to, na tajno mjesto, gde su ga krili...a i jos jedno zasto ne vjerujem je to...isto sam gledao na tv-u da su slike i snimke koje su napravljene na Mjesecu, da na slike padaju dve senke...a ustvari ima samo jedan izvor svjetlosti (Sunce)...pa kako je to moguce? znaci nije ono sto je trebalo ... + na Mjesecu nema vetra, znaci je kao pod vakum, a pod vakum zastava se ne vjee na vetru (jer nema vjetar) ... i ovo je moje... kako je napravljen snimak na Mjesecu, kad Apolo ne znam tamo koji broj je bio sto je "sleteo" ...znaci slece na Mjesec, a kamera uzivo ustvari to snima...?? Ma daj, pa ko je to postavio majke mi ...kad ovi prvi put idu tamo ???? ... Spored sve ovo mislim da je fake...

2. Poradi ovo mislim da su bili, ali nisu bili mislim Amerikance, nego Rusi... jer su Rusi ipak bili uvjek naprijed u svemu od amerikance...Kad je Jurij Gagarin obisao oko Mjesec, kad je bio na temnu stranu, on je trebao sleteti tamo, ali izgleda da je nesto vidio, pa nije sleteo i zato je samo napravio krug oko mjeseca, a i spored film Apolo18, sto ja mislim da je donekud istina...kao sto vidite da na temnu stranu Mjeseca, nije sve onako "rozevo" kako i treba da bude... Znaci tu sigurno ima nesto...sto je i Jurij Gagarin vidio to jos na svom prvom letenju.

Mislim da sam nesto rekao i pojasnio (ono sto ja znam)...pa sad vi opet imajte svoju teoriju za to :D










287
poruka na forumu
36 149



post # 5 | 2012-05-08 , 1:45 AM

Došli Svojeti na Mjesec i obojili ga u crveno..
Amerikanci na to dadaju natpis Coca-Cola...
Dođe Bosanac i u uglu napiše doo Hadžić :D (jedan na moj račun)

Mislim da se negdje na mjesecu zaista viori Američka zastava...


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 6 | 2012-05-08 , 1:49 AM

Quote (1divljak1)
Mislim da se negdje na mjesecu zaista viori Američka zastava...


da, ali mozda mnogo kasnije da je pocela...pocetkom 90te, a ne 68me...u to da, vjerujem da se sada mozda vijore i ruskoj i kineskoj, ali tad da su otisli ne... :)










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2012-05-08 , 2:18 PM

ako je ikad iko otisao na mjesec to su bili Rusi !!!


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








421
poruka na forumu
65 124



post # 8 | 2012-05-08 , 3:27 PM

Moguce je da su Ameri tokom Hladnog rata hteli Rusima da pokazu svoju "nadmoc" i u neku ruku da ih zastrase sto im, verujem, nije poslo za rukom.
Postoje mnoge teorije reziranja tih snimaka koji su u stvari snimani u nekoj pustinji na Zemlji. Cak postoje i fotografije koje uporedjuju povrsinu "Meseca" sa snimka i povrsinu te pustinje. Slicnosti su zapanjujuce.

Da li vi mislite da su Ameri, samo da bi dokazali nekome svoju nadmoc, odleteli na Mesec?
Da nije to malo preterano?
Sta bi bilo danas, da se sporeckaju Ameri i Rusi? Verovatno bi Ameri odradili snimak gde su oni stigli na planetu koja je udaljena 10 svetlosnih godina i gde su se upoznali sa vanzemaljcima koja im je predala tehnologiju za masovno unistenje... <_<
I sto su samo tada otisli na Mesec a posle toga, u proteklih 44 (ili koliko vec) godina nisu vise ni pokusavali?

Ima toliko pitanja vezana za njihov "neverovatan" podvig a koja nisu jasna.








1354
poruka na forumu
453 256



post # 9 | 2012-05-08 , 3:42 PM

Po meni to su Ameri samo servirali dobru laz, jel kod njih je uvek bilo i bice ono gnusno JA pa JA pa sve ostalo.
Prema tome po meni je to samo dobro izrezirana LAZ ;)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 10 | 2012-05-08 , 3:45 PM

Deluxe, pa to sam i ja rekao ...da su snimke koje su napravljeni na "mjesec" analizirani i da je dokazano da ne moze svacas..i da je stvarno to Roman Polanski rezirao i da je sve to jedna golema laz...i stvarno zasto posle to nikad nisu kao stapnuli, ako tad nije bila tehnologija ok, zasto sad ne stapnu :D u 21vom veku :D







  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 11 | 2012-08-23 , 12:53 PM

laz


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








1203
poruka na forumu
58 815



post # 12 | 2012-09-29 , 4:06 PM

Ja mislim da su bili.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 13 | 2012-12-03 , 1:10 PM

Nekako gde ima dima ima i vatre a mnogo je sumnji da su zaista bili na mesecu.
A to da bi Ameri izrezirali da odu u desetu galaksiju i uzmu oruzje za masovno unistenje jeste zezanje ali ko kaze da ne bi to uradili da mogu jer njima sve smeta,oni postoje oko 300 godina a mi imamo crkve starije od postojanja njihove zemlje i oni imaju problem jer misle da su potpuno nadmocni.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"






USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 14 | 2013-04-11 , 10:32 PM

Neil Amrstrong je prvi čovjek na mjesecu.kojeg je fotografisao kolega Buzz Aldrin :)
Sada i vi možete biti dio nečega, kupite AXE APOLLO i osvojite put u svemir ... :)
A i možete se aplicirati putem slijedeće web stranice :
https://www2.axeapollo.com/en_CA/
LEAVE A MAN, COME BACK A HERO !


Poruku je menjao/la muharemhuskic7 - Cetvrtak, 2013-04-11, 10:33 PM








386
poruka na forumu
90 1169



post # 15 | 2013-04-11 , 10:56 PM

Pa danas me nista ne bi zacudilo sto se tice Amerikanaca i sto se tice putovanja na mesec :D

Ali ipak mozda je to i istina...niko nece ici caskom do meseca da vidi neki trag...sve je moguce da




Forum » Opste diskusije » Misterije » Put na mesec. (Istina ili laz...)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]