• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li ste srećniji u vezi ili kada ste sami?
Da li ste srećniji u vezi ili kada ste sami?



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-09-29 , 3:24 PM

Da li je upozavanjem potencijalnog partnera šansa da bolje shvatimo sebe?
Može li se porediti sreća koju osetimo kada smo s partnerom i ona kada smo slobodni?


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-09-29 , 9:51 PM

Quote (Leksi)
Da li je upozavanjem potencijalnog partnera šansa da bolje shvatimo sebe?

Pa ovako
Na ovo odgovaram da i ne
a zasto?
Zato sto bas tad nekad nemogu sebe da shvatim
a ponekad se sebi divim pa se pitam hmmm otkad ja imam takvo misljenje

Sreca je uvek ista samo kad smo s onim pravim partnerom onda smo duplo srecniji
mada ako je bio los pa smo odlucili na prekid mislim da je takodje sreca tu samo ne kao sto je nekad bila
ipak treba vreme proci d abi zaboravili da nas nista ne podseca na lepe a kamoli na ruzne dane.







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-09-30 , 5:17 PM

Svaka veza naucila me isto. Da cenim sebe i slobodu.
Ja sam srecnija bila dok sam bila slobodna, mada ne osporavam ni ovu sadasnju srecu.
Mada ja u sreci ne znam da uzivam. Moze biti a i ne mora.

Ali da sam srecna dok je moj partner kraj mene naravno da jesam. Pa makar bio i ljut! :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-10-03 , 2:16 PM

Ovisi u kakvoj vezi
Sve to ima svoje zasto zato kako i ovako










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2012-10-03 , 5:17 PM

Koliko mi prija sloboda, toliko mi zna i faliti prisustvo partnera i osecaj veze.

Lepo je u dvoje.

Naravno ako ta veza nije za mene mucenje, onda sam za vezu i uzivanje u njoj.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-10-05 , 12:16 PM

Lepo je u dvoje, ali je nekad lepse i biti sam. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 7 | 2012-10-05 , 12:25 PM

Quote (Morena)
Koliko mi prija sloboda, toliko mi zna i faliti prisustvo partnera i osecaj veze.

Lepo je u dvoje.

Naravno ako ta veza nije za mene mucenje, onda sam za vezu i uzivanje u njoj.


da










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2013-03-19 , 4:01 PM

Covek moze biti srecan i sam i kad je u vezi naravno
Sreca se deli na vise i mnogo toga tako da mislim sve ima svoje vreme sve ima svoj dogadjaj
Biti srecan u vezi ne znaci imati nekoga nego kako sacuvati kako osecati kako dozivljavati obastrano.







  Nuala



1
poruka na forumu
1 9



post # 9 | 2013-03-19 , 4:46 PM

Nekako, trazeci vezu, sve se cini lakse i jednostavnije. Osjecaj slobode i nezavisnosti. Opet, sa druge strane, nedostaje tu onaj osjecaj da si neciji ( ne u smislu posjedovanja ), da neko brine o tebi, savjetuje te i te neke stvari.
Dok, ovamo, kad pocne veza, sve je to lijepo i fino,ali tu dolaze ogranicenja,pravdanja..
nzm mac sa dvije ostrice u svakom slucaju :D








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2013-03-19 , 5:37 PM

Najljepše je kad je udvoje....tada sam najsretnija i ispunjena sa svim sto mi treba...

al naravnoo fino je kad si i slobodan al i to dosadi covjeku pa trazi sebi nekog da se skrasi sa njom i osnuje porodicu :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 11 | 2016-06-23 , 2:27 PM

Zaboravila sam kako je to BITI (sam) SLOBODAN. :D








829
poruka na forumu
588 3749



post # 12 | 2016-06-24 , 12:10 PM

https://www.youtube.com/watch?v=AqjRcuWkBh4

Kod mene je to malo cupavo volim i jedno i drugo
kad sam u vezi ponekad ceznem da budem Morgan Frimen :D
kad sam Morgan Frimen, onda cesto pozelim da se ususkam pored nekog ;)


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 13 | 2016-06-28 , 1:25 AM

Quote Leksi ()
Može li se porediti sreća koju osetimo kada smo s partnerom i ona kada smo slobodni?

I jedno i drugo moze podjednako prijati :)

Sve zavisi od osobe sa kojom smo ili nismo ...

Onaj koji voli i ko je srecan, nikad nece moci da shvati onog koji je slobodan i npr tek izasao iz duge veze koja nije bila idealna kako je zamisljao .. :)

Isto tako onaj koji je slobodan i uziva u organizaciji svog vremena, cezne nekad da bude zauzet ;)

Poenta je balans : biti sa nekim koji ti prija, a ujedno imati neki svoj kutak za sebe u koji ne treba da pustamo nikog, jer je to nesto samo nase..


Poruku je menjao/la Nutella92 - Utorak, 2016-06-28, 1:26 AM


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








36
poruka na forumu
0 10



post # 14 | 2016-07-14 , 2:33 PM

Da me neko prije par godina pitao, rekla bih da je najbolje biti sam! Sada je situacija malo drugačija.
Ja smatram da svakome treba neko zbog egzistencijalnog opstanka i zbog sebičnosti. Mi smo dosta sebični, jer koristimo druge ljude kako bi ublažili osjećaj samoće, neuspijeha i slično. I to je sasvim prirodno! Čvojek mora da nauči da živi sa nekim i da vidi kako takve stvari funkcionišu s njim. Da li je sposoban da bude dio toga ? Da li želi da bude dio toga ?
Trenutno, ja se plašim da ću ikada moći biti dio toga u potpunosti zbog sebe kakva jesam i zbog sjebanosti koja me prati i koja mi ne da mira.

Smatram da čovjek mora da nauči živjeti sam i da prihvati sebe takvog kakav jeste. Kada naučimo da živimo sami sa sobom, postajemo prava jedinka. Samostalna. Svjesna. To je mnogo teže nego da naučimo da živimo s nekim, jer ipak ovo sve moramo sami.

Ja bih trenutno da načim da živim sama sa sobom, jer ne vidim sebe sa nekim u vezi. Osjećam kao da to nije za mene stvoreno.. bar trenutno. Ne razumijem kako ljudi ulaze u odnose sa nekom lakoćom i slično. To je za mene totalno drugi svijet! :)
Iako bih željela, nisam spremna.


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Cetvrtak, 2016-07-14, 2:35 PM








222
poruka na forumu
86 729



post # 15 | 2016-07-15 , 7:03 AM

Iskreno bila sam srećnija kad sam bila slobodna,verovatno zato što nisam nikom morala da ugodim.Ipak po meni bolje je biti slobodan :) Sebična sam ja osoba :D




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li ste srećniji u vezi ili kada ste sami?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]