• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Aman zeno, ne mogu vise...
Aman zeno, ne mogu vise...






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-06-05 , 3:12 PM

"Veoma iscrpljen muškarac" pozvao je policiju u Vajblingenu da mu "pomogne da se izbori za zasluženi noćni odmor".

Muškarac je policajcima ispričao da je oženjen 18 godina, da ima dvoje dece i ženu koja ga "ponižava i dominira njime", te je zbog toga pre četiri godine napustio bračnu postelju.

Nedavno je odlučio da se razvede i "odseli se kako bi napokon imao mira, posebno kad želi da bude odmoran ujutru kad ide na posao" što je, kako je objasnio policiji, "trenutno nemoguće".

Njegova supruga, i dalje, "svake noći dolazi i traži da on ispunjava bračne obaveze".

Da li verujete da postoje takve zene i kako izaci na kraj s njima
A jos bolje pitanje da li postoji muskarac koji kaze nemogu vise
:D







  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 2 | 2012-06-05 , 3:54 PM

Mislim da nema muskarca koji kaze ne mogu vise... hahahahah to je prosto nemoguce hahahaha





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 3 | 2012-06-05 , 3:58 PM

Quote (ket)
Mislim da nema muskarca koji kaze ne mogu vise... hahahahah to je prosto nemoguce hahahaha


e kako sto je rekla Dusomoja, bilo je jedna nifmomanka, ja sam citao ...da sve partnere kojih je bila, pozivali su policiju da ih spasava...jer ova je bila Maratonac, al u bukvalnom smislu na rec... po 24h znaci non stop seks, seks i samo seks...
Pa jbt i nimfomanku i sve... kako nema da pobezes...a tako skoro po 1 mesec..pa ne znam ko bi to mogao izdrzati?







  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 4 | 2012-06-05 , 4:04 PM

Nimfomanke su ekstremni slucajevi, nisu sve zene nimfomanke, a ja sam mislila na normalne zene! ;)

Nimfomanija ili hiperseksualnost je preterana seksualna želja, koja vodi promiskuitetnom ponašanju. To je psihološki poremećaj čiji su simptomi hiperaktivni libido i opsesivna želja za seksom. U ovom stanju žena ima potrebu za zadovoljenjem do te mere da je zavisna od seksa.
Termin ninfomanija koristi se samo za žene. Kod muškaraca je to satirijaza.
Kako prepoznati hiperseksualnu ženu?
Kako prepoznati nimfomanku od žene koja uživa u seksu? Žene koje vole seks probude se i usnu misleći na seks. Nimfomanke se probude i usnu misleći i praktikujući seks. Nimfomankama je veoma teško da održe dužu vezu ukoliko partner nema slične potrebe i može da zadovolji njihove ekstremne seksualne apetite, što je redak slučaj. Njene emocije su prigušene, seksualni život uglavnom dosadan, a retko je zadovoljna uprkos čestom orgazmu.
Kada je nimfomanija problem?
Kada žena prihvati da joj dani budu ispunjeni samo ukoliko je imala seks, čak i sa potpunim strancem. Ili kada zbog nedostatka istog dolazi do maničnih promena raspoloženja. O kondomima da ne govorimo.
Da li su termin "nimfomanija" izmislili muškarci?
Neki smatraju da su termin nimfomanija izmislili muškarci i to samo iz jednog razloga - da zaštite svoj ego. Takvom etiketiranju skloni su oni muškarci koji imaju problema s impotencijom, boje se da pokažu osećaje ili se stide i ne znaju se nositi sa partnerkom koja ima snažan seksualni nagon.
Šta je "normalna potreba za seksom"?
Na početku svake veze potreba za seksom je česta. Može li se zbog toga početna faza veze opisati kao period nimfomanije, a ono što dolazi kasnije sa sve ređim seksom kao normalni period? Šta sa parovima koji i nakon nekoliko godina uživaju u seksu dva puta dnevno? Jesu li oni hiperseksualni?
Puno je pitanja, a malo odgovora. Još manje valjanih definicija, s obzirom da seksualni nagon varira od osobe do osobe.


Poruku je menjao/la ket - Utorak, 2012-06-05, 4:06 PM








56
poruka na forumu
2 6



post # 5 | 2012-06-06 , 1:42 AM

bio sam sa jednom ninfomankom bila je savrsena mislim sto se tice izgleda a i karaktera ali poslije divje sedmice ostavila me jer sta je previse je previse nikom ne zelim toga pogotovo jer musko nije sposobno pratit ovaku zenu i nema veze sta svaki kaze ja bi mogao





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-06-07 , 1:46 AM

Citala sam nedavno da je nimfomanija sve cesca i kod muskaraca. Tj. da je u vecem porastu nego kod zena.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-06-07 , 3:58 PM

Ma koliko da je smesno ili ne zamisljivo da neki muskarac kaze nemogu vise ipak se sve desava iza neki zatvorenih vrata.
Celi zivot se uvek pricalo o muskarcima njima nikad dosta i bla bla bla ali vrata su se otvorila i doslo je do jave da ima dosta zena koje maltetiraju muskarce kao gore nevadena
Istina je jer je bilo u novinama a sto je najvece cudo to su turci koji ne rado pokazuju svoju zenu ili o njoj drugima pricaju onda zamislite kako je tom jadniku bilo :D :D %)
Ja mislim da takvim zenama treba par vibratora a muskima javna kuca :D :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 8 | 2012-06-10 , 4:31 AM

Moj covek kad bi meni rekao da ne moze, ja bih zavezala i nastavila ;)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2012-07-07 , 11:28 AM

Quote (Leksi)
Moj covek kad bi meni rekao da ne moze, ja bih zavezala i nastavila

%) %) jbt Pa zar bi ga silovala crna Leksi :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 10 | 2012-07-13 , 5:21 PM

Quote (Dusomoja)
Pa zar bi ga silovala crna Leksi

Znas mene da bih. :)
Seksa i vode nikad dosta :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Fol



137
poruka na forumu
1 14



post # 11 | 2012-07-13 , 5:24 PM

Убоо сам је три пута у исто место и она остала жива...


Fol Nić





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 12 | 2012-07-13 , 5:28 PM

Fol, dok se trza dobro je :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Fol



137
poruka na forumu
1 14



post # 13 | 2012-07-13 , 5:31 PM

изкористим док је врућа


Fol Nić





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 14 | 2012-07-13 , 5:32 PM

Fol, naravno, nije dzabe Venera najtoplija planeta :) :p


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Fol



137
poruka na forumu
1 14



post # 15 | 2012-07-13 , 5:37 PM

Нисам био тамо, ал кад паднем с, Марса, опак сам...


Fol Nić


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Aman zeno, ne mogu vise...
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]