• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Paralelne veze
Paralelne veze



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-09-09 , 9:03 PM

Sta mislite o paralelnim vezama?
Da li ste ikada bili u takvoj vezi?
Da li mozda nekog poznajete ko vodi takav nacin zivota?
Da li je tesko biti u takvoj vezi?
Sta biste uradili da saznate da je vas partner u takvoj vezi, nakon mnogo godina provedenih s vama?


Poruku je menjao/la Leksi - Nedelja, 2012-09-09, 9:03 PM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-09-09 , 9:09 PM

Sta mislim hmm

Pre jedno 10g sam imala takav slucaj licno ja
trajao je mesec dana iz razloga sto se nisam mogla odluciti
i priznati sebi koga volim
Tesko je bilo a sto je najteze svaki put bi cula od jednog i drugog
odluci se %)

Odlucila sam se tad a dan danas s epitam da li sam pametno odlucila,sad je kasno jbg
Neznam kako bi reagirala ja da dozivim tako nesto jer sam ja po tom pitanju jako sebicna
nebi imala zivaca da cekam a pogotovo da me grli a znam da grli i nju

Pokusala bi ga osvojiti privuci sebi ali na nacin na koji nebi kontao da to cinim
ponekad je tesko odgovoriti na neka pitanja jer nemozemo znati dok ne dozivimo isto kao i pitanje stabi uradila kad bi me prevario
mogu ja reci kao i svi uf izbacila bi ga odma ali 100% neznam jer nije se desilo







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-09-19 , 8:51 PM

Nikada nisam bila u takvoj situaciji. Niti bih.
To mi je laganje i obmanjivanje mene same.

Uvek sam govorila, i sad stojim iza toga, da jedino to ne bih mogla da oprositm.
Sex za jedno vece, poljubac, nije nista kao to. Jer to se desava mesecima, godinama.

Ne vidim sebe u vezi da kupim mrvice sa tudjeg stola, da mi neko daje minimum umesto maksimuma.
I da to isto prihvatim s osmehom. Jer tu sam uvek druga, ono sto ostane.
Neka hvala.

Poznajem osobu koja je to radila, ali s razlogom. I da nije to uradio, ne bi bilo ni mene.
Rec je o mom ocu. :)

Added (2012-09-19, 7:51 PM)
---------------------------------------------
Ja sam Aleksandra Velika, i ne ide mi uz ime tako nesto!



Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2013-11-17 , 7:13 PM

Quote Leksi ()
Sta mislite o paralelnim vezama?
Da li ste ikada bili u takvoj vezi?
Da li mozda nekog poznajete ko vodi takav nacin zivota?
Da li je tesko biti u takvoj vezi?
Sta biste uradili da saznate da je vas partner u takvoj vezi, nakon mnogo godina provedenih s vama?


Nisam nikad bila u takvoj vezi. Niti bi bila sa nekim a da znam da je u vezi.
Poznajem, cini mi se da je to u poslednje vreme bas ucestalo. Ljudi nemaju stida i srama, sta sve rade.
Joj ja kad bi saznala da je moj decko mene sve vreme varao...mene bi to porazilo..ne bi mu oprostila taman uvenula od tuge.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2013-11-17 , 9:08 PM

Quote Leksi ()
Sta mislite o paralelnim vezama?

Nista lose skidam kapu sa glave svakom momku i curi koja to umije gj
Quote Leksi ()
Da li ste ikada bili u takvoj vezi?

jesam u srednjoj skoli .. uzivala sam .. iz razlog jer sam tad vidjela kako muskarci znaju biti djubrad
pa sto ne bih ja bila..
Quote Leksi ()
Da li mozda nekog poznajete ko vodi takav nacin zivota?

poznavala sam ..
Quote Leksi ()
Da li je tesko biti u takvoj vezi?

zvisi sve kako i sta si pametan.. i da se ne hvalis previse okolo,onaj ko umije taj i zna.. i dobro je da jedan
zna za ovog drugo, ma slatko je to.
jedan je zivot sve se probati mora
Quote Leksi ()
Sta biste uradili da saznate da je vas partner u takvoj vezi, nakon mnogo godina provedenih s vama?

Kad bi saznala da on to sad radi, kad je doslo virijeme da kazem "ozbiljimo" se i da budes napokon noramlan i "smiris" se
takvih budalestina ne radis gluposto , a on ovamo kao mene voli. Ostavila bi ga al ne bih mu nikad vratila istom mjerom
... jer sad sam ajmo reci zreli , potrudila bi se da budem sto ljepsa sebi , kad ga vidim imati onaj "pravi" osmijeh da vidi
sta je imao i sta je izgubio.

Mozda ce neki reci, da sam i ja bila takva , jesam al tad sam bila "mladja" nisam odmah da kazem da se vezem za jednog
al taj jedan je bio dovoljan da pokaze i da se osjeti ljubav i ona njena zar, radost i kako zna bolje.
Naucila sam lekciju ajmo reci.. to druga tema..

Uglavno zna se koje su godine za ludovanje a koje da se nadje ono pravo, pa sad ti ako bi to pravo
mijenjao/la za nesto malo zara sa strane da osjetis nije onda to to. ono pravo.. ti bi jos ludvao/la :)


Poruku je menjao/la strumfeta_mala - Nedelja, 2013-11-17, 9:08 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 6 | 2014-01-13 , 9:28 AM

Quote Leksi ()
Sta mislite o paralelnim vezama?
Da li ste ikada bili u takvoj vezi?
Da li mozda nekog poznajete ko vodi takav nacin zivota?
Da li je tesko biti u takvoj vezi?
Sta biste uradili da saznate da je vas partner u takvoj vezi, nakon mnogo godina provedenih s vama?


Pa ne svidja mi se to :) To je kao da ste vi sa nekim vezi i da on pored vas ima jos jednu , jer ono sto ne nadje kod vas nadopunjuje kod nje nzm Ako si sa nekim prihvatio si sve sto ti ta osoba nudi i s njom si :D Ako vec osecas da ne ide , da ta osoba ima vise mana nego vrlina , budi covek raskini pa tek onda teraj dalje nzm to je moje misljenje skrivanje

Nikad nisam bila u takvoj vezi (ja da imam 2icu), samo u situaciji da mi se svidjaju obojica , i mogla sam biti sa obojicom da nikad ne saznaju jedno za drugog , ali to nije moj fah B)

Ja znam par ljudi koji vole taj nacin zivota, ali iskreno ja im skidam kapu kako uspevaju sve da postignu .. Mislim to nije ono samo biti sa nekim :D dovoljno je tesko izboriti se i sa jednim karakterom ,a kamoli covek sa recimo 3 cure sa strane , znaci jedan covek vs 3 karaktera xd

Bila sam u toj situaciji da je pored mene jedan imao jos jednu :D Al ti bilo pa proslo , prepisujem to decijem ponasanju , nezrelosti i mladosti.. tad me je puno bolelo , ali sad sam vec velika, pa i kontam da mi i nije toliko znacio kao sto sam tad mislila da mi znaci :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Paralelne veze
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]