• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kad rijeci zabole
Kad rijeci zabole






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-08-22 , 11:59 PM

Koliko god se trudili, koliko god se razvijali i učili u životu, koliko god radili na sebi, razvijali svoju duhovnost, toleranciju, razumjevanje, ljubav...koliko god davali....dogodi se da nas zaboli jedna jedina izgovorena riječ....

pitate li se u takvim slučajevima jeste li možda preosjetljivi?
razgovarate li sa svojim partnerom o tome što vas je povrijedilo?
ili čuvate svoju bol u sebi? :)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-08-23 , 0:33 AM

Samo jednom zivotu sam povredjena recima.
I tada sam ocvrsnula.
Jer nije me majka rodila da trpim likove koji mi nisu dorasli, i koji mi pri tome nisu u rodu.

Sada kada sam u braku, tezim da imam normalan razgovor.
Preosetljiva nisam. Niti osetljiva.
Hladna i proracunata. Cak sam ja ona koja ume da izgovori nesto tako hladnokrvno da povredim sugovornika.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








437
poruka na forumu
65 203



post # 3 | 2012-08-23 , 2:59 AM

Quote (Leksi)
Samo jednom zivotu sam povredjena recima.
I tada sam ocvrsnula.
Jer nije me majka rodila da trpim likove koji mi nisu dorasli, i koji mi pri tome nisu u rodu.

Slazem se iako me kad kad uvrede jer ono ne hvalim se ,ali zgodna sam i lijepa onda mnoge cure idu oko moga decka mene zadirkuju jednom je se napio i nagovorili su ga na nesto sto ne bih volela da pricam....Plakala sam danima jako su me provredili nisam izlazila mesec onda sam shvatila nije se lijepo osvecivati ,ali ovo im duzna sigurno necu ostati.... ;) ;)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-03-30 , 6:21 PM

Mogu reci preosetljiva sam po pitanju povreda recima,ponekad mozda to i ne zvuci za druge tako koliko mene povrede
Mnogo puta se zna desiti da to gutam u sebe ali nemogu zaboraviti dok opet ne zadirnem te reci i nabijem ih na nos onome ko ih meni upucivao
I dalje se ne osecam bolje osecaj boli je u meni postavljam sebi pitanja da li sam mu trebala reci ili ne mada u tom slucaju mislim da nebi nista promenilo jer je tu potrebno vise od reci.

Ponekad me plasi da ja to mozda isto ne cinim nesvesno e tek tad me dusa zaboli jer znam namerno nebi mogla osim ako je bjes i svadja samo sto i nakon toga budem svesna sta sam rekla pa pokusam pojasniti i izviniti se.

Added (2013-03-30, 4:21 PM)
---------------------------------------------
Da li vredi govoriti pricati ako sam ne oseti da me povredio
iskreno neznam
istina je lako sam povredljiva ali eto uvek se nadam procice to promenicu se ja
Samo kad mi postane sve svejedno jedno znam bice kasno











387
poruka na forumu
90 1169



post # 5 | 2013-03-30 , 7:19 PM

Quote (Leksi)
Samo jednom zivotu sam povredjena recima.
I tada sam ocvrsnula.


Slazem se sa Leksi,naravno da te ocvrsnu :) Dosta toga sam naucio i istrpeo sto ne verujem da je polovina ovde dozivela i evo me i dalje stojim na nogama jaci nego ikad. :D










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2013-04-01 , 5:02 PM

Quote (Incredible)
Rijecu su nekad ostrije od zileta,sasijecu tako duboko u korenu i takvu bol znaju da nanesu,nema tog samara,udarca,koji takvu povredu nanese ehhh a jos kad ih izgovori neko ko ti je ............


+1

Ako me ista moze povrediti onda su to svakako reci i postupci.
Nekako obicno se i desi da te povrede oni najblizi, valjda je to "normalno".
Jer niko ne moze da te povredi kao neko ko ti je blizak i do koga ti je stalo, pa bio to partner, prijatelj, clan porodice.

Quote (Leksi)
I tada sam ocvrsnula.


Slazem se sa tobom, nekako sam sada oguglala na neke stvari i prosto me ne doticu kao ranije.
Ranije se desavalo da provedem celi dan plakajuci sto je neko rekao to ili uradio ovo ili ono, e sada toga vise nema.

Sto kaze Leksi nije mene moja mama rodila da bih ja kidala zivce svoje.. sada samo iskuliram, cuvam sebe i svoje zdravlje.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2014-01-18 , 1:21 PM

Najvise zabole reci od onih koje volimo dal to fam ili voljena osoba uvek je tako
A sto je najgore oni ne shvacaju da te povrede
ponekad se pitam cinim li isto
ponekad razmisljam o razlikama samo eto to je uvek tako bilo i bice.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2014-02-14 , 0:18 AM



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 9 | 2014-02-14 , 5:48 AM

strumfi upravo tako nemam sta vise da dodam na ovo sve receno :D gj








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 10 | 2016-01-11 , 10:30 PM

I najvise zabole i povrede reci onoga ko nam je i previse znacio.... Cesto takve reci "operu" svu lepotu kojoj se oko divilo.Dajemo po neku rec svakodnevno, na neki nacin. ...neke zabole, neke nasmeju...

Reči su alatka, treba imati znanje njima upravljati.


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2016-03-09 , 11:18 PM

Kad dodje tako taj dan i zabole te reci ja vam zelim da imate nekoh kao sto ja imam a to je jedan dobar drug priatelj koi vas ohrabri podigne vam glavu i kaze .. idemo dalje




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kad rijeci zabole
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]