• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta zene zele...
Sta zene zele...






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 16 | 2012-10-02 , 9:17 PM

d3xt3r, e pa to nije vic nego istina ja mislim ;)










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 17 | 2012-10-07 , 11:47 PM

"Zena moze da se zanese za bogatasem ili artistom, za vojnikom ili sportistom, za lepim ili za umnim, ali se najzad dadne, cesto za ceo zivot, sasvim drukcijem coveku nego kakvog je zamisljala i zelela. Ona uvek podlegne jacem, a ne lepsem i umnijem, ni boljem i milijem. Retko koja zena visi o ruci coveka koji je bio odista covek njenog ukusa... Padajuci pred jakim a ne pred dobrim i lepim,zena ne razume duh nego volju, ni lepotu nego nameru." Ducic


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 18 | 2012-10-09 , 12:48 PM

Šta umesto muškaraca ?
Dobro, evo uzmimo, na primer, da žene nemaju više nikakva posla sa muškarcima...,
Recimo da je došlo takvo vreme da se tako može i da je tako bolje!
Recimo!
E, sad me samo zanima - šta je to što mi žene dobijamo umesto muškaraca?
Evo, uzmimo šta bi to moglo da bude?
Da li su to mačke, kučići, štiglići, zlatne ribice - šta je to?
Drage moje, mi možemo da kažemo i da se složimo da muškarci nisu neke cvećke i premije.
Naprotiv!
Međutim, koliko ja znam, još nije izmišljeno ništa bolje
Muškarci su i ovakvi i onakvi - to je tačno! - ali, kakvi su da su oni su ipak muškarci a sve drugo su trice i kučine!

Ništa ne vredi.
Nego kad nestanu muškarci iz našeg života - najbolje je da nestanemo i mi!
Zajedno smo stvoreni, da zajedno živimo - pa ako to ne može da bude - molim, to znači da je došao kraj sveta!
Nemam ništa protiv!
A da se ja vodam s kučetom umesto sa muškarcem - izvinite!
Ili da čitam knjige umesto da razgovaram s nekim čovekom - to ne dolazi u obzir!
Dok se ne izmisli ništa drugo i bolje - moraćemo da ratujemo sa muškarcima.
I da ih volimo, i da ih mrzimo,kako kad......ali tek da su tu negde, blizu

Zene najcesce ne znaju sta zele....ali, u sustini, zele muskarca...idealnog ili ne...


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 19 | 2012-10-09 , 2:56 PM

Quote (elllena70)
Nego kad nestanu muškarci iz našeg života - najbolje je da nestanemo i mi!

Tako nesto sam i ja vec rekla zivot bez njih ili njihov bez naseg je izgubljeno vreme
Quote (elllena70)
Zene najcesce ne znaju sta zele....ali, u sustini, zele muskarca...idealnog ili ne...

Bravo Lenice sve si rekla iako nas ponekad i nerviraju najlepse je u njihovom zagrljaju :) ruza










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 20 | 2012-10-09 , 4:32 PM

Quote (elllena70)
Nego kad nestanu muškarci iz našeg života - najbolje je da nestanemo i mi!

ne slazem se... ali nikako.... zasto bih ja nestala ako je nestao muskarac iz mog zivota...
ili mislis opcenito ako nestanu muskarci sa lica zemlje????
pa u tom slucaju, nestace i zena, i djece, i zivotinja i cvijeca....
i takav svijet nece ni egzistirati... a koga ce tada biti briga o tome ko sta zeli... pa i zene ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 21 | 2012-10-09 , 4:48 PM

Quote (devils_angel)
ne slazem se... ali nikako.... zasto bih ja nestala ako je nestao muskarac iz mog zivota...
ili mislis opcenito ako nestanu muskarci sa lica zemlje????


Opcenito, naravno....ali ako se to desi, onda cu ja da predjem na zene :D
Javi ako budes zainteresovana lol


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 22 | 2012-10-10 , 11:17 AM

Quote (elllena70)
Javi ako budes zainteresovana

javila se... ;) ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 23 | 2012-10-10 , 1:39 PM

ja zelim da mi kupi novi tv ahahahaahahha


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 24 | 2012-10-15 , 10:35 PM

Ja neznam sta zene zele ja znam sta ja zelim :D

Da je pametan sarmantan da ima lepe ruke lepe zube da me ne ubedjuje u nesto sto nije tako
da se ne podrazumeva da samo ja kuham i cistim da je romantican da me gleda dok prica samnom da
me iznenadi sitnicama da zapamti da je meni najlepsi poklon crvene ruze da je nezan kad treba i grug ujedno kad treba :D
da ne pati od marke garderobe da ne ocekuje od mene da se odreknem prijatelja da nije mamin sin (da je mama u pravu a ja ne )
da je smeje da prica viceve da mi peva da i kad je najumorni ne dodje sa posla a da me ne poljubi da oseti i da mu ne kazem koliko ga volim i da mi takodje i kaze i pokaze da me voli ali smao dok sam u njegovom zagrljaju
eto jel to mnogo :D







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 25 | 2012-10-16 , 7:40 PM



Ženski mozak

je specifičan organ koji se nalazi jedino u telu žena i koji sem naziva deli veoma malo zajedničkih osobina sa muškim pandanom.
Naime, ženski mozak ima urođenu potrebu da od vašeg prvog sastanka sa njegovim posednikom tj. devojkom analizira svaki vaš postupak, ma koliko on vama delovao banalan i nebitan, i stavlja ga u kontekst situacija koje se mogu javiti tokom vašeg budućeg suživota.

izašli ste sa devojkom na prvi sastanak na Kališ, i pritrčava vam pas lutalica, vi se automatski saginjete da ga pomazite i evo načina na koji muški i ženski mozak analiziraju ovu situaciju:

muš.mozak: Koji sam kurac mazio ovu vašljivu džukelu, kako ću sad da hasam pljedžu s' ovakvim rukama..

žen.mozak: Jao, kako je divan, čim ovako voli životinje sigurno će biti odličan otac našoj deci..

Čudna neka stvar. Čudan pojam. Neshvativ! Stvrha mu je da zakomplikuje živote muškarcima, a posebno ženama, vlasnicama pomenutih. Pojam koji je zaslužan za žensko 'Jedno misli, drugo govori, treće radi. ' Služi za sagledavanje svih detalja i mogućnosti u cilju još većeg komplikovanja već dovoljno zakomplikovanih situacija i odnosa najčešće između muškarca i žene. Pojedinim damama služi i kao 'polni organ' kojim 'prave decu' . Često se koristi u pogrešne svrhe, a u stadiumu zaljubljenosti redovno gubi od Ženskog Srca. Ali, što više pokušavate da ga koristite- situacija je sve gora.


Fajlovi: 4432543.jpg (40.7 Kb)








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 26 | 2013-01-16 , 12:31 PM

Muškarci gube dobre žene, zato što su navikli biti s lakim ženama i ne znaju kako se treba ponašati prema dami...
A žene prave grešku što previše vremena gube na muškarce koji su im uništili maskaru, umjesto da posvete vrijeme muškarcima koji bi im uništili karmin…

Added (2013-01-16, 10:31 AM)
---------------------------------------------
Žena sjedi za šankom i uživa u koktelu, kad vidi kako ulazi
zgodan,otmjen i seksipilan muškarac. Ne uspijeva skloniti pogled
s njega. On joj prilazi i prije nego što se ona uspije izviniti za
nepristojno buljenje, šapne joj na uho:"Učinit ću ti što god želiš
za 10 eura, ali pod jednim uvjetom". Zaprepaštena žena pita
koji je to uvijet, a on odgovori:"Moraš u samo tri riječi opisati
što želiš da ti radim".
Ona kratko razmisli i sa osmijehom mu stavi u ruku ključeve,
10 eura i šapne:

"Očisti mi kuću!"

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 27 | 2014-05-13 , 2:56 PM

Mislim da ni jedan naucnik to nije otkrio sta zene zele :D










256
poruka na forumu
33 238



post # 28 | 2014-05-13 , 8:29 PM

Mislim da nije bitno STA zene zele....nego KAKO. B)





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 29 | 2023-10-11 , 12:35 PM



Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta zene zele...
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]