• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kada lepota i seksipil nestanu
Kada lepota i seksipil nestanu






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-09-11 , 4:37 PM

Sta onda?

Nasuprot mene sedeo je bracni par iz moje zgrade gde sam nekad davno zivela za koji bih mogla reci da je redak i izuzetan jer to dvoje je bilo tako stalozeno,slozno i jednostavno.Imala sam utisak i jos uvek ga imam da je taj bracni par prikaz uspesnog braka cak i posle verovatno vise od 50 godina.
Ono sto me je fasciniralo je to sto je ta sicusna grbava bakica i taj takodje mrsavi i izborani dekica bili tako savrseni u svojoj ljubavi tokom braka i do dana danasnjeg njihova ljubav traje kao vecni plamen...

malo kasnije sam uocila i zato napisala ovaj post...pocevsi od sebe neprimecujem stare ljude i prolazim pored njih kao da su duhovi...da li i nas ceka isto kada ostarimo i izgubimo mladost i vitalnost-lepotu i seksipil...??
Ceka naravno,samo se pitam da li verujete u sebe da ce te i vi tako sedeti kao njih dvoje da ce i vasa ljubav biti u plamenu?
Da li vi obracate paznju na te starce kojima je boja svima tmorno siva sede kose ?
Gne nestane onaj sexipil ono nesto sto se na mladima vidi
?







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-09-11 , 11:41 PM

Onda ostaje ljubav, dijalog. :)

Obracam paznju na sede glave, neki su i tada seksipilni. :) Sto se muskaraca tice. :)
Bitno je da to znaju nositi.

Samo moji su reklaitvno u godinama i mogu ti reci jos imaju onaj seksipil, verovatno jos rade one stvari :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-10-02 , 10:40 PM

Quote (Leksi)
Onda ostaje ljubav, dijalog.

Bravo
Onaj ko je uspije sacuvati i negovati do starosti i u starosti taj moze reci da je supesan u zivotu
Kad smo mladi gledamo i na izgled i na pamet a kad ostarimo onda preostaje razum ljubav i secanje. :) na mlade lepe dane







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-10-05 , 12:18 PM

Dusomoja, istina je da nas taj izgled i privuce.
Ali ako nemamo normalnu konverzaciju, tj. ako ne razgovaramo dovoljno, i
ne komuniciramo, smatram, da ta veza/brak nema buducnosti.

Jer kad nestane te lepote (mada samtram da je lep covek uvek lep), ostaju oni slatki
razgovori, dogovori, planiranja, diskusije.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-11-04 , 0:51 AM

Ostane seda kosa pogrbita bakica ili deda ruke stare tihi glas uhhh ostane ona srodna dusa ona je jedina koja tad vlada secanje na mladost secanje na lepe dane secanje i prica i onome sto su izgradili osnovali
A nama koji gledamo sa strane jedan prelep prizor a ja se pitam ponekad kako se oni vole kakav je to osecaj
kad se ostari da li ceznu oni za nekim da li se promenimo u tim godinama ne samo po izgledu nego i karakteru i osecaju

Added (2012-11-03, 10:51 PM)
---------------------------------------------

Da li ces me i sutra voleti
kao sto me, draga, volis sada
Da li ces me i sutra zeleti
kad mi inje po kosi napada

Ref:
Voli me danas vise nego juce
a manje od sutra i sve tako redom
nek ljubavi ostane u tebi
da me volis i sa kosom sedom

Ljubav nasa u danima ovim
o srecnima divnu pricu pise
kada mladost i lepota prodju
ljubavi ce trebati jos vise

Ref:

Mi necemo vecno biti mladi
godine ce i mladost da prodju
ostavimo ljubavi u nama
i za stare dane kada dodju











3268
poruka na forumu
448 1828



post # 6 | 2013-01-16 , 1:06 PM

ma sta imas od ljepote i seksipila kada s osobom ne mozes sastaviti dvije normalne??
ja nikada ne bih mogla biti s osobom koju cu da "setam" i "pokazujem" a da u glavi ima propuh...
dakle, iako su pozeljni (ne mozes brate ni u svasta gledati) nisu presudni... ja bih radije pametnog nego lijepog, mada je i ljepota nesto o cem se uvijek moze diskutovati s razlicite tacke gledista :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2015-01-13 , 10:42 PM

Ja mislim da lepota ljubavi duse nikad nece nestati, ma koliko da nam bude godina ako se volimo uvek ce te zvezdice biti medju nama mozda ne svakog trena ali u posebnim trenutcima sigurno da.

E jedino ako ljubavi nestane onda jbg




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kada lepota i seksipil nestanu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]