Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muške pločice ? (U čemu je stvar, zašto ih žene vole ???)
Muške pločice ?






287
poruka na forumu
36 149



post # 1 | 2012-05-07 , 10:25 PM

Što se tiče pločica, ja ću samo reći, džaba vam sanitarija, ako pipa nije odgovarajuća :D

Ja imam bojler oko sebe, ali sam zadovoljan time kako izgledam.. U čemu je zapravo stvar sa tim trbušnim mišićima, nikako ne mogu da razumijem žene...


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2012-05-07 , 10:31 PM

jebes majstora kojem alat kisne :D

Da volim plocice vjencala bi se davno za kupatilo


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








421
poruka na forumu
65 124



post # 3 | 2012-05-07 , 10:42 PM

1divljak1, mislim da to sto neko ima mali struk pokazuje ne samo estetiku nego na osnovu toga valjda zene vide ko je kakav.
To je ono, ako si lepo gradjen znaci da pazis na svoje telo, negujes se, vodis racuna o ishrani... Ako pazis na sebe, pazices i na druge a ako sebe ne "odrzavas" kako treba... znas vec.
Na neki nacin izgleda i to da osobe sa plocicama tj. lepo oblikovanim telom odrzavaju vise higijenu, sto apsolutno ne mora da znaci. Samo tako deluje na oko.
Ma ko ce ga znati.
Ja recimo ne dozvoljavam da mi se ni malo sala zalepi za struk, cisto sto mi je lakse zbog svakodnevnih aktivnosti a i zdravlja.
Redovno vezbam zbog sebe a ne da se toliko svidim nekoj devojci.
A to za pipu... Pa u pravu si! Dzaba bojler ako zakaze slavina. lol








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2012-05-07 , 10:57 PM

Deluxe meni se nebi svidio ja volim malo stomacica da imam gdje da stavim glavu a da ne zulja lol


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 5 | 2012-05-07 , 11:02 PM

Bolje da ljulja nego da zulja :D ali u granicu normale ... ne mislim epten da ljulja :D


Poruku je menjao/la ace1 - Ponedeljak, 2012-05-07, 11:03 PM










287
poruka na forumu
36 149



post # 6 | 2012-05-07 , 11:24 PM

Quote (Deluxe)
Redovno vezbam zbog sebe a ne da se toliko svidim nekoj devojci.


Zapravo, istraživanja su i pokazala da dečki više vježbaju za svoj gušt, nego da bi zapeli djevokama za oko.. ja mislim da su dečki zapravo veći narcisi od djevojaka.. Ipak, ja imam 96 kg, malo sala oko sebe, ali svaka djevojka do sad je to voljela..
Quote (Deluxe)
Pa u pravu si! Dzaba bojler ako zakaze slavina.

Do sad sa slavinom nisam imao probleme :D


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








421
poruka na forumu
65 124



post # 7 | 2012-05-07 , 11:31 PM

Quote (Boyana82)
Deluxe meni se nebi svidio ja volim malo stomacica da imam gdje da stavim glavu a da ne zulja


Ne bi mi glavu naslonila na stomak nego na grudi ali ajd sad, nema veze. :D A i ne volim da sluzim kao naslon...

Quote (1divljak1)
ja mislim da su dečki zapravo veći narcisi od djevojaka


Ima i toga ali ja vezbam iskljucivo zbog sebe, zbog zdravlja. Ne bih voleo da mi misici atrofiraju od nevezbanja. Ipak sam ja muskarac i treba da budem spreman na sve zivotne izazove gde je fizicka spremnost potrebna.


Poruku je menjao/la Deluxe - Ponedeljak, 2012-05-07, 11:32 PM








287
poruka na forumu
36 149



post # 8 | 2012-05-07 , 11:39 PM

Quote (Deluxe)
Ne bih voleo da mi misici atrofiraju od nevezbanja.


Vježbam i ja, tegovi, trčanje ali ne želim pločice.. To je zapravo sve stvar toga kako se neko od nas vidi kad stane pred ogledalo..

Quote (ace1)
Bolje da ljulja nego da zulja

Zapravo se slažem sa tobom, ali mi još uvijek nije jasno zašto se većina cura pali na pločice...


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








421
poruka na forumu
65 124



post # 9 | 2012-05-07 , 11:51 PM

Quote (1divljak1)
Zapravo se slažem sa tobom, ali mi još uvijek nije jasno zašto se većina cura pali na pločice...


Vecina cura su pozerke i vole jednostavno da se nakace nekom "manekenu" da bi bile vidjene u "lepom" drustvu i zato sto im to jednostavno imponuje.
To ne bi trebalo da te brine jer takve cure nisu ni za tebe ni za mene. To ti u zivotu ne treba. :)








287
poruka na forumu
36 149



post # 10 | 2012-05-08 , 0:03 AM

Quote (Deluxe)
To ne bi trebalo da te brine jer takve cure nisu ni za tebe ni za mene. To ti u zivotu ne treba.


Mene takve zapravo i ne privlače, nego mi nije jasno na kojem su to one nivou inteligencije da se tako ponašaju... Ili sam ja stvarno zaostao što se tiče "modernih stvari", ili sam toliko uznapredovao da mi se to čini fuj.. Ako mi vjeruješ, ni sam ne znam...


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 11 | 2012-05-08 , 0:26 AM

Evo pocicu od sebe, ja licno volim kad decko izgleda fino, kad vodi racuna o svom telu. Ne volim prenapucane tipove, to mi je onako seljacki, ali kad ima umereno izrazene misice, meni je za oko lepo.

Nije presudno da decko s kojim sam mora posto poto imati plocice, ali recimo da volim videti i opipati zgodnog muskarca. E sad naravno da je bitnije ono sto on ima u glavi :) povrsna nikad nisam bila, pa ni sto se toga tice :)

Ako ima ono nesto sto se meni svidja, ako je meni lepo u njegovom drustvu, onda su plocice najmanje bitne :) ali ako ih ima, meni ne smetaju :) ja ih volim.

Ali uglavnom sam imala momke koji su se bavili sportom, tako da su i imali finu gradju :) i plocice :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








478
poruka na forumu
107 311



post # 12 | 2012-05-08 , 0:45 AM

Iz zenskog kuta, dobro mog: Plocice na trbuhu lijepo je vidjeti i samo to.Kao sto je vama muskarcima lijepo vidjeti savrseno gradjenu djevojku,sa svim atributima bas po mjeri, a ono sta je unutra druga je prica.
Lijepo je vidjeti cvrsto musko tijelo ali u granicama normalnog.Prenabildani su mi cisti narcisi cak pomalo brrrrr.
Osobno ne palim se na plocice i nikad to nije bio jedan od razloga zasto bi mi se neki tip svidio. Bitno je da on ima ono nesto,ali naravno da brine o sebi i svom zdravlju.
Plocice dodju i odu, a ono sta muskarac jest, jest sa njima i bez njih.

Tako da nema smisla zamarati se ovim pitanjem. Djevojke koje se pale isklucivo na to Deluxe je savrseno opisao i ne znam zasto se zamarati njima, nisu vrijedne toga.

I nesto jos:
"Ne moras biti bogat i lijep samo budi dobar i pokloni mi cvijet, ne moras biti snazan i grub da budes sav moj svijet..."


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 13 | 2012-05-08 , 12:08 PM

Deluxe ja bar volim da stavim glavu ispod pupka i tako pricam posle sexa.

Sto se tice Dejmona na njemu mi se svidja samo glava kad se skine uzasno je zgoljav i fuj za mene.ali o ujusima se ne raspravlja

Inace na muskarcu me privlace ruke i ramena kad je fino razvijen al bez A la Stalone iliti Vam Dam misica to me bas nikad nije privlacilo uzasno je


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 14 | 2012-05-08 , 5:59 PM

Ne volim bas bas plocice, nego kad je sve ok, i imalo malo trbuha, ali ne sad ono bojler od 80l.
Moj muz je kosarkaske gradje (kao da sam ga lupom trazila), siroka ramena, krupan, misici, sve na mestu.
Sad se malo opustio jer ne moze da vezba, u takvom je stanju da ne moze. :)
Ali ima mali stomacic, mada mu se nekad i plocice nadziru. :)

Bojana je govorila o udobnosti za glavu dok nesto se obavlja sa strane, a i posle seksa, dusu dalo :) Ali ko bi je drugo shvatio nego zensko :) ahhahhahah

Ja sam odrasla u drustvu sportista. Svi moji drugovi su kao stene. Savrsena gradja. Tako da mi je to normalno. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1354
poruka na forumu
453 256



post # 15 | 2012-05-08 , 6:37 PM

Quote (fizica)
"Ne moras biti bogat i lijep samo budi dobar i pokloni mi cvijet, ne moras biti snazan i grub da budes sav moj svijet..."

Upravo teko draga moja :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muške pločice ? (U čemu je stvar, zašto ih žene vole ???)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]