• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Biti sretan u braku...
Biti sretan u braku...






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-09-24 , 7:22 PM

Bračni savjeti iz novina iz 1933.:
1.) Duže udvaranje,
2.) Veza duža od godinu dana,
3.) Roditelji znaju najbolje.
Da li i danas vrijede ova pravila? Da li je danas lakše ili teže biti sretan u braku?



Fajlovi: 6296018.jpg (33.7 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2012-09-24 , 7:34 PM

Danas je mnogo teze sacuvati brak. Da li je to zbog emancipacije zena ili kratkog fitilja u ljudima, ne znam, ali cinjenica je da ljudi sve teze pristaju na kompromise a oni su, po meni, jedini recept za brak koji ce trajati. Mislim da dvoje ljudi trebaju da se upoznaju dovoljno, da zive zajedno neko vreme, da ne slusaju nicije roditelje, da se vole, da su spremni na kompromis, da ne dozvoljavaju nikome da im se mesa u vezu, da ne zure sa decom i da svaki slobodan trenutak provode zajedno.
Odgovor na tvoje pitanje je: da, danas je teze biti sretan uopste, pa i u braku.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-09-24 , 10:38 PM

Ja mislim da je brak i veza jedno te isto msl barem ako zive skupa ili traje ili pukne a sta vredi bog zna danas se sva pravila prekrsila ode sve u lepu p materinu :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-09-24 , 11:39 PM

Brak je kao i biljka. Ako je ne zalevas redovno uvenuce.
Tako i brak. Radi na isti princip.

Mnogo je ljudi danas zivcano, netolerantno, neparlamentarno, pa samim tim ne mogu ni funkcionisati.
Samo kad bi bar malo spustili loptu, bilo bi im lepse u zivotu.

Istina je da je tezak zivot danas, jer mnogi nemaju posao, a on je jedan od glavnih cinilaca da brak
funkcionise, a samim tim da funkcionisu i osobe koje su u braku.
Jer smatranja sam, ako neko nema posao je psihicki nezadovoljan, te svoje nezadovoljstvo prenosi
i na partnera i dolazi do svadja.
Kad supruznici rade, onda se i pozele u toku dana, pa je odmah i lepse vece!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 5 | 2013-02-03 , 8:22 PM



Fajlovi: 5639393.jpg (73.8 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








196
poruka na forumu
17 310



post # 6 | 2014-04-14 , 0:58 AM

"Dve tajne za uspesan brak
1. Kad god nisi u pravu, priznaj,
2. Kad god jesi u pravu, precuti." - Patrick Murray










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-04-14 , 1:44 AM

Stefan^^, gj
Quote Leksi ()
Brak je kao i biljka. Ako je ne zalevas redovno uvenuce.
Tako i brak. Radi na isti princip.

bas tako :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 8 | 2014-04-14 , 4:10 PM

Nisam u braku :p :p


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








266
poruka na forumu
366 513



post # 9 | 2014-04-14 , 4:13 PM

Quote Leksi ()
Brak je kao i biljka. Ako je ne zalevas redovno uvenuce.


Gde da lupim potpis i pecat za ovo? :D


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Biti sretan u braku...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]