• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako birate partnera za vezu?
Kako birate partnera za vezu?



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-09-29 , 3:33 PM

Da li imate neki kriterijume, i da li isti padnu u vodu prilikom odabira?
Može li se na osnovu izgleda znati a on je recimo kljucan i vizuelan, da nam baš ta osoba odgovara?


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-09-29 , 9:45 PM

Quote (Leksi)
Može li se na osnovu izgleda znati a on je recimo kljucan i vizuelan, da nam baš ta osoba odgovara?

Nemoze!
Zato sto izgled ne pojasnjava njegov karakter jos ako uvek kaze Ja Ja i Ja ma da je princ na belim konju pre cu konja uzeti :D

Kako biram pa dal se to moze uopce tako pitati
Ja mislim da se neko sretne upozna pa se onda otkrije jel pasemo
Moze me neko privuci izgledom toliko da ostanem baf ali nije sve u tome mora i ostali detalji da pasu ;)










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2012-09-29 , 11:33 PM

ja svog izabrala po intuiciji koja me nikada nije prevarila :D jednostavno osjetila on je TAJ


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-09-30 , 5:39 PM

devils_angel, delim tvoje misljenje.
I ja sam svog. Videla sam ga na dzogiranju, udelio mi je kompliment. I tacno sam znala da je on taj.
Tj. znala sam da cu se udati za njega. I tako je i bilo. :) Pala sam na kompliment za dupe! :) ahahha
Intuicija nika ne vara!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 5 | 2012-09-30 , 5:41 PM

isto i MOJ ME INSEKT NIKAD NE LAZE ... :D hahahah :)

Ja biram na Eci Peci Pec ... :) lol










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 6 | 2012-10-01 , 10:49 AM

Quote (Don_Zuan)
Ja biram na Eci Peci Pec ...

xd xd xd xd xd xd xd kod tebe svaka ima sanse, ako kaze "mozda" lol

Leksi, ja kad sam svog vidjela odmah mi je proslo kroz glavu "moj ili Boziji".... kao sto se da primjetiti, Boziji nije ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 7 | 2012-11-30 , 10:50 PM

Quote (Leksi)

Da li imate neki kriterijume, i da li isti padnu u vodu prilikom odabira?
Može li se na osnovu izgleda znati a on je recimo kljucan i vizuelan, da nam baš ta osoba odgovara?


Nemam strogo postavljene kriterijume, na osnovu fizickog izgleda mozete se samo odluciti za taj prvi korak dalje, tj pruzanje sanse za upoznavanje.. A ostalo sve zavisi od karaktera osobe :) ili odgovara ili ne odgovara, nema tu puno filozofije.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2013-09-12 , 9:53 AM

Ne biram nisu oni cipele :D
Mada kad bi ih poredila onda bi rekla i cipele me fasciniraju
Kad je rec o muskarcima uvek se nadjemo na sredini
Volim pazljive razumne ali ako me drzi smao na dlanu od tog nema nista takav mi brzo dosadi :D










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 9 | 2013-12-25 , 1:16 AM

Quote Leksi ()
Da li imate neki kriterijume, i da li isti padnu u vodu prilikom odabira?
Može li se na osnovu izgleda znati a on je recimo kljucan i vizuelan, da nam baš ta osoba odgovara?


Hmm pa kod mene izgled ne uzima mnogo znacaja :) Okej naravno svaka cura bi volela da ima najlepseg muskog :) Ali desilo mi se recimo da sam se zaljubila toliko da mi je taj neki bio "savrsen" a ustvari kad me proslo , pokrila sam se usima , jer je bio daleko od toga lol

Ja sam neko ko pada na pricu .... Moze da bude apolon a da je mutav i da ne zna spojiti dve recenice koje imaju znacaja i njemu samom a kamoli meni... Obicno oni lepii i koji su svesni toga da su lepi i da privlace cure samo na lepotu , samo o tome i pricaju .. a to su po meni licno isprazne price...

Ja volim prvo da pricam sa svima .. Na osnovu price zakljucujem dal je neko dovoljno kompetentan da mi parira u razgovoru i da argumentuje moje price :) Ne volim ja pricati a on da gleda kroz mene i ceka da se ljubimo lol ne volim ni da bas ne stizem na rec od njega lol

Kad osetim da neko ima karakter i svoj stav i nije sav sto kaze majce gore "ja ja i samo ja" e tu me je dobio ;) a onda tek obracam paznju na ostale sitnice ;) Naravno ako je i lep uz to to je bonus za mene hehe


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 10 | 2013-12-25 , 11:04 AM

kazem: skidaj se!

izvadim subler iz torbe,premerim,sacekam malo reakciju izvadim durex xxl metnem ako moze ne prolazi,ako ne moze dojdi vamo,idemo da kupimo 'leb francuz,ne presecen ,da nam ostane kesa originalnog pakovanja!


Poruku je menjao/la LaMistress - Sreda, 2013-12-25, 11:05 AM


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








712
poruka na forumu
219 844



post # 11 | 2013-12-25 , 1:15 PM

prvo je pitam imas rakije kod kuce ako namigne i ima to je ta :D rakija


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 12 | 2013-12-25 , 1:32 PM

LaMistress, lol lol lol
smjesni, gj

nemam neki odredjeni nacin jednostavno se desi :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2015-01-16 , 12:54 PM

Nisu oni cipele da ih biram sa stiklom ili bez a mozda i patike ne neee to tako ne ide
To je vise ili se svidi ili ne mada mi se znalo desiti svidi mi se tek mnogo kasnije.










295
poruka na forumu
45 307



post # 14 | 2015-02-05 , 10:33 PM

Ja sam malo specifican :) Ali u sustini i ne trazim previse. Trazim da devojka bude lepa, ne mora da bude neka lepotica ne znam ni ja kakva, vremenom cu se zaljubiti u nju.. bitno mi je kakva je kao osoba, da je dobra, emotivna, da nije neki baksuz, da ne psuje, da je kulturna, da zna da se ponasa, ima svoj karakter, da nije nafurana i umisljena i da joj nisu bitne pare i skupa kola kao sto pojedine sponzoruse ceznu da nalete na nekog tatinog i maminog sina. :)


My life, my rules!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako birate partnera za vezu?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]