Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Devojke pitaju Decki odgovaraju. (Zenska pitanja muski odgovori)
Devojke pitaju Decki odgovaraju.






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 106 | 2013-04-05 , 8:55 AM

Sta oekujes od devojke zene kad obadvoje dodjete sa posla kuci?










290
poruka na forumu
90 409



post # 107 | 2013-04-16 , 7:36 PM

Da ja skuvam kaficu sednemo...odmaramo i malo caskamo... :)


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...








345
poruka na forumu
17 143



post # 108 | 2013-04-16 , 8:49 PM

Dusomoja, da sjednemo i da pijemo kapucino malo da pricamo zezamo se i tako mislim meni je skoro svaki dan tako


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...








3
poruka na forumu
0 0



post # 109 | 2013-04-16 , 9:44 PM

Quote (Atina)
kakva devojka treba da bude da bi bila idealna za vas (ms.ponasanje,izgled,pamet....)

Sto se izgleda tice. verujem da jedna slika govori vise nego hiljadu reci. ;) Pozeljno je da tako izgleda ali ne i presudno. Na prvom mestu doticna mora imati dobre karakterne osobine i mora biti "jaka tvrdjava". Sve ostalo je manje bitno. :)


Fajlovi: 2222539.jpeg (4.4 Kb)

Poruku je menjao/la VelikiZliVuk - Utorak, 2013-04-16, 9:59 PM








399
poruka na forumu
155 997



post # 110 | 2013-04-16 , 10:30 PM

Kako vas osvojiti? :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








3
poruka na forumu
0 0



post # 111 | 2013-04-16 , 10:51 PM

Mnogobrojne odgovore ces naci u komentarima jace polovine. ;)








399
poruka na forumu
155 997



post # 112 | 2013-04-16 , 10:58 PM

Zašto volite da dajete lažnu nadu, da vučete za nos za nos devojku sa kojom ne želite biti u vezi ali želite da i ona bude zaljubljena u vas? Ne mislite da je to ružno,loše,sebično?


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








121
poruka na forumu
177 378



post # 113 | 2013-04-16 , 11:00 PM

To sve zavisi od osobe do osobe jbg ne mozemo svi mi biti cvijecke naravno kao sto ni vi zene niste sve cvijecke to se desava sa obje strane tako da je jednostavni odgovor da su neke osobe jednostavno takve :)








3
poruka na forumu
0 0



post # 114 | 2013-04-17 , 0:03 AM

Quote (Kratos)
da li vam je tsko da priznate sta osecate (recimo prema devojci...)?

Ne nije mi tesko... Emocije postoje da bi se iskazivale/pokazivale. Ako ih krijem zasto ih onda imam.

Added (2013-04-16, 11:03 PM)
---------------------------------------------

Quote (VelikiZliVuk)
Zašto volite da dajete lažnu nadu, da vučete za nos za nos devojku sa kojom ne želite biti u vezi ali želite da i ona bude zaljubljena u vas? Ne mislite da je to ružno,loše,sebično?

Obicno je to zato sto je nekom dosadno ili ima strah od toga sto bi se u nekim buducim danima mogao pitati "sta bi bilo da nisam propustio sansu kod neke druge". A tu je i pokazivanje velicine ega pred drustvom. Imam primer takve osobe kod kuce. U sustini takve osobe su pune sebe i lake za prepoznavanje. Mada neshvatljivo mi je zasto govoris to za ceo nas rod? Nismo svi isti. Ima i devojaka koje imaju iste one navedene osobine.








399
poruka na forumu
155 997



post # 115 | 2013-04-17 , 0:08 AM

Quote (VelikiZliVuk)
Mada neshvatljivo mi je zasto govoris to za ceo nas rod? Nismo svi isti. Ima i devojaka koje imaju iste one navedene osobine.

Ma daleko bilo da smatram da su svi isti, samo sam htela odgovore od nekih koji su se našli u takvoj ili sličnoj situaciji :)

Da li prihvatate sastanke sa ženskim osobama radi prijateljstva ? Ili se sve svodi da, ako vam se dopadne, prijateljstvo bacate u zaborav?
Koja je najneobičnija navika koju je imala neka vaša devojka?


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








1006
poruka na forumu
50 416



post # 116 | 2013-04-17 , 2:02 AM

Quote (Kajolani)
Da li prihvatate sastanke sa ženskim osobama radi prijateljstva ?

Mozda ranije da, ali sada nema sanse. Imam vec jednu koja me smara o svojim raskidima i mirenjima sa jednim deckom. Strasno... %)

Quote (Kajolani)
Ili se sve svodi da, ako vam se dopadne, prijateljstvo bacate u zaborav?

Ne, ali ne mogu da kazem da nisam padao u iskusenje.

Quote (Kajolani)
Koja je najneobičnija navika koju je imala neka vaša devojka?

Ne secam se. :)












2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 117 | 2013-04-17 , 5:07 AM

Sta je ono sto vas najvise nervira kod zena ? :p I zasto podrazumevate da musko "mora" da se izivi pre nego sto se veze za jednu ? (ne mora radi braka moze i radi veze uopste ;) )


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








142
poruka na forumu
234 1993



post # 118 | 2013-04-17 , 5:16 AM

Quote (majce_bg)
Sta je ono sto vas najvise nervira kod zena ?


komentarisanje drugih osoba... i ljubomora... i cekanje duze od 10 min!

jednom sam izisao s curom koja nije bog zna sta ali je doslovno svaku djevojku koja je prosla prokomentarisala... naravno svi komentari su bili negativni... "vidi ove kakva je..." "vidi jest se ova ruzno nasminkala" "vidi ova kao da nosi peskir na glavi" tol'ko me iznervirala da sam je samo pitao ima li ona kuci ogledalo i otisao!

ljubomora mislim na onu prekomjernu ljubomoru...

cekanje... 5 min se inace ceka... 10 iz prijateljstva... 15 iz ljubavi... vise od 15 min samo budale cekaju!


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 119 | 2013-04-17 , 5:20 AM

LoveDoctor, Tacno sam znala da ces se ti javiti :p

A zasto muski moraju da nazivaju "ku*vama" one likuse koje imaju vise muskaraca , kad i sami znaju da nije fer i da oni kad rade to isto ispadaju frajeri ? :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








142
poruka na forumu
234 1993



post # 120 | 2013-04-17 , 5:23 AM

Quote (majce_bg)
A zasto muski moraju da nazivaju "ku*vama" one likuse koje imaju vise muskaraca , kad i sami znaju da nije fer i da oni kad rade to isto ispadaju frajeri ?


pa naravno muskarac s vise cura je dobar muskarac... zena s vise frajera je losa zena!!! :p


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Devojke pitaju Decki odgovaraju. (Zenska pitanja muski odgovori)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]