• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakve zene muskarci zele?
Kakve zene muskarci zele?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-09-25 , 11:30 AM

Posljednja dva istraživanja provedena u Americi i Velikoj Britaniji pokazuju da će se žene lakše udati ukoliko nisu pretjerano pametne. Za svakih 16 IQ bodova više, šansa za udaju se smanjuje za 40 posto, dok se muškarcima za isti porast šansa povećava za 35 posto.
Univerzitet u Michiganu je shvatio kako će muškarci prije birati žene koje su im, koliko toliko, ravnopravne u poslovima, nego one koje imaju bolje poslove od njih samih, a zato što postoji veća mogućnost da će takve žene varati?! Šta vi mislite vole li naši muškarci više lijepe ili pametne žene? Kakvu ćete birati Vi? I šta kažu dame na to da će se udati prije ako baš i nepokažu svu svoju pamet?


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-09-25 , 11:38 AM

bruka kako je glupo neko istrazivanje jos u Americi i Velikoj Britaniji, oni tamo neznaju koji je glavni grad te drzave znaju sta zele %) zalosno ali istinito i provereno dokazano :D








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2012-09-25 , 11:47 AM

Quote (Vladi)
zalosno ali istinito i provereno dokazano

mozda jeste zalosno, ali ti nam ne rece, kao prvi i jedini zavodnik site-a, svoje misljenje o tome vole li muskarci lijepe ili pametne zene? :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2012-09-25 , 11:55 AM

%) %) %) %) %) %) %) %) %) %) kako su glupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

gluplji su ti istrazivaci nego te zene i muskarci


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-09-25 , 2:26 PM

Naucnici su u pravu.
Recu vam zasto i shvaticete i njihov rad.
Svaka pametnija zena nece teziti odmah za brakom, nego ce otvariti karijeru, napredovati, ziveti sama i tek onda ako nadje onog pravog stupiti u brak.
A svaka ona koja recimo da nije pametna kao te malo pametnije ce teziti za brakom, da se sto pre udaju, i takvima
su pretezno majke mentori, kako zgrabiti nekoga!

Sto se tice toga kakve zene zele muskarci, pa ja vam mogu navesti par zelja mojih poznanika.
Jedan zeli da bude pametna, da mu nikad ne prigovara kada zeli da ide negde, da mu je uvek sve slozeno i ispeglano, da je uvek neko jelo na sporetu, da se ne druzi puno po komsiluku. U prevodu, zeli roibnju! To sam mu i rekla.

Opet drugi zeli da je to starleta, da je moze kako hoce s njom! Koliko para toliko muzike.

Imam jos primera ali bojim se da ce vam se ogaditi muski svet!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2012-09-25 , 3:53 PM

Zahvaljujući ovakvim stereotipima, žene su pod nepotrebnim pritiskom da uvek moraju izgledati savršeno. Verovali ili ne prema nedavnom istraživanju, Vladi kod žena vrlo često ni ne primećuje našminkane oči ili savršeni donji veš, koji je često koštao pravo bogatstvo. ;)

Vladi se zapravo izjasnio da voli jednostavne i prirodne stvari. Štaviše, postoji velika verovatnoća da Vladi neće ni primetiti vaš trud pred ogledalom. Pored toga inteligencija, samopouzdanje, emocionalna zrelost i seksualna otvorenost će vam pomoći ne samo da me osvojite, već i ubedite da bez vas ne mogu. brows brows brows

Takođe, kada me upitate za omiljeni ženski look ja cu reci da volim kada žena ima razbarušenu kosu i izgleda kao da je upravo izašla iz kreveta. Ako sve ovo ukombinujete sa zavodničkim pogledima, momentalno postajete neodoljive. :D :D :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-09-25 , 5:15 PM

Mene ne zanima misljenje naucinka ja samo mogu reci svaki muskarac bira ono sto uz njega pase e sad dal je to izgled ili pamet on odabere sam
Ako je pametan muskarac odabrao nesto sto uz njega pase onda verovatno mora da valja samo koliko ce potrajati to ovisi i od njega i od nje
Njegov izbor se ne racuna sam jer ako ga neka nasamari nije on kriv nego obadvoje ;)
Zato mislim da naucinici nemogu tacno odrediti nista kao i smak sveta :D uvek omase







  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 8 | 2012-09-28 , 1:05 AM

sva sreca pa sam procitao ova istrazivanja...
neznam kako sam zivo bez toga do sada...
svakih 16 IQ je 40 % manje sanse za udaju...

znaci IQ 16 je 60 % sanse da ce se udati...
IQ 32 je 20 %
IQ 40 je 0 posto sanse da ce se udati....

sad me zanima koliko je IQ udanih zena ovdje, mislim da vas ovi strucnjaci drze prilicno....
neinteligentnim, da ne upotrijebim neku drugu rijec...

ili sam ja zaboravio matematiku...


Poruku je menjao/la sad_clown - Petak, 2012-09-28, 9:15 AM


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2012-09-28 , 10:30 AM

One sto znaju sta zele
one sto imaju temu
one sto su samopouzdani
one sto nisu previse mirni
one sto podizu adrenalin
one sto ju podrzava ceni
one sto joj pokaze ili kaze da vredi
ali ne suvise puno
one sto joj pustaju slobodu al opet ne previse znaci ima granica
one sto s njim moze pricati svasta
one sto nisu mamini sinovi
one sto se bore kroz zivot eto jedan dio :D







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 10 | 2012-10-07 , 11:58 PM

Quote (devils_angel)
Šta vi mislite vole li naši muškarci više lijepe ili pametne žene? Kakvu ćete birati Vi?

Ja bi pametnu ... ok, ne kazem da ne zelim bar da je malo lepa, ali vise da je pametna, jer lepota je prolazna stvar, a pamet nije bash toliko, ona se i nadograduje, a lepota ono ako idemo vestackim putem ako se misli na to... znaci ja bih pametnu, kad ne mogu da biram lepu i pametnu :D










278
poruka na forumu
526 2505



post # 11 | 2013-08-15 , 0:43 AM

Ja se u potpunosti slazem sa Leksi :)


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2014-02-25 , 12:22 PM

%) %) :D




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakve zene muskarci zele?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]