• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakvog muskarca zene tesko zaborave,a kojeg se nerado sete?
Kakvog muskarca zene tesko zaborave,a kojeg se nerado sete?



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-04-20 , 5:29 PM

Da vas cujem(procitam)! :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-04-20 , 9:11 PM

Tesko zaboravim one koje sam jako volela i volim jos uvek,one koji su pricali samnom o ljubavi i kad su iskrsli problemi okrenuli ledja.........Nemogu da zaboravim,da mrzim i prezirem svako zna svoje a pogotovo sta je bolje za njega.

Tesko zaboravim i one koje sam ja ranila koji su me drzali na dlanu sve mi ugadjali a meni to dosadno pa jednostavno napravim glupost koja ih mnogo rani.
Setim se svakodnevno i pitam se zar sam to uradila zar sam bila toliki idiot bude mi jako zao .

Zaboravim lako one koji misle svet se okrece samo oko njih,one sto mi nikad nisu pruzili lepu rec,one koji nikad nisu usli u moje srce niti sam ih kad srcem volela. :)
One koji zive samo u svom svetu i gledaju samo da je njima dobro.







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-04-22 , 5:01 PM

Tesko zaboravljam one koje me uvrede. Ustvari to ne zaboravim nikada, ali mogu oprostiti (ali ne mora da znaci da jesam)!
Tesko zaboravim one koji su mi izmamili osmeh, obradovali me, uputili neku salu na moj racun, ili slicno.

Tesko se setim idiota, kretena, debila, majmuna, bilmeza, bitangi, psiho tipova, degenerika, mutavih osoba. Da o njima razmisljam licno bih samoj sebi prsudila.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








95
poruka na forumu
28 222



post # 4 | 2012-05-15 , 0:43 AM

Nikog ne zaboravljam iz moje proslosti...

Svi su oni graditelji moje licnosti, slikari mojih bora, stvaraoci mojih sudova,....


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!








50
poruka na forumu
39 167



post # 5 | 2012-05-22 , 10:25 PM

Tesko zaborave onog kojem su sve dale a od njega nisu dobile nista,a lako zaborave onog koji joj je pruzio sve.U vecini slucajeva.....








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-05-28 , 1:11 AM

Nerado se setim na one koji su me jako povredili jer i u secanju prolazim opet isto vreme.
Tesko zaboravim i mislim necu nikad 2 osobe u mom zivotu jedu jer je poginuo a drugu jer smo se sreli u pogresno vreme :)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 7 | 2012-09-19 , 8:54 PM

Tesko zaboravljam ljude koji su me nasmejali, koji su mi dan ucinili boljim.
Tj. ucinili to da shvatim da je lep zivot. I neizmerno im hvala na tome.

Nerado se secam 4 muskarca koja su mi pormenili zivot za 360 stepeni!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-09-21 , 3:34 PM

Neznam za zene znam za sebe :D
Setim se onih sto sam jako volela










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2014-04-08 , 10:30 PM

Quote Leksi ()
Tesko zaboravljam one koje me uvrede. Ustvari to ne zaboravim nikada, ali mogu oprostiti (ali ne mora da znaci da jesam)!
Tesko zaboravim one koji su mi izmamili osmeh, obradovali me, uputili neku salu na moj racun, ili slicno.

Tesko se setim idiota, kretena, debila, majmuna, bilmeza, bitangi, psiho tipova, degenerika, mutavih osoba. Da o njima razmisljam licno bih samoj sebi prsudila.

+10
da dodam i onih koji sam nekad voljela rijetkoo kad ...vecinom kad me neki novi nekom situaciom na njih posjetii %)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakvog muskarca zene tesko zaborave,a kojeg se nerado sete?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]