• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Preboljeti nekoga
Preboljeti nekoga






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-08-26 , 10:00 AM

Svi smo mi u životu preboljeli nekoga,ili smo još u tom procesu...
Na koji način ste uspijeli preboljeti osobu koju ste voljeli ili volite a ipak niste skupa ?...










1641
poruka na forumu
171 425



post # 2 | 2012-08-26 , 3:04 PM

Zavisi od osobe,koliko je emotivna.Ako je voljena osoba ...ona prava ,nikad je ne mozes preboleti.Zakljucas je u nekom delu tebe i polako nastavis da zivis dalje al sa osecajem da si imao tu srecu da iskreno volis i budes voljen.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-09-12 , 10:28 PM

Bude mi tesko. Ali uspem ja to prekriti kako treba.
Prebolim ja tu osobu u solidnom vremenu.
Sam mi da do znanja da ga se treba preboliti.
Tako je po pitanju svega, bilo da se radi u ljubavi bilo da je prijateljstvo u pitanju.
Kad tolike godine mogu bez rodjenog brata mogu bez svih ostalih.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-09-17 , 11:18 AM

Naravno tesko je ali kako meni neko kaze sve sto se mora nije tesko ;)

Tesko je preboleti i zaboraviti one koje sam mnogo volela naprimer moju prvu ljubav niti cu zaboraviti niti preboleti ikad
Iz razloga sto je prav ljubav bio iz razloga sto me nosio na dlanu sto me na dlanu nosio sto se kaze
kako da ga prebolim kad ga svaku g vidim i cini mi se iz g u g da je bolji :D

Tesko je isto preboleti one koji su me pogazili psihicki iz razloga
Jer sam takodje mnogo volela ali eto nekako takvi pomognu sami da ih prebolim
jer nastave da mi guraju noz u ranu samo kad tad ta rana podje da se navikava na sve pa i na taj noz
Postaje imuna
Na sve ljubavi ostace samo lepe uspomene lose se ne pamti dugo barem ja ne







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-09-17 , 3:50 PM

Quote (Dusomoja)
Tesko je isto preboleti one koji su me pogazili psihicki iz razloga

Nije tebi tesko preboleti njih, nego ono sto su oni rekli.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








63
poruka na forumu
10 58



post # 6 | 2012-09-18 , 12:43 PM

Alkohol sve liječi bar na par sati , a kad prođu ti sati malo odmoriš pa opet isto ... i tako ponavljaj dok ne nestane svaki osjećaj hahah .... ;) sminka


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 7 | 2012-09-18 , 4:28 PM

Sve se da preboleti. (govorim o bivsim partnerima)

Quote (Leksi)
Kad tolike godine mogu bez rodjenog brata mogu bez svih ostalih.

Sad si me potsetila na moje drugarice :( uvek se setim njih kada zapadnem u taj krizni period, misleci da nikad necu preboleti raskid i kazem da see svaki decko, svaki bivsi prijatelj moze preboleti, ako je otisao svojim putem, ako je i dalje ziv..jer jednostavno da je bilo sudjeno i obostrano bili bi ste skupa.

A kada nekog nema i znate da ga ne mozete vratiti, onda nikad ne prebolite, vec naucite ziveti sa time, kako? Ni sam covek ne zna kako :(

Kako sam ja do sada uspevala nekog da prebolim?
Tako sto sam se okrenula drugim stvarima, novim ljudima, tako sto sam promenila svoje prioritete i pre svega stavila sebe na prvo mesto..sebe i svoje zdravlje.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 8 | 2012-09-19 , 8:37 PM

Morena, mnogo je taj period bolan. To je onaj bol kad raskinete s nekim koga mnogo volite samo milion puta jaci.
I sutradan kad se probudis, i ako vidis sve one ljude oko sebe, shvatis da je ustvari sve prazno.

I ako bez njega mogu koji je bio moja maza, dusa. Mogu bez svakoga. Jedino bez kiseonika se ne moze. Tako kaze seksi dr House.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2014-03-26 , 10:34 AM

A noći su mi najgore. Vraćaju mi sve zajedničke uspomene. Lijepe i sretne trenutke. I zafališ mi. Zafali mi da znam da si kraj mene u svakom momentu, da vjeruješ u mene kada osjećam manjak samopouzdanja, da mi kažeš da me voliš kada to najmanje zaslužujem. Suze poteknu, pa ih zaustavim. Pokušam preusmjeriti misli, ali na kraju se sve svede na tebe, opet. Posljednja si moja misao kada krenem spavati, prva kada se probudim. Vješto prekrivam svu bol koju mi prouzrokuješ, uvjeravam druge da mi je svejedno, a nešto se slomi u meni svaki put kada te spomenu...










266
poruka na forumu
366 513



post # 10 | 2014-03-26 , 11:58 AM

To je bolan proces, kroz koji svako bar jedanput u zivotu mora da prodje. Meni prilicno pomaze kada sebi kazem: "Ko zna zasto je to dobro.". I zaista verujem u to. Covekov najveci prijatelj u takvim ili slicnim situacijama je vera u nesto, nebitno sta. Vera nas i odrzava u zivotu, pa zasto ne bi i u ovome. :D

P.S. Ne mislim samo na veru u neku religiju.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2014-05-14 , 11:54 AM

Ehhhhh po tome sam najbolja glumica kad je u pitanju preboleti nekog :)










1641
poruka na forumu
171 425



post # 12 | 2014-05-14 , 7:04 PM



Fajlovi: 7503444.jpg (18.4 Kb)


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Preboljeti nekoga
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]