Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Devojke pitaju Decki odgovaraju. (Zenska pitanja muski odgovori)
Devojke pitaju Decki odgovaraju.






56
poruka na forumu
2 6



post # 16 | 2012-06-06 , 1:30 AM

Quote (mala_plava_1991)
Koji deo zenskog tela vam je najprivlacniji?Kosa,noge,grudi,zadnjica,stomak,osmeh?

sve sto si nabrojala ali ako moram samo jedno onda biram osmeh
Quote (mala_plava_1991)
koliko cenite devojke koja umeju da sastave vise od dve prosto prosirene recenice?

odmah se zaljubim ako je djevojka odlicnog karaktera a i pametna to je savrsenost za mene
Quote (mala_plava_1991)
Dama na ulici,domacica u kuhinji,kurva u krevetu-savrsena devojka?

ja i ne ali bilo bi svade posto sam ja odlican kuhar i volim kuhat ali globalno DA








718
poruka na forumu
55 286



post # 17 | 2012-06-06 , 9:13 AM

Quote (Atina)
ms.ponasanje,izgled,pamet....

kad bih pitanje razumeo do kraja odgovorio bih ali "MS" ne razumem


Poruku je menjao/la gutabgd - Sreda, 2012-06-06, 9:14 AM


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  Atina



0
poruka na forumu
16 145



post # 18 | 2012-06-06 , 2:12 PM

Quote (gutabgd)
MS

skraceno mislim :D :D


Duboko veruj u ono sto zelis i zapamti izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli!
U zivotu pozeli samo jedno-da nikada ne volis izgubljeno i izgubis voljeno!








718
poruka na forumu
55 286



post # 19 | 2012-06-08 , 3:15 PM

Quote (Atina)
ms

za nas sa ne tako ulicarskim recnikom, moze li prevod ova dva slova?


Poruku je menjao/la gutabgd - Petak, 2012-06-08, 3:16 PM


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 20 | 2012-06-08 , 4:49 PM

Sta smatrate prevarom (u ljubavi-flert, poljubac, sex)... ?








718
poruka na forumu
55 286



post # 21 | 2012-06-08 , 10:19 PM

predavanje srca nekom drugom, a koliko znam veoma je redak poljubac bez necega sem poljupca, o sexu da ne govorim, a flert ja prvi obozavam, i gotovo nikad nije znacio nista sem da ja zelim da pruzim paznju a neko je zeli primiti i to je to, znaci flert po meni nije prevara, poljubac nit nije nit jeste, predaja srca i sex jesu.


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  $teX



318
poruka na forumu
9 13



post # 22 | 2012-06-11 , 2:47 PM

Quote (ket)
Sta smatrate prevarom (u ljubavi-flert, poljubac, sex)... ?

Sex definitivno ;)








56
poruka na forumu
2 6



post # 23 | 2012-06-13 , 0:47 AM

Quote (ace1)
Nikako, svaki covjek bar po jednom, makar i malo je izlagao, znaco takav covjek ne postoi.

iam ih puno samo je pitanje kad ce prvi put da se slaze tako da postoje osobe koje se nisu slagale
barem ja mislim tako za djecu da su iskreni barem nesto vremena dok neotkrije lagat





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 24 | 2012-06-13 , 1:23 PM

I dalje vazi pitanje :Sta smatrate prevarom (u ljubavi-flert, poljubac, sex)... ?
I sta pomislite kad vidite devojku koja vam se svidela(bilo fizicki, bilo intelektualno)?

Pitanje je poteklo jer me je jedan drugar pitao - pa dobro zasto ti se svidja taj i taj, recimo otkidam na ian somerhaldera, pa me pita da li ja zamisljam sex sa njim... %)
Ne! Prvo i osnovno zamisljam kako me zavodi, kako mi prica, kako me osvaja manirima, sarmira... na poslednjem mestu je ona njegova stvar.....

Da li istog momenta pomislite na njenu ...stvar? Tj na sex?








1641
poruka na forumu
171 425



post # 25 | 2012-06-13 , 9:08 PM

Quote (ket)
:Sta smatrate prevarom (u ljubavi-flert, poljubac, sex)... ?


Od poljupca do sexa naravno ,sve je to prevara a i flert mada on vise zavisi od nase svesne odluke dokle cemo otici na putu ka neverstvu.Prevara je prevara nema dobre i lose .








290
poruka na forumu
90 409



post # 26 | 2012-06-16 , 0:33 AM

Quote (ket)
I dalje vazi pitanje :Sta smatrate prevarom (u ljubavi-flert, poljubac, sex)... ?
I sta pomislite kad vidite devojku koja vam se svidela(bilo fizicki, bilo intelektualno)?

Pitanje je poteklo jer me je jedan drugar pitao - pa dobro zasto ti se svidja taj i taj, recimo otkidam na ian somerhaldera, pa me pita da li ja zamisljam sex sa njim... %)
Ne! Prvo i osnovno zamisljam kako me zavodi, kako mi prica, kako me osvaja manirima, sarmira... na poslednjem mestu je ona njegova stvar.....

Da li istog momenta pomislite na njenu ...stvar? Tj na sex?


Poljubac ili sex pa naravno da je to prevara... flert ne bi rekao da je prevara ... ali gledajte da se na tome zavrsi jer od flerta sve krece...
A na pitanje da odmah pomislim na njenu stvar odgovor je NE ma koliko fizicki dobro izgledala ... uvek mi je na prvom mestu razgovor sa tom osobom... paznja njena a i volim pazljivo da slusam kad mi prica o svemu da


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...








718
poruka na forumu
55 286



post # 27 | 2012-06-16 , 1:08 AM

Quote (ket)
Da li istog momenta pomislite na njenu ...stvar? Tj na sex?

ako kazem da necu te slagati, ali i ako kazem ne opet te necu slagati. od situacije do situacije, postoje i one koje su samo za sex, kojima ne zelim da pruzim mnogo vise od toga, koje su samo zamena za ruku, i postoji ona druga grupa zena koje bih svasta pre nego li skinuo i .... izled je krajnje nebitan, i sve p... su slicne nijansa razlike bar po mom dosadasnjem iskustvu malo uza ili malo sira i to je kompletna razlika, tako da ne moram da zamisljam, setim se bilo koje bivse i sasvim je izvesno da je veoma slicna bilo kojoj od njih


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 28 | 2012-06-18 , 3:30 PM

Kad vodite ljubav da li vam je svejedno da li je svetlo ili tama?

Sta mislite o grupnom sexu?

Da li vam je svejedno koliko vam je devojka imala partnera u krevetu pre vas?

Kad je tema o sexu da li ste osoba koja voli da proba sve ili ipak ima nesto sto nebi?
Ako ima Sta je to ? ;)







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 29 | 2012-06-18 , 3:55 PM

Quote (Dusomoja)
Kad vodite ljubav da li vam je svejedno da li je svetlo ili tama?

pa nije bash...volim ipak kad je svetlo :D

Quote (Dusomoja)
Sta mislite o grupnom sexu?

ko zeli, neka radi...ja to ne volim i necu raditi :)

Quote (Dusomoja)
Da li vam je svejedno koliko vam je devojka imala partnera u krevetu pre vas?

ako ti kazem kategoricno NE, te...jer svaki muskarac u potsvesti bar ce jednom pomisli na to sa koliko je bila ili ako mu je rekla da ce da ga to malo preopteretivati...

Quote (Dusomoja)
Kad je tema o sexu da li ste osoba koja voli da proba sve ili ipak ima nesto sto nebi?

Znaci volim da probam nesto....ali i ne volim na primer BDSM, SCAT, PISS, ORGY, SWING & BBW.
(e sad ko zna sta znace ove skratenice ok, ko ne, nek progugla malo) :D


Poruku je menjao/la ace1 - Ponedeljak, 2012-06-18, 4:05 PM










1641
poruka na forumu
171 425



post # 30 | 2012-06-18 , 10:05 PM

Quote (Dusomoja)
Kad vodite ljubav da li vam je svejedno da li je svetlo ili tama?


Vise cula je tu zastupljeno kad je mrak,miris ,sapat ukus....vidim i zatvorenih ociju i otvorene duse


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Devojke pitaju Decki odgovaraju. (Zenska pitanja muski odgovori)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]