Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muskarci koji ne pokazuju svoja osecanja
Muskarci koji ne pokazuju svoja osecanja






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 16 | 2013-03-19 , 3:56 PM

Uranijum, :D

Sve ima granicu u zivotu tako i iscekivanje da on progovori
Neki to pokazuju na drugi nacin a opet neki previse iskazuju ljubav
Sta nama zenama odgovara pa svaka je drugacija naravno neka voli da joj pokaze a neka da kaze a ja volim obadvoje :D










14
poruka na forumu
2 10



post # 17 | 2013-03-21 , 2:02 PM

Mislim da moze da se primeni i na muskarce i na zene - nismo mi bas toliko razliciti... ;) Ako mu je stalo do tebe - pokazace svoju ljubav, bilo recima, bilo delima, sto rece neko gore... Ako retko pokazuje bilo kakve emocije (nevezano za ljubav), onda je to verovatno drugi problem - prosto je takav, ali ne znaci da mu nije stalo... Ali ako u ostalim situacijama ume glasno da ispolji emocije (bilo to ljutnja, glasan smeh ili sl.), a ne pokazuje ljubav, onda ili mu nije stalo ili glumi, sto je za mene jos gore... ;)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 18 | 2013-03-21 , 7:02 PM

Quote (Leksi)
Ako se uzme danasnje vreme u obzir, merila su drugacija. A i sve se okrenulo.
Danas je sex stvar dogovora, a tek veza.
s
sa ovim se slazem u potpunosti...ma sve ce uraditi ako kazes da ce biti toga ...hehhehž
Quote (Dusomoja)
Da li se vredi truditi oko osobe koja nije sposobna da pokaze svoja osecanja?
I kakve su to osobe, jel mozemo da kazemo da su hladne? Ili one svoje reakcije samo dobro skrivaju?


Sta da kezem za takvu osobu,ako nezna rijecima sigurno ce djelima.a ako ne zna ni tako ..ma daj to tetkica neka iz koje ja moram izvlaciti rijeci ..sta ce mi takvo musko ako ja sa njim mogu diktirati kako ja hocu...pa treba da se zan ko nosi muske gace a ko ne...:)

a te osobe koje uspiju da skrivaju svoja ta osjecanja kad tad ce puci i morati izbaciti to iz sebe..ma ko je luda da krije ljubav da nekaze sta osjeca..to je nesto najljepse sto se moze covjeku da dogodi..jer tada si najsretniji i najljepsi...to jednostavno osjecaj neopisiv...ko to moze da krije..hmm..da mi je vidjeti takvu osobuuu....:)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 19 | 2013-03-22 , 11:52 AM

Da nikako ne pokazuje osecanja?
Nema cokanja :( ,sitnih dodira :( ,paznje pokazivanja :( ,da nije uz mene kada treba?
Da nece da me zagrli :( ?
Nije takav za mene :( .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








387
poruka na forumu
34 201



post # 20 | 2013-03-30 , 11:13 PM

mora nekako da ih pokaze,recima ili delima okac
oko ostaloga se ne vredi truditi bezi


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








142
poruka na forumu
234 1993



post # 21 | 2013-04-05 , 8:41 PM

Quote (Dusomoja)
Da li se vredi truditi

NE VRIJEDI... obicno taj trud bude uzalud... pogotovo za tebe jer si djevojka... on je taj koji treba da se trudi i preuzme inicijativu.


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 22 | 2013-04-08 , 4:21 PM

Quote (LoveDoctor)

NE VRIJEDI... obicno taj trud bude uzalud..

Znaci ne vredi %)










121
poruka na forumu
177 378



post # 23 | 2013-04-08 , 4:56 PM

Sve zavisi od osobe do osobe kakav je ko kao osoba i jos bitnije kako se ponasa u vezi neki muskarci jednostavno se ne znaju izraziti onako kako trebaju pa dijevojke misle da ih se ne voli ili nes slicno jednostavno te osobe ne znaju kako nisu imale priliku da to nauce od nekoga to je sve :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 24 | 2013-04-08 , 4:59 PM

Quote (Dusomoja)
Uvek sam bila poprilicno otvorena osoba, bez dlake na jeziku kako bi to mi rekli.
I po pitanju svojih osecanja veoma otvorena.
Kada mi se neko svidja, potrudicu se da to zna, kada mi se neko ne svidja takodje cu se potruditi da to zna.
A onda, ja i on.
Mozda bih i mogla da usporedim sa kontrastima kao sto su Vatra i Led.
Ne bih isla u tolike krajnosti ali shvatate sta zelim da kazem.
Sta uraditi kad on ne zna da pokaze sta oseca?
Sta uraditi kada ste vi jedna devojka,zena koja voli kad joj je paznja poklonjena i kad se oko nje neko trudi a on to bas ne zna.
Obicno oni koji to ne znaju recima iskazu delima. Oni koji ne znaju delima trude se da to iskazu recima.

Quote (Dusomoja)
Da li se vredi truditi oko osobe koja nije sposobna da pokaze svoja osecanja?
I kakve su to osobe, jel mozemo da kazemo da su hladne? Ili one svoje reakcije samo dobro skrivaju?


Ponekad je bolje ohladiti sam sebe nego da nas drugi hlade ;)







  V3ra



15
poruka na forumu
0 21



post # 25 | 2013-07-11 , 10:29 PM

Ne postoji osoba koja ne umije pokazati emocije, na bilo koji nacin, ja mislim da je strpljenje kljucan faktor :). Sto znaci da se vrijedi potruditi i sacekati :).


I ain't afraid to love man. I ain't afraid to shoot him, either.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 26 | 2013-07-11 , 11:56 PM

Kad dodjete do emotivne cicije shvatite ne treba vam to.



Poruku je menjao/la Korisnica - Cetvrtak, 2013-07-11, 11:57 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  KeX



69
poruka na forumu
225 1015



post # 27 | 2013-07-12 , 2:53 AM

za sve je potrebno vrijeme, a ne kao u filmovima ... 2x se vidjeli i odmah famozno : Aj Lavju ... ma bJaaaazhi ... serije su najgore ... losha edukacija za zhene pogotovo ... :D


Nepismen !








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 28 | 2013-07-13 , 2:00 AM

Da se ja trudim za nekoga ... a on na to mrtav hladan... ma daj molim te.... niko to ne zasluzuje...

razumije jedno,pokusa.. drugi put .. treci put... ma daj goni se u p.m. i ti sve too...
Docice neko ko ce se truditi i za mene KOLIKO i ja za njega ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 29 | 2013-07-15 , 11:53 PM

Ako je nekome stalo do mene ponasace se tako ako ne nece.

Jednostavno je zaista.

Ko ne pokazuje emocije dobar je da se zaobidje.

Quote (KeX)
za sve je potrebno vrijeme, a ne kao u filmovima ... 2x se vidjeli i odmah famozno : Aj Lavju ... ma bJaaaazhi ... serije su najgore ... losha edukacija za zhene pogotovo .


Tacno je to.

I kad ponavlja to volim te lazov je jer ko to oseca ne moze ni da bekne.

Kao i bajke za decu te budi lepa princ ce da te cuva i pazi,trpi djubrad od polu-sestara i govedo isfrustrirano od macehe i bices nagradjena dobrim muzem-decu truju time a onda se cude kad ih koje-kakvi skotovi zeznu slatkim lazima jer ime mozak ispran.

Jel* me volis?Pokazuj to delima.

Reci ne znace nista.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 30 | 2013-07-15 , 11:59 PM

Iskreno ja se plasim, ne kazem da sam kamen, jednostavno se plasim.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muskarci koji ne pokazuju svoja osecanja
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]