• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muskarci koji ne pokazuju svoja osecanja
Muskarci koji ne pokazuju svoja osecanja






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-04-19 , 9:54 PM

Uvek sam bila poprilicno otvorena osoba, bez dlake na jeziku kako bi to mi rekli.
I po pitanju svojih osecanja veoma otvorena.
Kada mi se neko svidja, potrudicu se da to zna, kada mi se neko ne svidja takodje cu se potruditi da to zna.
A onda, ja i on.
Mozda bih i mogla da usporedim sa kontrastima kao sto su Vatra i Led.
Ne bih isla u tolike krajnosti ali shvatate sta zelim da kazem.
Sta uraditi kad on ne zna da pokaze sta oseca?
Sta uraditi kada ste vi jedna devojka,zena koja voli kad joj je paznja poklonjena i kad se oko nje neko trudi a on to bas ne zna.
Obicno oni koji to ne znaju recima iskazu delima. Oni koji ne znaju delima trude se da to iskazu recima.

Da li se vredi truditi oko osobe koja nije sposobna da pokaze svoja osecanja?
I kakve su to osobe, jel mozemo da kazemo da su hladne? Ili one svoje reakcije samo dobro skrivaju?










1641
poruka na forumu
171 425



post # 2 | 2012-04-19 , 10:29 PM

Nadahni ga malo lupi mu jednu sljagu :)








421
poruka na forumu
65 124



post # 3 | 2012-04-19 , 10:57 PM

A mozda jednostavno ne vole olako da koriste odredjene reci koje imaju neku svoju tezinu i koji se trude da tu tezinu i odrze.
Mozda njima nisu toliko bitne te reci ,vec dela.
Postoji mnogo mozda.
Da li bi neka od devojaka volela da je muskarac obasipa lepim recima i samo na taj nacin da bude jak tj. da zuji oko tebe a nikako da ubode?
Podrzavam tihe ali vredne! :D








1641
poruka na forumu
171 425



post # 4 | 2012-04-19 , 11:02 PM

To Deluxe ,, POKAZI MI STA ZNAS, DA JOS SI NAJBOLJA.... :)





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-04-20 , 0:16 AM

Ako se uzme danasnje vreme u obzir, merila su drugacija. A i sve se okrenulo.
Danas je sex stvar dogovora, a tek veza.

Svaki covek ume da iskaze svoja osecanja, neko recima, neko delima, neko cak i pogledom.

Uzecu po drugi put, primer muza i mene.
U 6 godina braka nikada mi nije rekao Volim te zeno/Aleksandra/Sandra/Leksi, ali mi je mnogo puta pokazao i dokazao.
Nisam ni ja njemu, ali sam iza svake njegove nedace stala i gurala ga da lakse prebrodi, isto on prema meni.
Nas dvoje govorimo pogledom. Ako on ne razume moju sutnju, nece razumeti ni moje reci. Prema tome ne mora se uvek sve ni izreci, bitnije je osetiti njegovo prisustvo uz sebe, nego da ti milion puta kaze Volim te.

A da li je vredno, pa to samo zna osoba koja ima takav problem. Smatram da to nije prepreka nego se treba potruditi dopreti do te osobe, i onda je sve lakse. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








421
poruka na forumu
65 124



post # 6 | 2012-04-20 , 2:32 PM

Quote (Leksi)
To Deluxe ,, POKAZI MI STA ZNAS, DA JOS SI NAJBOLJA....


Dragane, car si!!! :D








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 7 | 2012-04-22 , 3:51 AM

Quote (Dusomoja)
Da li se vredi truditi oko osobe koja nije sposobna da pokaze svoja osecanja?
I kakve su to osobe, jel mozemo da kazemo da su hladne? Ili one svoje reakcije samo dobro skrivaju?


Ovako da pocnem :) Ne znam kakav je slucaj sa muskarcima koji ne pokazuju osecanja, ali znam kako je iz ugla jedne zene :) tacnije mene.
Po prirodi sam mnogo zatvorena, tesko se vezujem za ljude (mislim na partnere). Koliko to s jedne strane moze biti dobro, toliko je s druge strane lose, jer malo je bilo onih koji su imali strpljenja za mene. Tako da su se moje veze zavrsavale brzo iz razloga jer sam ja bila nezainteresovana i hladna.

A sta je zapravo istina :) istina je da sam ja sve samo ne hladna, bezosecajna osoba, jednostavno ne umem da pokazem da mi je stalo do nekoga. Ljudi me cesto pogresno protumace. Ne umem da se foliram, ponasam se onako kako se osecam, a nisam od onih osoba koje tepaju decku od samog pocetka veze :) Ne mogu govoriti nesto sto jos uvek ne osecam :) da bi nekog zavoleo moras neko vreme provesti sa njim :) Normalno da kako vreme odmice, tako i ja, postajem meksa, opustenija sto se tice osecanja. A svakako da mi vise znace dokazi, nego reci, danas svako ume da otvara usta :)

A da li se vredi truditi :) pa mislim da vredi, samo sto danas svi negde zure, ne znam sta je to uslo u ljude, nemaju strpljenja.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-05-28 , 1:28 AM

Quote (Anchy88)
A da li se vredi truditi :) pa mislim da vredi,

I ja sam tako mislila ali sam odustala nakon izvrsnog vremena jer sam shvatila ako nastavim tim putem unisticu sebe :)










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 9 | 2012-05-30 , 1:51 PM

Quote (Dusomoja)
I ja sam tako mislila ali sam odustala nakon izvrsnog vremena jer sam shvatila ako nastavim tim putem unisticu sebe

Slazem se duso, sve ima svoje granice, dok god to nama ne steti, trebamo da se trudimo. Ali nista nije toliko vredno da unistavamo sebe. :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2012-05-30 , 7:45 PM

Quote (Anchy88)
Slazem se duso, sve ima svoje granice, dok god to nama ne steti, trebamo da se trudimo. Ali nista nije toliko vredno da unistavamo sebe.

;) Ponekad nam treba dugo da shvatimo ali bolje ikad nego nikad :)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 11 | 2012-09-19 , 9:00 PM

Quote (Dusomoja)
Ponekad nam treba dugo da shvatimo ali bolje ikad nego nikad

Mada je lepse kad se to ikad dokaze. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2012-09-23 , 8:35 PM

Ljubav je jako lepa samo sto u njoj neko ima veliki a neko manje osecaje
Neko se toliko zaljubi %) :D kao ja na primer da bi mogla celi dan da mu dokazivam pokazivam i govorim
To nevalja nikako to mi je velika mana ne umem da sparam
Kakve su to osobe sto ne pokazuju ne kazu pa ja mislim da oni nisu hladni nego neznaju da vole ili ne vole tako kako bi trebali
svako ama bas svako kad odlepi od ljubavi ili kaze ili dokaze ma jednostavno se vidi -oseti a ako nema ni jedan taj simptom
bezo o nje ili njega ili je interes u putanju ili da prodje vreme brze :D
Ima i ona vrsta sto ne prica mnogo ali sitnicama pokazuje to je slatko jako jako










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 13 | 2012-09-24 , 1:57 PM

I brate kad mu moras vuci rijec kljestima iz usta,bem ti musko takvo


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2012-09-24 , 2:38 PM

Quote (Uranijum)
I brate kad mu moras vuci rijec kljestima iz usta,bem ti musko takvo

Tako je cupko vidis kako ti znas ma ja mislim oni nesto mute takvi :D










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 15 | 2012-09-24 , 6:03 PM

Dusomoja, mute,dabome da mute eeeeee musko je to jos i sutljivo ccccc


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muskarci koji ne pokazuju svoja osecanja
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]