• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Mi smo samo prijatelji, najbolje da tako i ostane.
Mi smo samo prijatelji, najbolje da tako i ostane.






63
poruka na forumu
10 58



post # 16 | 2012-09-18 , 11:48 AM

Uvijek to koristim kao izgovor za nekog ko mi se ne sviđa ... jer u suštini ako mi je neko i prijatelj a ima fizičke privlačnosti to me neće spriječiti da bude nešto između nas ... znači samo u slučaju kad mi je nekako totalno u nepromjenjivo ''ne dopadljiv''
<_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D kao kao kao


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 17 | 2013-04-08 , 3:25 PM

Neznam da pase uz pitanje ali zelim nesto reci na naslov teme

ponekad se znalo desiti zaljubim se ja u tog prijatelja ili on u mene ali tako isto ima i onih gde ja kazem osecam ga samo kao prijatelja drag mi je na taj nacin nista vise nema onog privlacenja nema onih izazvanih leptirica u mom stomaku nema.
Kod nekih osoba s kojima se druzim to se nemoze ni pojaviti ni izmeniti sa moje strane drug ostaje drug i tema zavrsena
Imali u planu da se zaljubljuje bolje da nestane ;)










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 18 | 2014-08-20 , 12:46 PM

da koristila je devojka tu foru prema meni ali bio sam jos u srednjoj i sta ces svidela mi se a bila je starija malo pa joj bilo bzv valjda hahahaha :p


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Mi smo samo prijatelji, najbolje da tako i ostane.
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]