• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta je ljubav iz muskog ugla posmatranja?
Sta je ljubav iz muskog ugla posmatranja?



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-04-20 , 11:09 PM

Pa da vas cujem muskarcine nase! :)
A mogu se prdurziti i zene :)

Ima li ona za njih samo platonske ili i intelektualne i fizicke konotacije i na koji nacin?
Sta je za muskarce ljubav?


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








478
poruka na forumu
107 311



post # 2 | 2012-04-20 , 11:29 PM

Leksi e ovo i mene zanima. Pratim temu :D Ja nikako ne kuzim taj muski rod lele


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








1641
poruka na forumu
171 425



post # 3 | 2012-04-20 , 11:31 PM

LJUbav je meni kao tanana nit za koju se u pocetku uhvatis ,pazis daje ne pokidas i vremenom pletes kao pauk mrezu dok tako ne ojaca da je niko pokidati ne moze. Eto kratko ,moze jos ako hocete :(








387
poruka na forumu
34 201



post # 4 | 2012-04-21 , 0:19 AM

Leksi, ODLICNA TEMA
Dragan1309, moze jos :)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-06-02 , 10:02 PM

Hvala Tatjana i Fizika i matematika moja!
Ali koliko vidim nasi muskarci se boje pisati na ovu temu.
A tako zarko zelim da znam sta je ljubav za njih?
Sta smatraju pod tom recju??

Dragane hvala ti na odgovoru. Ako imas nesto jos slobodno dodaj.


Poruku je menjao/la Leksi - Subota, 2012-06-02, 10:03 PM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








478
poruka na forumu
107 311



post # 6 | 2012-06-02 , 10:19 PM

Izgleda da necemo saznati...plase se ili sami ne znaju sta je.

Dragane pretvorile smo se u uho, dobro zapravo oko. :D


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 7 | 2012-06-02 , 10:26 PM

Quote (Leksi)
Sta je za muskarce ljubav?


Muškarci i žene ne pokazuju svoju romantičnu stranu na isti način.
- Komplimenti. Najbrži put do muškog srca je kroz njegov ego. Kažite mu da je seksi ili pohvalite nešto vezano za njegove veštine i sposobnosti. Pohvale na temu inteligencije, upućenosti u neko područje, hvaljenje njegove spretnosti su stvari koje će ga kupiti.
- Pažljivo birani pokloni. Nije važno koliko ćete para potrošiti, računa se vaš trud i činjenica da ste naučili što on zapravo voli. Dok su ženama romantični nežni dodiri i poljupci, muškarcima je važna praktičnost.
- Vi, u njegovoj košulji. Mnogi će to smatrati izuzetno romantičnim. Ujutru na doručak dođite odeveni samo u njegovu košulju. I to je dovoljno. Muškarci će samo reći: “To je romantično”. Zašto? Ko bi to znao? Valjda je opet ego u pitanju.
- Smisao za humor. Nažalost, ovu veštinu nije lako naučiti. Tu se jednostavno morate podudarati. Ali ne očajavajte. Vašem izabraniku humor možda nije presudan.
- Uspomene. Nijedan muškarac ne bi priznao da mu je najromantičnije to što njegova devojka nosi njegovu sliku u novčaniku. Osim slika, muškarci mogu da padnu i na sitne predmete koje ste sačuvali sa nekog vašeg zajedničkog putovanja, ili prvog susreta.
- Ludi izlazak u dvoje. Ne, to nije romantična večera, već naprotiv odlazak na koncert ili žurku nakon koje ćete zajedno trčati na poslednji autobus i gladni podeliti burek. Ako vas otprati do kućnih vrata i pozdravi poljupcem za laku noć, to će biti više od romantike bar za njegove pojmove.
- Iznenađenja. I to ona koja pogađaju pravo u centar njegove intime. Pripremite li mu samo vaše intimno poslepodne i time ga iznenadite odmah nakon povratka sa posla, kupili ste ga. Doručak u krevetu, seks u, po njemu neverovatno vreme, pa čak i zajednička kupka mali su testovi njegove mekoće.

ovo nije moje, ali znaci smetajte kako da sam ga i ja napisao od mene..jer ga ja u potpunosti podrzavam sve sto ovde pise.










478
poruka na forumu
107 311



post # 8 | 2012-06-02 , 10:38 PM

ace1, lol odakle si ovo kopirao? Ovo je pisalo zensko garant, a niti ne daje odgovor na pitanje.
Ma nas zanima iz prve ruke sta je za muskarce ljubav, a ne potpisi tamo nekih tudjih misljenja koja ionako ne daju odgovor na postavljeno pitanje vec govore o tome kako "zavesti" (opet navodnici) "muskarca".
ccc


Poruku je menjao/la fizica - Subota, 2012-06-02, 10:38 PM


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 9 | 2012-06-02 , 10:40 PM

ace1, vise bih volela da procitam tvoje licno misljenje napisano u jednoj recenici nego ovaj tekst sto sam procitala. A sto kaze fizika garat ga je napisalo zensko.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 10 | 2012-06-02 , 10:42 PM

hahha cuti sad, pa to je znaci kako sto pise gore..volim kad neko ti daje komplient .. i sve sto pise... a btw odgovara na pitanje, samo je malo opsirnije... :D i naravno da je to pisalo "muskarac" :D - za fizica

bice, samo cek spored ovo da pisem jer ipak nisam znao za sto tocno se misli svacas? - za leksi :D


Poruku je menjao/la ace1 - Subota, 2012-06-02, 10:43 PM







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 11 | 2012-06-02 , 10:44 PM

Ace, sta je za tebe ljubav?????


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 12 | 2012-06-02 , 10:44 PM

Mislim da sam dovoljno dusu otvorio ovako javno, da li su i ostali?Gde su ti mladi lavovi neka oni malo o tome...lavicamaLakse je pricati o sexu, o vremenu, o prijateljima, o poslu, o deci, o hobijima, o zivotu..
o svemu je lakse pricati nego o ljubavi..
nepredvidiva, neuhvatljiva, nezna kao paucina, jaka kao celik.
izvor neopisive srece, i neshvatljive tuge.Za mene to sad samo bol i patnja

.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 13 | 2012-06-02 , 10:52 PM

Dragan1309, ma kad vidim da su navuceni na teme: Koji broj patika nosis? Ili sta radis? koje su morbidne, dodje mi muka.
A teme koje vrede na ovom forumu zjape poluprazne.
Hvala ti u svakom slucaju.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








478
poruka na forumu
107 311



post # 14 | 2012-06-02 , 10:53 PM

ace1, Ne, ovo sto si stavio ne odgovara uopce na pitanje. Govoris o necem drugom.

Dragan1309, lijepo si opisao sto je za tebe ljubav, svaka cast.A mladi lavovi valjda ni sami ne znaju.
A za ovo zadnje... sada je tako, ali nije bilo tako dok je bilo.


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 15 | 2012-06-02 , 11:10 PM

Svako pise sta zeli. Ja pisem i u temama gde je poenta igra i zezancija, a i u onim koje povlace razmisljanje. I nije losiji onaj koji pise i odg na te kako ste ih nazvali "morbidne" teme.

Ace post je mogu ti reci koristan :) a za svakog muskarca ljubav ima drugaciju definiciju, tako da drage moje cure, ne gubite vreme saznati odg, vec pokusajte da istrazite ukoliko niste, sta predstavlja ljubav za vaseg partnera :)

A Dragane tebi svaka cast, na lep nacin si opisao sta je za tebe ljubav, mada si kroz mnoge postove dokazao i svoju ljubav i sta ona za tebe znaci.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta je ljubav iz muskog ugla posmatranja?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]