• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muskarci koji ne pokazuju svoja osecanja
Muskarci koji ne pokazuju svoja osecanja






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 31 | 2013-07-16 , 0:04 AM

Quote (Macor)
Iskreno ja se plasim, ne kazem da sam kamen, jednostavno se plasim


Cega?


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 32 | 2013-07-16 , 0:12 AM

Quote (Korisnica)
Cega?

Pokazivanja emocija.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 33 | 2013-07-16 , 0:26 AM

Quote (Macor)
Pokazivanja emocija.


Zasto?


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 34 | 2013-07-16 , 0:46 AM

Quote (Korisnica)
Zasto?

Zato sto sam se jednom za*ebao i ne bih vise.


Poruku je menjao/la Macor - Utorak, 2013-07-16, 0:46 AM


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 35 | 2013-07-16 , 0:57 AM

Quote (Macor)
Zato sto sam se jednom za*ebao i ne bih vise.


Ne treba se davati potpuno a pokazati je sasvim u redu.

Svi se nekada gadno zeznu verujuci i to je deo zivota.

Nemas cega da se plasis samo ne daj sve od sebe odmah.

Polako.

Pustis da taj neko pokaze da je dostojan tvoje paznje i dajes emocija koliko dobijas.

Ako nije obostrano uzvracena emocija tu se gubi vreme i propalo je u startu.

Devojka nema razlog da gubi vreme sa momkom koji ne pokazuje emocije jer je to isto kao da je sama.


Poruku je menjao/la Korisnica - Utorak, 2013-07-16, 1:05 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 36 | 2014-01-08 , 11:32 AM

Mislim da i oni vole istom merom kao i mi sto pokazujemo
Samo sto je razlika u tome pokazivanju i skrivanju,kad malo bolje razmislim mislim da je njima ipak gore
suzdrzati se kriti neko onima koji kazu.
Naravno nebi izdrzalada sam s nekim a on nikad da mi da doznanja ili kaze bilo kakvu emociju osecaj
Gnjavila bi ga toliko dugo dok sam nebi rekao :D mada verujem da bi dobrovoljno ipak rekao.




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muskarci koji ne pokazuju svoja osecanja
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]