• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ne obracanje paznje oko sebe
Ne obracanje paznje oko sebe






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 16 | 2013-09-12 , 9:51 AM

Iskreno receno kad sam zaljubljena ne krijem nipretkim
Znaci nebitno je gde sam za mene postojimo smao nas dvoje a ne svet oko nas
Da se odma razumemo necemo se svlaciti i prelaziti granicu koja je poljubac i nezan dodir u javi. :D










782
poruka na forumu
47 137



post # 17 | 2013-09-12 , 6:10 PM

Naravno da mi ne smeta, sve dok je u granicama dobrog ukusa.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 18 | 2017-04-19 , 9:58 PM

Bas sam tela smisliti gde ovo da vam opisem i evo nadjoh slicno

Bila sam juce u prodavnici i prolazim pored jednog para onako sredina 30 setih godina niski obadvoje ali su mi privukli paznju pricali su nas jezik.
Ona nesto gleda i govori mu on se okrene iza pa prema njoj i uhvati ju za dupe zbunjen  smeh 
Ona na to jesi ti normalan svi nas gledaju smeh 
Uzela sam sta mi trebalo i zaputila se na kasu kad ne prodje pola min idu i oni a izmeddju mene i njih neka baka tako da se i dalje cuje sta pricaju hahahah.
Verujte suzdrzavala sam se od smeha lol 

LJudi verovali ili ne ja sam mislila izbice sex u sred prodavnice lol 
Kod Kase on gleda neku cokoladu pa se obrati njoj a pri tom ju zagrli i kaze ufffff jedva cekam da izadjemo svu cu te ...hahahhahah ja sam platila i izasla sela sam u Auto i umirala od smeha
Zapitala sam se sta je to kakva to vrsta i kako im nije jasno gde se nalaze da ih uvek neko razumiti moze.
I ne samo to vec i ta potreba dali je to  nenormalno ili normalno ili sam ja vanzemaljac hahahha










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 19 | 2017-04-19 , 11:48 PM

Dusomoja, ti si vanzemaljac :p :p ;)

Pa ja iskereno kad sam negdje nema fackanja tog , pa sta i da me "lupi" cojk mi je lol 
ja nikad to ne gledam : sta ce ko reci,  vala nekad ga i sama izazovem ,, odem namjerno kod nekih seki stavri i kazem da bi ovo ono, a ostalo se desva kod kuce,  tu sve rade pogledi i ostalo , i samo cujem tad: Mela ubit cu te, jesi ti noramalna :D 

a kad sam sa svojim curam, ljudi moji da vi cujete sta na tri pricamo,komentarisem ... i jos kad se pocnemo da smijemo... aman ,to je znaci pisanje.. jednom nam je cak kobar prisao i pitao sta je toliko smijesno ,ja ne znam mozda je covjek htio da kaze da stisamo.. a jednom na pargingu sam zamola se upiskila u gace od smijeha :D  jer je naisao neki lik ,jer nismo obracale sta radimo .a da znate sta smo radile ... covjek je znaci samo prosao pored nas tri i ono nije mogao da dodje sebi .... meni je sad to smijesno... i smijem se dok pisem.. mozda vama nije al ja kad zamislim tu situaciju aman lol

tako da ne gledam sta se desava oko mene ... i sta narod radi.. ja uzivam u danu i osmijehu :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ne obracanje paznje oko sebe
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]