• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kad sam je video - sat mi je stao!
Kad sam je video - sat mi je stao!






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-09-28 , 10:08 AM

KAD SAM JE PRVI PUT VIDEO - SAT MI JE STAO!
Kakva je ona/su one zbog kojih satovi staju, i šta je to ONO što ih zaustavlja'!

:D :D :D :D :D Kaze jedan decko!!!
Sta vi kazete?
Ja mislim losa mu baterija :D







  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 2 | 2012-09-28 , 6:22 PM

nek si kupi posteni sat...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2012-09-28 , 8:01 PM

xd xd xd znaci da mu vreme stalo ali to ima dvoju smisao vreme stane od dosade xaxaxaxaxa ali mozda je teo da kaze da da mu treba vreme stati da bi zadrzao sto vise pogled na njoj :D ipak mislim samo je teo da joj podigne cenu , udeli kopliment sto se kaze xd xd xd :D





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 4 | 2012-09-28 , 8:10 PM

Quote (Dusomoja)
Sta vi kazete?

Pa kad kupuje Made in China, tako je .... :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-09-28 , 9:55 PM

Quote (Dusomoja)
KAD SAM JE PRVI PUT VIDEO - SAT MI JE STAO!

To je napisao Momo Kapor u knjizi Una! :) Odlicna knjiga. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 6 | 2012-09-29 , 3:06 PM

Leksi, slazem se... knjiga je fantasticna :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 7 | 2012-09-29 , 4:38 PM

devils_angel, ja sam tu knjigu pročitala za sat i po!
Čak sam gledala i film. U glavnim ulogama su Rade Šerbedžija kao profesor, i Sonja Savić kao Una! Još kad Rade onim svojim seksi glasom izgovori Una, naježim se na samu pomisao da tako izgovori moje ime Aleksandra! :D
Prelep film. Ali mi je knjiga draža. Kupila sam je i od tada pročitala minimalno 50 puta!

A Dusomoja, ta bi rečenica trebala da znači, kad ugledaš momka i ostaneš bez reci, ništa više nije važno,
samo on! Ali takvih je sve manje!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-09-29 , 10:30 PM

Quote (Leksi)
To je napisao Momo Kapor u knjizi Una

Nebitno ko je pisao bitno je sta reci kazu da mu sat stao :D
Ja mislim teo je dá kaze kad ju je ugledao imao je osecaj vreme je stalo ili je pozeleo da stane ili je stvarno Made in China :D










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 9 | 2012-09-30 , 7:18 PM

Leksi, sjecam se i filma.... tada je to bio bum, sa toliko ekspilitnih scena sexa :D koje su za danasnje filmove, tako "simpaticne" ;)

Posle ljubavi ostaje obicaj....
:D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 10 | 2012-09-30 , 7:38 PM

devils_angel, naravno. Ja volim glas Rade Šerbedžije. Fascinira me. U neku ruku i pali.
Nema klipa na you tube da ga ja nisam pregledala, a da stihove čita on ili ti recituje!

O ljubavi:
"Ona je teška kao bolest, i kada čovek ima sreće da je preživi, zauvek mu ostaju ožiljci koji probadaju u određeno vreme; pri pomenu nekog imena, u nekom bledom predvečerju, uz muziku koju smo nekada zajedno slušali, čak i pri letimičnom pogledu na ulični sat pod kojim smo se sastajali..."

"Čoveku se obično dešava ono čega se najviše plaši. Jer, to ne postoji nigde, osim u njegovoj glavi. Onda izađe iz glave, uobliči se, izazove sudbinu i dođe. I to je dobro. Inače bi se čitava stvar pretvorila u rutinu. A navika je, šta? Neka vrsta smrti."

Pogledaj na O:46!! Uh šta bih dala da se tako zovem! I kako bih tu skočila na njega!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 11 | 2014-08-20 , 1:05 PM

ma meni stalno staje sat i kad prolazi lepa devojka i kada nema nikoga tu lol lol cini mi se da je odsluzio svoje hahaahah

sala na stranu desi se ponekad da na veoma neocekivanim mestima sretnete takvu lepotu da stane ne samo sat nego i vreme i ljudi i sveee .........mnogo misli tada prodje kroz glavu .........


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 12 | 2016-08-13 , 1:23 AM

Pokvario se sat ocigledno ili treba nove baterije. lol


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








829
poruka na forumu
588 3749



post # 13 | 2016-08-15 , 3:48 AM

Kad sam je video sat je nastavio da kuca :D , a meni je pogled lutao od glave do pete ,samo je ona ostala u fokusu sve ostalo oko nje se izbrisalo,noga mi se ukocila,vilica oklembesila, srce zaigralo uzicko ,a mozak burgijao i izbacivao slike  ....Sta bi bilo kad bi bilo.......  :D


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kad sam je video - sat mi je stao!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]