• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Unutrasnja Lepota
Unutrasnja Lepota






759
poruka na forumu
24 112



post # 1 | 2012-07-14 , 1:54 PM

Da li je unutrasnja lepota prava, ili time samo lazemo sebe da smo nasli takvu osobu, posto kraj sebe nismo uspeli pronaci osobu fizickog izgleda kakvu volimo ? %)
_______________________________________________

Ja iskreno mislim da ta lepota mora postojati, ali da je bas svi ljudi i nemaju <_<


Poruku je menjao/la valdemonij - Subota, 2012-07-14, 1:55 PM





  Fol



137
poruka na forumu
1 14



post # 2 | 2012-07-14 , 1:56 PM

може да буде ал не мора да значи..

од све лепоте волем кад се тресе--



Fol Nić





  Cara



53
poruka na forumu
43 263



post # 3 | 2012-07-14 , 3:48 PM

pa sigurno da je bitnije kakva je osoba iznutra jer sta ce ti i miss svita ako nema ono nesto usebi sa cim bi te privukla jer lipota je prolazna kad tad ostarimo i vise vanjski izgled nije toliko bitan :D


I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....








1641
poruka na forumu
171 425



post # 4 | 2012-07-14 , 3:55 PM

Unutrasnja lepota jednog bica,iskrenost jednostavnost..o tome sam pisao ovih par meseci :(





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-07-14 , 5:18 PM

Unutrasnja lepota je energija kojom zraci jedno ljudsko bice.
Moze se osetiti i prepoznati. A jos ako nam pase, pogodilo smo kao prstom u ..... :)

Laze svako ko kaze da je samo ona bitna, ima malo i u tome kako je zapakovana.
Da li je lepo i malo manje lepo upakovana, a to je ona fizicka lepota.

Meni licno je vazno da muskarac je susta suprotnost meni. A za takvog sam se udala.
Jer ne bih mogla podneti da je lep kao ja lol salim se ;)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 6 | 2012-11-30 , 7:48 AM

Nemaju je svi ljudi,na zalost,lepo pise valdemonij.
A ne znam kriterijumi su razni a ja bi oba.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2014-01-08 , 10:31 PM

Quote 0k0moje ()
Da li je unutrasnja lepota prava, ili time samo lazemo sebe da smo nasli takvu osobu, posto kraj sebe nismo uspeli pronaci osobu fizickog izgleda kakvu volimo ?

Unutrasnja lepota je iskrena i prava,samo nazalost nedovoljna je ona sama.
Ta lepota i je u biti jedinstvena i ne prolazna jer ona vanjska ce proci a ona unutrasnja ostaje
Nazalost mi smo ziva bica i verujemo u svoje oci ona su nam potvrda na ono sto srce kaze i ako one isto kazu kao srce onda je to dvostruka lepota ;) :*










387
poruka na forumu
90 1169



post # 8 | 2014-01-08 , 10:46 PM

Quote Leksi ()
Unutrasnja lepota je energija kojom zraci jedno ljudsko bice.


Slazem se sa Leksi, to je ono sto osoba treba da ima,dzaba njoj lepota kad nema to ono :)

inace ja bih onu zlatnu sredinu negde na pola puta XD :D




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Unutrasnja Lepota
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]