• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Pa on je narcis ?!
Pa on je narcis ?!






287
poruka na forumu
36 149



post # 1 | 2012-05-28 , 9:34 PM

Cure, koliko ste puta bile u vezi sa, ili znate nekog dečka, koji je narcisoidan ? Da li vas privlači to da se mumškarac dotjeruje po pola sata duže od vas, ili vam je to fuj ? Kako se osjećate u društvu sa muškarcom koji priča samo o sebi, svojim "adutima" a da toga u nekoj mjeri nije ni svjesta ???


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-05-28 , 9:56 PM

Da privlaci me da se doteruje, i da drzi do sebe, nego da se zapusta.
Ne kazem da volim emo muskarce, nego volim da drzi do sebe.

Ne volim kada se preteruje, ali volim kada muskarac zna koliko vredi i da je svestan toga.
Ne volim one povucene momke, koji cute i mute.
Ali isto tako nisam naivna da me smuva neki narcis. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 3 | 2012-05-29 , 0:21 AM

Ne volim napirlitane, koji su pred ogledalom ceo dan govoreci svojoj malenkosti da je lep, gledajuci se i doterujuci satima...
Ok je da vodi racuna o sebi, da je normalan,a svakako volim muskarce sa dugom kosom! ;)








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2012-05-29 , 0:59 AM

Quote (1divljak1)
Da li vas privlači to da se mumškarac dotjeruje po pola sata duže od vas,


Nek se doteruje koliko zeli :) volim kad muskarac vodi racuna o sebi. Polazim od sebe, nekad umem da proveedem dosta vremena ispred ogledala, a nekad sam gotova za pola sata. Nije merilo vreme koje provodimo ispred ogledala. Bitan je stav. Prica. Neko jednostavno voli sebe da stavlja u prvi plan, imala sam takvog decka, nije mi smetao taj njegov stav, jeste umeo da preuvelica malo, ali je stvarno bio i sposoban i svestan sebe i svojih mogucnosti. Uvek sam se salila na konto toga :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








437
poruka na forumu
65 203



post # 5 | 2012-05-29 , 1:28 AM

Ne smeta mi kad se dotjeruje nego kad sebe hvali! :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-09-28 , 8:59 AM

Quote (1divljak1)
Cure, koliko ste puta bile u vezi sa, ili znate nekog dečka, koji je narcisoidan ? Da li vas privlači to da se mumškarac dotjeruje po pola sata duže od vas, ili vam je to fuj ? Kako se osjećate u društvu sa muškarcom koji priča samo o sebi, svojim "adutima" a da toga u nekoj mjeri nije ni svjesta ???

To da treba vrene da se sredjuje to svaka cast znaci drzi do sebe.
Pa iskreno ako je zanimljiv slusacu ga kad prica o sebi ali kad tad cu ga prekinuti i pitati jel zna on da postojim i ja i drugi svet
Da to nije lepo da mu svaka recenica krece sa JA
Smatram da oni vole samo sebe da oni neznaju sta je deliti ili sta znaci saslusati
S takvim nebi dugo izdrzala :)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 7 | 2012-09-28 , 9:27 AM

Ko cure ne zna ni pakao mu tesko nece pasti :D :p :p :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-09-28 , 9:28 AM

Quote (Vladi)
Ko cure ne zna ni pakao mu tesko nece pasti

Pa ti sve znas ili se varam :D
Sta bi ti da ti tako neka pametuje kao u temi navedeno da cujemo







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 9 | 2012-09-28 , 9:34 AM

Duga kosa kratka pamet ;) sve se razume








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2012-09-28 , 9:36 AM

Quote (Vladi)
Duga kosa kratka pamet sve se razume

Jako si duhovot nema sta s tim mislis da su one s kracom kosom pametnije :D
Imam osecaj nemas odgovor na pitanje :p







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 11 | 2012-09-28 , 10:52 AM

To je pokusaj vestacke intiligencije neide urodjeno je to . bog je stvorio zenu od jednog rebra sta bi tek od radijatora xd








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2012-09-28 , 12:57 PM

Quote (Vladi)
To je pokusaj vestacke intiligencije neide urodjeno je to . bog je stvorio zenu od jednog rebra sta bi tek od radijatora

>( Polozicu ja taj test pa ces ti da padnes na dupe samo da znas :D










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 13 | 2012-09-28 , 1:26 PM

ako se dotjeruje ne znaci da je narcisoidan!!! samo je uredan i drzi do sebe :D
a i ta prica: ja pa ja i opet ja, pa moze biti i zanimljiva do odredjene granice... ali i to se moze presjeci pricom JA pa JA ;) a ako on tad ne ukapira da je pretjerao i ne prestane... e onda ovisi samo o nama da li cemo da ga "trpimo i slusamo" ili cemo lagano da odsetamo :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 14 | 2012-09-28 , 1:44 PM

Dusomoja, ne nerviraj se dacu ti ja rebarca al za pasulj :p

devils_angel, ponekad to ja moze i treba da se proveri jer ponekad i kuce ujede bas kad laje ako xd ne odsetas








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 15 | 2012-09-28 , 4:58 PM

Vladi, vec me previse kucica izujedalo, pa oziljke nosim... a kucanje je jedno jako veselo stanje i situacija ;)
a ako vec insitiras, pa dobro... i to cemo da provjerimo da budemo 100% sigurni, prije nego odsetamo :D
uh, dobro si me napomenuo da odem kupiti AnA-Te vrijeme mi je da primim trecu dozu, hvala ti


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Pa on je narcis ?!
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]