Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Devojke pitaju Decki odgovaraju. (Zenska pitanja muski odgovori)
Devojke pitaju Decki odgovaraju.






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 121 | 2013-04-17 , 5:24 AM

Quote (LoveDoctor)
pa naravno muskarac s vise cura je dobar muskarac... zena s vise frajera je losa zena!!!


To je upravo ono sto ne kapiram :p al dodushe posto je odgovor od tebe nije iznenadjujuce :p hug


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








142
poruka na forumu
234 1993



post # 122 | 2013-04-17 , 5:26 AM

Quote (majce_bg)
To je upravo ono sto ne kapiram


sad ce Doco to tebi lepo da objasni...
evo uzmi za primjer da imas jedan kljuc koji otvara 10 razlicitih brava... to je dobar kljuc zar ne???
a ako imas jednu bravu koju otvara 10 razlicitih kljuceva... to je losa brava!!! :) :9


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 123 | 2013-04-17 , 5:29 AM

Quote (LoveDoctor)
evo uzmi za primjer da imas jedan kljuc koji otvara 10 razlicitih brava... to je dobar kljuc zar ne??? a ako imas jednu bravu koju otvara 10 razlicitih kljuceva... to je losa brava!!!


Da mi je dinar za svaki put kad sam cula ovaj jadan izgovor bila bih multimilioner ;) to je samo glupi izgovor muskog sveta kojima opravdavaju sebe ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








399
poruka na forumu
155 997



post # 124 | 2013-04-17 , 3:59 PM

Quote (majce_bg)
Da mi je dinar za svaki put kad sam cula ovaj jadan izgovor bila bih multimilioner to je samo glupi izgovor muskog sveta kojima opravdavaju sebe

baš tako gj


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 125 | 2013-04-17 , 8:13 PM

Quote (majce_bg)
Da mi je dinar za svaki put kad sam cula ovaj jadan izgovor bila bih multimilioner ;) to je samo glupi izgovor muskog sveta kojima opravdavaju sebe ;)

Potpisujem.
Ovo je apsolutno tacno hug :* .
Na zalost slabije devojke tu puknu i lose se osecaju jer ne umeju da dignu gard i urnisu muski ego jednostavnom istinom.


Poruku je menjao/la Korisnica - Sreda, 2013-04-17, 8:21 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








142
poruka na forumu
234 1993



post # 126 | 2013-04-17 , 8:21 PM

mozete vi govoriti da je to glupi izgovor musog sveta... ali vi zene ste uradile da to tako bude, nismo mi!

Mi muskarci kad vidimo curu koja je bila sa svakim nama je odbojna... neprivlacna i najvise sto bi uradili s njom je da bi je iskoristili i ostavili... mada dosta muskaraca ne zeli ama bas nista od takvih djevojaka.
Dok vi zene kad vidite nekog muskarca koji je bio sa hrpom cura... vama je on zanimljiv i zelite da budete sa njim naivno se nadate da cete vi biti nesto drugo i da cete ga uspjeti promijeniti...


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 127 | 2013-04-17 , 8:37 PM

Quote (LoveDoctor)
mozete vi govoriti da je to glupi izgovor musog sveta... ali vi zene ste uradile da to tako bude, nismo mi!

Eto sam potvrdjujes da je to glup izgovor.

Quote (LoveDoctor)
Mi muskarci kad vidimo curu koja je bila sa svakim nama je odbojna... neprivlacna i najvise sto bi uradili s njom je da bi je iskoristili i ostavili... mada dosta muskaraca ne zeli ama bas nista od takvih djevojaka.


Ne nego gresite gadno u pogledu toga da je svaka promiskuitetna devojka rava. Rave naplacuju a promiskuitetne devojke ne vec uzivaju isto i kao i promiskuitetni momci.I da,muski vole takve jer umeju i ono sto od devojke retko ko bi se usudio da trazi.I pametne devojke vole takve promiskuitetne momke jer bi radili i ono na sta obicni momci u Srbiji gledaju sa nipodastavanjem a ume i te kako da prija.Samo pametna devojka zna da tu nema ni e od emocija vec samo strast.

Quote (LoveDoctor)
Dok vi zene kad vidite nekog muskarca koji je bio sa hrpom cura... vama je on zanimljiv i zelite da budete sa njim naivno se nadate da cete vi biti nesto drugo i da cete ga uspjeti promijeniti...


Naivne/mlade/zaljubljene devojke da ali realne se sklanjaju od takvih jer su uglavnom emotivno i duhovno prazni propaliteti koji nista osim setanja od jedne do druge ne znaju u zivotu i ne vrede kao osobe.
Sta je radio jednoj to ce i drugoj,dobri su za izbegavanje osim u slucaju da zeli neko sam sebi da unisti zivot.


Poruku je menjao/la Korisnica - Sreda, 2013-04-17, 8:40 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 128 | 2013-04-18 , 1:16 AM

Quote (Korisnica)
Naivne/mlade/zaljubljene devojke da ali realne se sklanjaju od takvih jer su uglavnom emotivno i duhovno prazni propaliteti koji nista osim setanja od jedne do druge ne znaju u zivotu i ne vrede kao osobe. Sta je radio jednoj to ce i drugoj,dobri su za izbegavanje osim u slucaju da zeli neko sam sebi da unisti zivot.


Ja mislim da ja ovo bolje ne bih srocila :) svaka cast mila totalno te podrzavam i isto mislim gj


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 129 | 2013-04-25 , 11:56 PM

Quote (majce_bg)
Naivne/mlade/zaljubljene devojke da ali realne se sklanjaju od takvih jer su uglavnom emotivno i duhovno prazni propaliteti koji nista osim setanja od jedne do druge ne znaju u zivotu i ne vrede kao osobe. Sta je radio jednoj to ce i drugoj,dobri su za izbegavanje osim u slucaju da zeli neko sam sebi da unisti zivot.


korisnice svaka ti ko u Negosa xaxaxaxa ali dopuna devojke nikad nece onog koga ni jedna nece nego koga oce sve , to je stvarnost mada ni mladje nisu vise emotivne kao nekada ali svaka cast izuzecima :D :D :D








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 130 | 2013-04-26 , 3:51 AM

Quote (Impi)
ali dopuna devojke nikad nece onog koga ni jedna nece nego koga oce sve , to je stvarnost mada ni mladje nisu vise emotivne kao nekada ali svaka cast izuzecima


Hahahahahahah :) ja sam uvek izuzetak to smo utvrdili :) :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Chip



61
poruka na forumu
10 55



post # 131 | 2013-04-27 , 4:53 PM

tu sam za svaki odgovor


every saint has a past every sinner has a future








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 132 | 2013-05-07 , 8:07 PM

Chip, e da vidimo oces li biti :D

U vezi si sa devojkom par meseci i dodje do mazenja uzbudjenja ma sve ono prokljucalo
i ona kaze nemogu :D
Sta ces uraditi?
A pruza ti se prilika za pola sata neka te pozvala da izadjete ?










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 133 | 2013-05-07 , 8:21 PM

Quote (Dusomoja)
U vezi si sa devojkom par meseci i dodje do mazenja uzbudjenja ma sve ono prokljucalo
i ona kaze nemogu
Sta ces uraditi?
A pruza ti se prilika za pola sata neka te pozvala da izadjete ?

Sve zavisi. :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 134 | 2013-05-07 , 8:26 PM

Macor, Od cega?
Macak to nije odgovor nadji se ma mestu i odgovori ili cuti zauvek :D










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 135 | 2013-05-07 , 8:29 PM

Quote (Dusomoja)
Od cega?
Macak to nije odgovor nadji se ma mestu i odgovori ili cuti zauvek

Pa od toga sta osecas prema toj devojci i da li je ona uopste vredna cekanja.
Ako je vredna, onda nema problema.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Devojke pitaju Decki odgovaraju. (Zenska pitanja muski odgovori)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]